Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

canım merhaba
bende bu yeleği çok beğendim bir kaç kez sepete atıp vageçtim
nasıl tavsiye eder misin
birde hangi mevsimlerde giyilebilinir?

ben çok memnunum canım.doğum yapmadığım halde giyiyorum şuan 40 beden önü kapanmıyor göbüşten ama olsun: )
ara mevsimler için ideal.yazın yakar.
bu aylar için oldukça iyi.

wwuuuuhuuuuuu bu yelek hangi sitede acaba :KK4:

kuaybegider.com

Merhaba arkadaslar
Ben burayı daha yeni gördüm.en eskiden başlayınca sasırmıstım ama baya ne gıydiğinizi paylaşıyor olmanız çok guzel...ben uzun zamandır kapalıyım vr 25yasındayım.dısardan kolay kolay hıcbırsey almıyor kumas dısında.begendıgım modellerı dıktırıyorum cok daha uygun oluyor, tavsıye ederim.
Esarp kullanmıyorum ama şal delisiyim, armine aker armanda ipekevi.anadolu yakasında olanlar ıcın uygun alabılecegınız yerlerı soyleyebılırım ıstersenız tabı....
Gorusrus kızlar:))))

merhaba canım.
yazlık pelerini ben kendim tasarlayıp terzime tarif ediyorum oda dikiyor.
2 tane pelerinim var yazlık.
biri krem rengi.kumaşı krep.
oldukça serin tutuyor pelerin olduğu için heryerden hava alıyor malum: )
diğeride zümrüt yeşili,kumaşı medine ipeği.

pelerini<in resmini koyabilirmisiniz...bende hamile kaldıgımda pelerin giymek istiyorum rahatlık açısından
:KK50:

meraba .. armanda % 100 ipek şalımı yanlışlıkla makineye attım rengi soldu ve sert durma özelliğini kaybetti çok kötü oldu maalesef .. üstelik yeni almıştım .. takasım gelmiyor artık ama rengini çok beğenerek almıştım .. nasıl eski haline getirebilirim .. bir de maalesef ütülememe rağmen hala kırışık kırışık duruyor kurutemizlemeye götürsem en azından eski duruşuna ve eski ütüsüne dönebilir mi ? böylebişi başına gelen var mı varsa nasıl düzelttiniz şalınızı ? :s

kızlar Alvina da çok güzel yazlık kaplar var.ama boyları bana nasıl duracak bilmiyorum.manken bilgileri var ama ..mesela benim boyum 1.60 hangi kap daha hoş durur sizce.sitesinden yazlık outlet -kap olarak girer misiniz rica etsem

kızlar Alvina da çok güzel yazlık kaplar var.ama boyları bana nasıl duracak bilmiyorum.manken bilgileri var ama ..mesela benim boyum 1.60 hangi kap daha hoş durur sizce.sitesinden yazlık outlet -kap olarak girer misiniz rica etsem

günaydın canım nasılsın
doğum yaptın heralde bebeğin nasıl sen nasılsın?
beğendiğin kaplardan koy da bakalım tatlım senin tarzın nasıl bilmiyorum tam olarak

selam kızlar.. bende tesettürlüyüm.
dar giyinmeyi sevmiyorum. ve çalışıyorum. kışın ne giysem üstüme uzun hırkayla idare ettim ama yazın nasıl olcak bilmiyorum..
varmı bu zamanlarda indirimle aldığınız yelekler kaplar pardüseler :KK43:

Merhaba arkadaslar
Ben burayı daha yeni gördüm.en eskiden başlayınca sasırmıstım ama baya ne gıydiğinizi paylaşıyor olmanız çok guzel...ben uzun zamandır kapalıyım vr 25yasındayım.dısardan kolay kolay hıcbırsey almıyor kumas dısında.begendıgım modellerı dıktırıyorum cok daha uygun oluyor, tavsıye ederim.
Esarp kullanmıyorum ama şal delisiyim, armine aker armanda ipekevi.anadolu yakasında olanlar ıcın uygun alabılecegınız yerlerı soyleyebılırım ıstersenız tabı....
Gorusrus kızlar:))))

bende öyle yapmak istiyorum ama terzi bulamıyorumki. hangi şehirdesiniz

merhabalar :KK16:
son aldığım zehra uçar tasarımı bordo salaş tunik...

