Hamilelikte beyaz saç sorunu:(

Merhaba. Ben doktoruma sordum, çok güvendiğim prof. benim doktorum hemen boyat, röfle mi yaptıracaksın ne yaptıracaksan yaptır dedi, tabi 3 ay geçtikten sonra dedi bunu. Ama ben pinpirikli olduğum için boyatmadım, eşim de istemedi, ilk zamanlar çevremdekiler de ay ne çok beyazın varmış falan derken onlar da alıştılar zamanla. Şuan hiç takmıyorum, zaten platin moda

kızlar hamilelikte beyaz saçlarınıza nsl çözüm buldunuz benim çok beyazım var..daha hamile deilken bile her ay boyamam gerekiyor yoksa parıl parıl beyazlarım parlıyor..9 ay boyunca 1 karış saçım çıkcak neyapcam ben o beyaları..bide emzirirkende saç boyanmaz diyorlar.. süte gecermiş saçtaki kimyasall.. eeee ozaman ben 2 sene falan saç boyamıycakmıyım.... deliririm kızlar kesin:KK43: siz nsl çözüm buldunuz..
sadece ilk 3 ay zarralı saç boyası :) sonra serbest dedi bana doktorum. 3 ay sabredin sonra organik boya alır boyarsınız :)

Merhaba. Ben doktoruma sordum, çok güvendiğim prof. benim doktorum hemen boyat, röfle mi yaptıracaksın ne yaptıracaksan yaptır dedi, tabi 3 ay geçtikten sonra dedi bunu. Ama ben pinpirikli olduğum için boyatmadım, eşim de istemedi, ilk zamanlar çevremdekiler de ay ne çok beyazın varmış falan derken onlar da alıştılar zamanla. Şuan hiç takmıyorum, zaten platin moda
tesekkür ederim cevabın için..benim saçlarım çok beyazladı ve oldukça rahatsız oluyorum bu durumdan ..değişik bi renk kullanmadım hiç doğal rengine boyuyodum hep beyazları gizlemek için ben zaten normal zamanda bile boyatmaya bile karşıyım ama ama işte..kimin yanına gitsem direk kafama bakıyor eşimden bile utanıyom bu beyaz saçlarla tabiki bebeğinden önemli değil bu durum ama yinede çok rahatsızım ne yapcam bi karar veremedim..neyse hayırlısı :) :) :)

Dediğim gibi ilk zamanlar ben de senin gibi çok rahatsız hissediyordum kendimi, ama zamanla ben de çevremdekiler de alıştı. Ama bu seni çok rahatsız edecekse boyat organik boyayla.

Kızlar merhaba hamilelikte beyaz kapatıcı sprey kullanan varmı🌝şuan 5+3 hamileyim aşırı beyazım var 4. Aya kadar kendimi hayal edemiyorum ama bebegime de zarar gelmesinden korkuyorum ne yapmam lazım🌝🌝

Kızlar merhaba hamilelikte beyaz kapatıcı sprey kullanan varmı🌝şuan 5+3 hamileyim aşırı beyazım var 4. Aya kadar kendimi hayal edemiyorum ama bebegime de zarar gelmesinden korkuyorum ne yapmam lazım🌝🌝
5 aylik olana kadar hic bisey kullanmadim sonra 1 defa boya yaptim ve kapatici sprey kullandim 9ncu aya kadar bide doguma 1 hafta kalan boyattim resimler guzel cikim diye ..allahin izniyle bi sorun olmadi ...5 ay ama insan icine cikicak gibi degildim 10 cm dipten beyazlarla gezdim durdum :)))

kızlar hamilelikte beyaz saçlarınıza nsl çözüm buldunuz benim çok beyazım var..daha hamile deilken bile her ay boyamam gerekiyor yoksa parıl parıl beyazlarım parlıyor..9 ay boyunca 1 karış saçım çıkcak neyapcam ben o beyaları..bide emzirirkende saç boyanmaz diyorlar.. süte gecermiş saçtaki kimyasall.. eeee ozaman ben 2 sene falan saç boyamıycakmıyım.... deliririm kızlar kesin:KK43: siz nsl çözüm buldunuz..
Şöyle bir çözüm buldum. Tabii ki sürekli bakımlı saçla dolaşmadım. 3.aydan sonra Naturigin boya ile boyadım. Usa sertifikalı iyi bi boya. Bir sonraki boyamı da 8.ayda yaptım. Ben bu kadar da ciddi bi konu olduğunu düşünmüyorum. O kadar kimyasala dokunup maruz kalıyorız ki 3 ayda bir saç boyası...pöhhh. Yine de için rahat olmayacaksa boyama. ( ha şimdi emziriyorum ama daha sık boyayabilirim. Mesele ilk 3 ay ondan sonrası...)

X