Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ev dekorasyonu örneği

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

graf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
700
8
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

her yere cam koymuşlar duvar çok az o camlar tertemiz olmalıki güzel gözüksün. benimki temizlikçiyede parada vermez ben almıyım bu evi. hehe zaten alama ki.

graf .!.:

ben bu evlerden 3-5 tane alırdımda sahil bana dokunuyor romatizmam varda

grafffff bende bayıldım manzararasıda çok hoşmuş ya bende isteremmmmmmmm:laugh: :laugh:

Ev muhteşem ötesi ama döşenişini beğenmedim benim zevkime uymamış.Ayrıcada moralim bozuldu..........:KK43:((

Böyle bir mekanda sanırım 50 yıl fazladan yaşar insan. :)

bi kerem e süpperrrrrr ötesi. ben o yatakta yatmayı o havuza girmeyi çok isterdim. bence böyle yerlere sahip kişiler pek kıymettini bilmezler. ama bana versinler ben değerlendiririm.

Evler süper ama eşyalar ıı ıı:no: Ben deri eşya sevmiyorum, siz evi bana verin içini ben döşerim şööle gönlümce:laugh:
Sağdaki geyik ben:laugh:

süper ya ilk resim özellikleeeee hep öle bi yatak odam olsu n isterşm geceleyin ayı ve yıldızları seyretmekk esimin kollarındaaaaaa

benim ev oyuncak gibi gözüktü bunların yanında kardeşim....

ev ve manzarası harika, fakat dekorasyon tam bir fiyasko. bence yazık olmuş eve.
belkide anca evi alacak paraları vardı ve yavaş yavaş yapıyorlar, bakın yatakodası fena değil ama.:wink:

ev ve manzarası harika, fakat dekorasyon tam bir fiyasko. bence yazık olmuş eve.
belkide anca evi alacak paraları vardı ve yavaş yavaş yapıyorlar, bakın yatakodası fena değil ama.:wink:

seraycım böyle bi evim olsunda varsın dekarasyonu fiyasko olsun bacom:biggrin:

X