Eki Görüntüle 1032991

dün geçti elime.
hala doğum yapmadım,yaptıktan sonra kombinde paylaşırım inşallah :KK16:

canım altına bol pantolon nasıl duru acaba denedinmi. bizimle foto paylaşabilirmisin.

Eki Görüntüle 1006738

bu yelek canım.
geçen sene bu yelek 300 tl idi.
çok pahalı gelmişti almamıştım bayılmama rağmen.
bu sene hep 250 tl civarında geziyordu ama sağolsun sitede indirim oldu bazı ürünlerde bu da 175 e düşünce aldım :KK69:
gene pahalı ama çok beğendiğim için kaçırmak istemedim.
bi araştırma yaptım yelek geldikten sonra.
yeleğin kalitesi kumaşçımın dediğine göre 1. sınıfmış ve o kumaşın metresi 35 tl.
bu yelek içinde 1,5 metre gider dedi.
içli dışlı iki kadife olunca çarp ikiyle :KK53:
bide terzi(işçilik) ekle...
yine ediyor en az 140 civarı.
yani anlayacağın maliyetide yüksek,kumaşı pahalı çünkü.
fakat kalitesine diyecek laf yok gerçekten kumaşı mükemmel,işçilik de öyle...
bi kaç beğendiğim yeleği daha var indirime girmesini bekliyorum :KK9:

çok beğenim ama bitmiş :26::26::26:
modanisadamı var dedin. baktım ama göremedim
175 mi:KK53: iyi düşmüş fiyatı hangi site den aldın ki canım ben de alabilirim çok hoşuma gidiyordu bu yelek :)
görünüşü zaten çok hoş :) kafanda nasıl kombinler oluşturdun bu yelekle merak ettim :)

ben de şu indirime girse hemen alırım galiba çok güzel bu :)

Eki Görüntüle 1007975

bu zaten indirimli hali değilmi :26::26:

kızlar sizce bu nasıl fikir alabilir miyim nasıl kullanabilirim ?

Eki Görüntüle 1004642
bende bunun siyah beyazı var. hatta şuanda üstümde..
çok bol değil normal boru paça genişlikte pantolon giyiyorum. üstünme şuanda hırka giydim. hava soğukta:)

Son düzenleme:
dar giyinmeyi sevmiyorum. ve çalışıyorum. kışın ne giysem üstüme uzun hırkayla idare ettim ama yazın nasıl olcak bilmiyorum..

Ben ferace aldım canım dar değil çok rahat ve güzel çanakkalede oturuyorum sıcaktan korkmama rağmen aldım siyah rengi inşallah çok sıcak olmaz bana :-)

ST25i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm kızlar..şu resimdeki elbise nasıl sizce....birde sizden yorum almak istedim...
elbise diktireceğim... çok sade ve şık geldi gözüme...ben zaten hareketli ve şatafatlı elbiseleri asla giymem...sade olacak hep giysilerim de sadedir zaten...
resimdeki mankenle aynı kilodayım..zayıfım yani...boyum da uzun...gösterdiğim bir iki kişi çok beğendiler...kimisi de çok aşırı sade...hiç bir özelliği yok hoş durmaz çok vasat görünüyor dediler...
ne yapsam bilemedim...
kumaşı likralı kadife... metresi 10 lira...3 metre gidermiş bu elbiseye...30 tl kumaş...dikişi kaç olur bi fikrim yok ama çok beğendiğim için aklıma koydum...
zaten çok pahalı tutmaz sanırım değilmi dikişi..hareketli ve zor bi elbise olmadığı için...sizce kaça dikilebilir acaba???
ha son bir soru..ben bu rengi çok beğendim ama aynı kumaşın siyahı da var...acaba bordo çok mu iddialı olur??
siyah mı diktirsem..bu sefer de zaten elbise sade dikim, birde siyah olunca çok mu absürd olurum...
bilemedim ki...size sorayım dedim...:KK34:
bu arada düğün için de giyilebilecek bir elbise mi sizce, yoksa çok mu günlük???

