Saç Rengi ve Saç Boyama küllü kumral için yardım kızlar!!

Kızlar benm saçım orta koyulukta kumral ben böyle açık küllü kumral istiyorum açık küllü kumral ama doğal istiyorum hani böyle gerçekten benim saçım gibi dursun hangi markayı önerirsiniz doğallık açısından bi de aktığında bu küllülük gidiyo sanırım boya aktığında böyle yapay bişey çıkar mı ortaya :KK16:
Altta dore turuncu ortaya cikiyorsa once saci akitmak yani acmak sonra o istedgn tonda boyamak iyi aciciyla acabilirsjn once tutamlar halinde folyo ile 5 ile 10 dk acik sari olur yika sonra kurut saci ve kumral tonunda boya acildigi ici her ton tuyar iyi tarafida boyan aksa bile dore turuncu olmaz neden cunku iyi acilmis olacagi icin 20 volum oksidanla bile acabilirsin kaliteli aciici alman sartiyla ama.nette var soyleyebilirsin yipranma yapamipr cunku hemen aciliyor yıkıyorsun saci o ucuz olanlar hem turuncuya kadr aciyor eb fazla hemde yakıyor

merhaba canım. Küllü renkleri doğal tonlarla karıştırıp uygulamanı öneririm. Böylece daha etkili daha kalıcı ve daha hoş duruyor ton saçta. bende küllü kumral hastasıyım , Kesinlikle loreal majirel profesyonel saç boyasını kullan çok kaliteli , diğer boyalar gibi hemen akmıyor. Bence küllülerde 1 numaradır. üstelik Yoğun küllü tonlarıda mevcut. 7.1 küllü kumraldır , 7.11 yoğun küllü kumraldır. Ben 6.0 (Yoğun Koyu Kumral) ile 7.11 (Yoğun küllü kumral) i karıştırıp boyuyorum saçlarımı. çok memnunum , çok güzel bi küllü kumral oluyor.
Mrblar bende boyayacagım saçımı fakat açıp boyayacagım saç renginz cok guzel olmuş bende natural küllü bişiler istiyorum ama ne uapacagımı bilemiyorum lorealin kutularında hep aynı numara ama farklı resmler var ama majirel 7.11 bulamadım nette 7.1 olurmu yada ne yapsam sadece kumral olarak biraz acık olsrak nr onerirsin

X