Saç Rengi ve Saç Boyama küllü kumral için yardım kızlar!!

canım şimdi geldim ewe majirel serisi yok dier serilerden var bende çekindim almadım.. ben eskişehirdeyim 20 volümlük oksidasyonu kuaför malzeme satışı yapan yerlerden bulabilirm sanırım..Küllü kumralı yoğun koyu kumralla karıştırıcaz dimi ilk sayfalarda öyle bişiler okumuştumda bende cok oldum soru yağmuru yaptım :KK70::KK70:

majireli de kuaför malzeme satışı yapan yerde bulabilirsin , orada bulunur canım. ben kendi saçımı 6.0 ile 7.11 boyaları karıştırarak boyadım , turuncular fazlaysa siz direk 7.11 ile boyayabilirsiniz. Ben biraz koyu olsun diye 6.0 da kattım.

sağol cnaım :))) 2 hafta sonra boyamayı düşünüyorum bakalım inşallah dumanlı griimsi bi renk elde ederim.:KK51:

sağol cnaım :))) 2 hafta sonra boyamayı düşünüyorum bakalım inşallah dumanlı griimsi bi renk elde ederim.:KK51:

Dumanlı olursa çok hoşş durur merakla bekliyore canımm:KK61: sen bu gri boyayı nerden buluyorsun cnm ya benim gittiğim boyacılarda normal renklerde boyalar var sadece.bir ara da turunculuğu azaltıcı boya aradım durdum onu da bulamadım pintiler mi ne almıyorlar ondan:KK50:

Dumanlı olursa çok hoşş durur merakla bekliyore canımm:KK61: sen bu gri boyayı nerden buluyorsun cnm ya benim gittiğim boyacılarda normal renklerde boyalar var sadece.bir ara da turunculuğu azaltıcı boya aradım durdum onu da bulamadım pintiler mi ne almıyorlar ondan:KK50:

majirel saç boyasını aldığın yer varya zazahanda orayı komple dolaş :) igora royal 0.22 tonu canım. turuncu azaltıcı yani mavi boya. Grileri de orda bulabilirsin

majirel saç boyasını aldığın yer varya zazahanda orayı komple dolaş :) igora royal 0.22 tonu canım. turuncu azaltıcı yani mavi boya. Grileri de orda bulabilirsin

Öpmek istiyore seni canımm demek orada varmışş :KK1::KK54: evet biliyorum 3 hafta sonra gidicektim boya almak için iyi oldu söylediğin sonunda turunculardan kurtulabilcem:KK49:

Öpmek istiyore seni canımm demek orada varmışş :KK1::KK54: evet biliyorum 3 hafta sonra gidicektim boya almak için iyi oldu söylediğin sonunda turunculardan kurtulabilcem:KK49:

var tabii canım. igoranın 0.22 sini bulamazsan herhangi bi markanın mavi boyasını al. turuncu azaltıcı mavi boyadır :KK34::KK34: azcık koyman lazım yoksa saç yeşeriyo bi tuhaf oluyo bilgin olsun

slm brz dlma gibi olacak cnm açtığın konu açmayı blmiyorum. kzlar ya ben esmerim ama tarçn bkırına blıorm sçlarımı açık karmel yptm herkz çok ykştırdı ara ara saçlarımda srılarda gerçi çok esmer dğlm ama szce ykışır mı :KK43:(

cnm ya ben esmerim ama tarçn bkırına blıorm sçlarımı açık karmel yptm herkz çok ykştırdı ara ara saçlarımda srılarda gerçi çok esmer dğlm ama szce ykışır mı :KK43:(

Canım anlamadım.Şimdi saçlarını tarçın bakır mı yaptın yoksa açık karamel yaptın da ara ara sarıların mı var? Fotoğraf yüklersen daha çok yardımcı olablirim.

birinci syfadaki sç resmleri bnm sçlrım karamel gibi oldu ara ara sarılar var .esmerim ama öle koyu dğl buğdaya ykn.Tarçna bymk istyrm.:KK61:

Bunlarda majirel 6.0 ve 7.11 in karışımlarıyla boyadığım küllü kumral saçlarım :KK75:

HTML:

normalde saçların siyahmı canım .çok güzel renkmiş tüp boyamı kullanıosun .eşit orandamı karıştırdın.bu rengin uçlarına ombreyle açık sarı süper durur:21:

Son düzenleme:
Saçlarımda bakır mı turuncu mu benimde anlamadığım yansımalar var güneşte sanki kına ile boyanmış gibi oluyor majirel 6.11 mi 7.11 mi kullanmam lazım ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim bi de normal majirel mi bi de cool cover var majirelin onu mu kullanmak lazım hangisi daha iyi

Eklentiler

• 3370FD6C-2112-4D04-BE3A-160069B267BA.jpeg
    3370FD6C-2112-4D04-BE3A-160069B267BA.jpeg
    152,6 KB · Görüntüleme: 140
X