Doğal Saç Bakım Kürleri Karbonatla silikonlu ve yipranmis saclardan kurtulun

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
google dan doa kozmetik diye aratabilirsin. En son baktım şampuanları biraz değişmiş ve şişesi büyümüş

google dan doa kozmetik diye aratabilirsin. En son baktım şampuanları biraz değişmiş ve şişesi büyümüş

mavikuş merhaba birçok topicde senin karbonatla saçları arındırma öneri gördüm. bunu denemek istiyorum ama kafama takılan birşey var bu yöntem saçların (boy ve uç kısımları) kırılmasına ve yıpranmasına neden olmaz mı? sorumu yanıtlarsan sevinirim :KK16:

Karbonatı doğru miktarda ve şekilde kullanırsan sorun olmuyor.
Ben ilk başlarda arındırma değil de saç yıkama olarak bu yöntemi kullandım ve saçlarımı kuruttu. Daha sonra araştırdım ki bu bir arındırma. Yani silikonlar ve üst üste biriken maddeleri saçtan atmak için kullanılır, ayda birden fazlası kurutucu oluyor.

Kullanırken de karbonatı iyice duruladıktan sonra sirkeli su akıtırsan saçın yüzeyini düzleştirir, bu basamağı atlamamalısın. Böyle kullanırsan zarar vermiyor

Karbonatı doğru miktarda ve şekilde kullanırsan sorun olmuyor.
Ben ilk başlarda arındırma değil de saç yıkama olarak bu yöntemi kullandım ve saçlarımı kuruttu. Daha sonra araştırdım ki bu bir arındırma. Yani silikonlar ve üst üste biriken maddeleri saçtan atmak için kullanılır, ayda birden fazlası kurutucu oluyor.

Kullanırken de karbonatı iyice duruladıktan sonra sirkeli su akıtırsan saçın yüzeyini düzleştirir, bu basamağı atlamamalısın. Böyle kullanırsan zarar vermiyor

cevabın içi teşekkürler en kısa zamanda deneyeceğim :KK16:

X