$Pýnar-Þems-2014-Kýþlýk-Abiye-Modelleri-8.jpg

slm kızlar..şu resimdeki elbise nasıl sizce....birde sizden yorum almak istedim...
elbise diktireceğim... çok sade ve şık geldi gözüme...ben zaten hareketli ve şatafatlı elbiseleri asla giymem...sade olacak hep giysilerim de sadedir zaten...
resimdeki mankenle aynı kilodayım..zayıfım yani...boyum da uzun...gösterdiğim bir iki kişi çok beğendiler...kimisi de çok aşırı sade...hiç bir özelliği yok hoş durmaz çok vasat görünüyor dediler...
ne yapsam bilemedim...
kumaşı likralı kadife... metresi 10 lira...3 metre gidermiş bu elbiseye...30 tl kumaş...dikişi kaç olur bi fikrim yok ama çok beğendiğim için aklıma koydum...
zaten çok pahalı tutmaz sanırım değilmi dikişi..hareketli ve zor bi elbise olmadığı için...sizce kaça dikilebilir acaba???
ha son bir soru..ben bu rengi çok beğendim ama aynı kumaşın siyahı da var...acaba bordo çok mu iddialı olur??
siyah mı diktirsem..bu sefer de zaten elbise sade dikim, birde siyah olunca çok mu absürd olurum...
bu arada düğün için de giyilebilecek bir elbise mi sizce, yoksa çok mu günlük???

Eki Görüntüle 1091830

Hemen son mesaji okudum ve yorum yapmak istedim.sadeligi seviosan bence cok guzel bi elbise.ama ole asiri sade falan degil.cunku kadife basli basina iddali bi kumastir.uzerine rengi bordo.ve bide o kemeri taktinmi uf.kiz bendemi diktirsem:) gizli şıklik resmen bide buna platfrmlu ayakkabi ve onun cantasindan kucuklerden miss. dugundede guzel olur.istersen sade dersen buyuk kolyelerdende takabilirsin boyuna kadar kapali ya belki hos durur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada slm kizlar.bende tesetturlu ve bununla asiri mutlu olan bi kizim.sozluyum 20 yasindayim.ole iste :)

Hemen son mesaji okudum ve yorum yapmak istedim.sadeligi seviosan bence cok guzel bi elbise.ama ole asiri sade falan degil.cunku kadife basli basina iddali bi kumastir.uzerine rengi bordo.ve bide o kemeri taktinmi uf.kiz bendemi diktirsem:) gizli şıklik resmen bide buna platfrmlu ayakkabi ve onun cantasindan kucuklerden miss. dugundede guzel olur.istersen sade dersen buyuk kolyelerdende takabilirsin boyuna kadar kapali ya belki hos durur.

canım öncelikle yorumun için teşekkür ederim :KK19:
o kemeri bende çok beğendim ama aynı o kemerden nasıl bulsam acaba? :44: bijuterilerde satılırmı ki??
evet ben sadelik hastasıyım..başörtümden çorabıma kadar sadelik düşkünüyüm...ve bu elbise gerçekten tam da dediğin gibi gizli şıklık yani...
kumaşın duruşunda zerafet akıyor, ama arkadaşlarımdan çoğu beğenmedi iyimi :KK47: hadi ordan dedim zevksizler :KK60:
şaka bi yana ben bayıldım... yalnız şöyle bir durum var, ben şal kullanmam...eşarp kullanıyorum...eşarp olarak hangi renkler olur acaba bu elbiseye...
ya baktıkça bakasım geliyor...benim boy da uzun...topuklu hiç giymem :KK50: mecburen babet giyicem de...elbiseyi beğendin yani dimi???
artık zevkimden şüphe duymaya başlamaıştım...:KK37:

ne yapsam bilemedim...

Eki Görüntüle 1091830

elbiseyi daha önce pınar şemste görüp bende çok beenmiştim.
fiyatı yüksek olduğu için dikememiştm:KK31:
hangi şehirdesiniz. terzi arıyorumda. olurda aynı şehirdeysek diye :KK1:

ne yapsam bilemedim...

Eki Görüntüle 1091830

sende benim gibi sadeliği seviyorsun canım galiba :) elbise çok güzel ben hep beğeniyorum bu tarz elbiseleri
diktirme fikri ayrıca hoşuma gittim daha az maliyetli olur da hem.
kaça dikilebilir bir fikrim yok ama kumaşı kadife mi istiyorsun yine bunun gibi?
bu renk çok daha hoş bence siyah o kadar güzel durmaz bu modelde bordo göstermiş biraz
ayrıca düğün için özel günlerde giyilebilecek bir elbise günlük de değil bence :)

uzun hırkalar ve yazlık kaplara bakıp almayı düşünüyorum ben de :)henüz araştırıyorum

X