Düşükden sonra kanama?

koalayim

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
961
332
42
Arkadaşlar
birçoğunuzun bildiği gibi bundan 10 gün önce düşük yaptım ve kürtaj oldum 10 gün boyunca kanamam olmamasına rağmen bugun kahverengiye yakın lekelenmelerim var sabahtan beri
aynı şeyi yaşayan var mı ?
ya da bu konuda bilgisi olan...
Bilgi verirseniz sevinirim...:bbo:

telaşlanma canım benim aynısını bende yaşadım.benimde kürtajdan sonra 7-8 gün kanamam oldu sonra kesildi.birkaç gün sonra dediğin gibi kahve rengi lekelenme geldi ve bu lekelenme 2-3gün sürdü ama lekelenme şeklinde kanama gibi değil ,sonra oda kesildi..
10gün sonra tekrar aynı lekelenme oldu bi 3-4 günde o sürdü sonra da tamamen kesildi bidaha öyle şeyler yaşamadım kürtajdan sonra çok normal bunlar .hatta ilk adetinde normalden fazla bi kanaman oluyo canım..

telaşlanma canım benim aynısını bende yaşadım.benimde kürtajdan sonra 7-8 gün kanamam oldu sonra kesildi.birkaç gün sonra dediğin gibi kahve rengi lekelenme geldi ve bu lekelenme 2-3gün sürdü ama lekelenme şeklinde kanama gibi değil ,sonra oda kesildi..
10gün sonra tekrar aynı lekelenme oldu bi 3-4 günde o sürdü sonra da tamamen kesildi bidaha öyle şeyler yaşamadım kürtajdan sonra çok normal bunlar .hatta ilk adetinde normalden fazla bi kanaman oluyo canım..

sağol gamzecim ya
dün öyle lekelenme gelince çok korktum da:)
normalse problem yok beklerizsırnaşık şey

canım benim de kürtajdan sonra 10 gun gıderek azalan bır kanamam oldu.ama kesıldı sonra.lekelenme olmadı.ama normaldir sanıyorum.

koalayım çok üzüldüm ben 20 gündür yoktum geçmiş olsun canım ya allah en kısa zamanda yüzünü güldürür umarım

koalayım çok üzüldüm ben 20 gündür yoktum geçmiş olsun canım ya allah en kısa zamanda yüzünü güldürür umarım

önce hoşgeldin cnm benim
sonra da sağolasın
bunu da yaşıyacakmışız demek ki
allah hepimize sağlıklı hamilelikler versin...

koalayim benim kürtajdan sonra sadece 2gün oldu kanamam hatta ilk günü ikinci günü okadar azdiki sasirdim vede 3,4gün sonra nerdeyse hic kalmadi demek herkezin farkli kiminin 3 hafta bile sürüyomus korkma bünyeden demkki

koalayim benim kürtajdan sonra sadece 2gün oldu kanamam hatta ilk günü ikinci günü okadar azdiki sasirdim vede 3,4gün sonra nerdeyse hic kalmadi demek herkezin farkli kiminin 3 hafta bile sürüyomus korkma bünyeden demkki

cnm bence de bünyeden de korktum dün gelince
kesildi zaten bugün... çok şükür

canım çok geçmiş olsun bende 15 gün önce kürtaj oldum bebeğim öldüü 2 aylıktım ve daha dün kesildi kahverengi akıntım,kanama 1 hafta falan geldi sonra kahverengili geldi hep şuan normale döndü ama bazen dahada uzun sürebiliyomuş.Endişelenme çok üzüldüm tabii ama ne yapalım Rabbim bunu bize imtihan için verdi inşallah en kısa zamanda sağlıklı bebekler verir..

ben duymamıstım koalayım gercekten sunadakı uzuntumu anlatamam keseke duymasaydımsenağlama gecmıs olsun allah bıdaha yasatmasın böyle acılarsenağlama

CANIM BENİM KOALAYIM YAZ BAŞI YAŞADI BU TALİHSİZ OLAYI.
ŞİMDİ ALLAHA ŞÜKÜR HAMİŞ.
İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEĞİ OLACAK.

ooohhhhhhhhhhhhh içim rahatladı çok sevindimmmm ikrar yanlış anlamış
çok şükür rabbime

kızlarrrr
hepiniz çok sağolunnnn
ben de bebişim de çok iyiyiz
bu sıkıntıyı ben yaz başı yaşamıştım
allah kimseye vermesin...

X