Bugün Ne Giysem? Show Tv

26 Nisan 2008
20.760
7.132
38
Show TV'den farklı bir yarışma programı daha: 'Bugün Ne Giysem?'

top_bugunnegiysem.jpg

Show TV ekranlarının yeni moda yarışması "Bugün Ne Giysem?" çok yakında başlıyor. Moda dünyasının ünlü ve başarılı isimleri İvana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Hakan Akkaya'nın jüri görevi üstleneceği yarışmada Türkiye'nin en güzel giyinen kadını yaratılacak.

Moda'nın duayenleri yeni yarışma programı "Bugün Ne Giysem?" isimli yarışma programında biraraya geliyor. Ön elemelerle başlayacak olan 'Bugün Ne Giysem?' yarışma programına kendine güvenen, şık olduğunu düşünen, moda konusunda bilgisi olan olmayan herkes katılabilecek. Yarışmada jüri görevini Moda Tasarımcısı İvana Sert, Modacı Nur Yerlitaş, Kareograf Uğurkan Erez ve Moda Tasarımcısı Hakan Akkaya yapacak. Elemelere katılan yarışmacıların kıyafet uyumlarını, zevklerini ve seçimlerini değerlendirerek yarı finale kalıp kalmayacaklarını belirleyecek olan jüri üyeleri, yarışmacılara hem modayı hem de zerafeti öğretecek. Yapılan elemelerde modacıların çoğunluğundan geçer oy alan yarışmacılar yarı finale kalabilecek.
Yarışmacılar, ön elemede jürinin karşısına çıkacakları kıyafetleri istedikleri bir moda evi, modacı, pazar veya herhangi bir mağazadan kendileri seçebilecekler. Ön elemlerin ardından, seçilen yarı finalistler, kendilerine verilecek tarihte yarı final hazırlıkları için kampa alınacaklar. Kamp süresince koreograf tarafından yürüyüş, duruş, kıyafet seçimi, saç-makyaj desteğini alacak adaylar yeni bir elemeden geçecek ve başarılı bulunanlar yarı final gecesinde yeniden podyuma çıkacaklar.

SMS oylamasına göre yarı finalde ilk 12'ye giren adaylar için artık final yolu açılmış olacak. 12 finalist ünlü modacılar, koreograflar ve moda konusunda uzman olan bir kadroyla yeni bir kampa girerek final için hazırlıklarını sürdürecekler. Canlı olarak yayınlanacak final gününde jüri puanlama hakkına sahip olmayacak. En fazla SMS oyunu alan yarışmacı yarışmanın birincisi olarak 100 bin TL'lik büyük ödülü almaya hak kazanacak.

4 yorumcuya ne gerek varya, hele şu nurmuydu neydi hiç hoşlanmıyorum o kadından:KK31:

aynen bende begenmedim çok saçma bana herşey yakışır daha bi mantıklı ama ikiside bana göre değil tabi

sırf vakit doldurmak için yaptıkları çok belli uyduruk bi program.bikaç dakika baktım.o ne ya kılıksız kılıksız tipler, cins cins orumlar. ıııyyyyyyğğğ çok kötü.

Leopar'ın tonunu beğenmedim,bir de iç çamaşırı görünüyor kızın.Kolye olmamış.:KK5:Ayakkabılar da sivri burun olmamış.

Son düzenleme:
bana hersey yakisir reyting aldi ya
mantar gibi firlarlar simdi her yerden bu tür programlar.

zamanindaki yemekteyiz furyasi gibi

Demet ,ne yaptın?:KK53:O yaka detayı o kadar göze batıyor ki o ayakkabılar sade olmalıydı.Yaldızlanmış gibisin.Farklı bir yüzük yeterdi,kolyeye hiç gerek yoktu.

Biraz once izledim, acayip moralim bozuldu, kac kisiyi aglattı,, bence o hakan denilen adamın yaptıgı elestiler elestiri degil onur kırıcı,, evet insanlar abuk subuk giyinip gelmis olabilirler,, elestiri de yapılır,, ama o adam elestiri yapmıyor bence,, reyting için yapıyorlarsa yazık yaaa,,, sadece kıyafete degil her seye laf atıyor, orada biri ben sizin cinsel tercihinizi elestiriyor muyum, burası kıyafet için yarsıma programı dese biri ne cevap verecek,,,

nasil assagiliyolar insanlari
hakarete variyo bazilari,
birazini izledim jurilerden biri "seni yikamak istiyorum su an " dedi:KK53::KK53:
sen kim oluyosun ya:KK19::KK20:

şaka mı bu:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
45 yaşın da ki bir bayana yakışmış mı hiç:63::63::63:

yaa o kadın süperdi.önce hani çılgın,yarı deli tipler olur ya öyle biri sandım.sonra baktım gayet düzgün konuşuyor.oraya çıkmadan illa ki birilerine göstermiştir kıyafeti,o olur diyenleri hayatından çıkarsın bence.gülmüşlerdir arkasından.tabi insan kendini de bilmeli ama çok pis gaza getirmiş de olabilirler eski mankenimizi.
yalnız eleştireler çok sert.tamam reyting istiyorsunuz,bizde gülüp geçiyoruz ama o insanlara her laf deniyor.kıyafete ne dersen de ama kişilik,saç,ten,bacak herşeye laf söyleniyor.o kişilerle çevresi dalga geçmeyecek mi psikolojileri bozulmayacak mı?ah alıyorlar ya.

kıvırcık kabarık saçlı çok beğendikleri kızın gözü lens değilmiydi arkadaşlar?sordular gerçek dedi ama lensti bence.

İlk izlediğim zamanlar juri üyelerine biraz kızmıştım :44: sonradan baktım ki eleştireleri dozunda .

Lenslerden tiksindim ya:KK53: bazıların lensleri o kadar yapay ki :KK45: hiç mi aynaya bakmıyorlar .Ben de bir aralar çıt çıt kullandım ama "hiç de ben burdayım" demiyordu .Biraz dikkat etseler hiç fena olmayacak .

Üzgünüm ama bazı kadınlar giyinmeyi pek bilmiyor:KK50:Neyi neyle kombine edebileceğini ,nerde ne giyileceğini pek kestiremiyorlar .
Onlar adına bu programın yararlı olabileceğini düşünüyorum .

X