sivilceler ve hamilelik

Eski bir konuymuş ama ben yaZayim belki arayan olur
Benim de aynı adet olacak gibi silvilcem çıkmıştı ama olmadım karın Ağrısi aynı şekilde
Tek ve kesin dediğim belirti göğsüm de oluşan yeşil damarlar di :emir_bebek:

Konu sahibi biraz eski bir başlık ama yine merak ettm sanırım hamilesin.. artık tecrübe edinmiş oldun bu konuda.. şimdi ben sana sorayım hamile olduğunu öğrendiğin ayda adet öncesi sivilcelerin çıkmış mıydı?? apekmimek apekmimek

Konu sahibi biraz eski bir başlık ama yine merak ettm sanırım hamilesin.. artık tecrübe edinmiş oldun bu konuda.. şimdi ben sana sorayım hamile olduğunu öğrendiğin ayda adet öncesi sivilcelerin çıkmış mıydı?? apekmimek apekmimek

Merhaba, benim adet öncesi sivilcelerim nadiren çıkardı. Hamile kaldığım ay adetime 3-4 gün kala özellikle alnımda küçük küçük çok fazla sayıda sivilce çıktı. Pütür pütür isilik gibi. Hala da yüzümde sivilcelerim devam ediyor :110:

Canim sana belki yardimci olurum. Benimde her ay adet olmadan önce sivilcelerim cikar bi kaç gün önce. Bu ayda çıktı dedim yine adet olacam. Ama olmadim hamileyim. Adet belirtisinin aynisi yaşadım hiç fark yoktu.

Merhaba, benim adet öncesi sivilcelerim nadiren çıkardı. Hamile kaldığım ay adetime 3-4 gün kala özellikle alnımda küçük küçük çok fazla sayıda sivilce çıktı. Pütür pütür isilik gibi. Hala da yüzümde sivilcelerim devam ediyor :110:
Canım bendekiler isilik gibi değil her ay adet öncesi olan sivilceler ama tek farkı küçük ve kırmızı 3 tanecik var :))))

Konuyu tekrar guncellemek istedim cunku benimde adet oncesi bir iki tane mutlaka sivilcem cikar ve yine cikti daha dogrusu bas verdi cikiyor bende aaa acaba adet mi olucam diyorum bu nedenle bende sormak istiyorum yine adet olucakmis gibi sivilceniz cikip ama hamile kaldiginiz oldu mu?

Konuyu tekrar guncellemek istedim cunku benimde adet oncesi bir iki tane mutlaka sivilcem cikar ve yine cikti daha dogrusu bas verdi cikiyor bende aaa acaba adet mi olucam diyorum bu nedenle bende sormak istiyorum yine adet olucakmis gibi sivilceniz cikip ama hamile kaldiginiz oldu mu?
Ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum pek ümitli değilim açıkcası değerlendiremedim çok fazla.Adetime 7 gün var sivilcelerim çıkınca hiç umudum kalmadı ama adet belirtisi gibi sivilcesi çıkıp hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar var okuduğum kadarıyla 😍

herkese merhaba......kızlar bi sorum olacak...hamileler ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
benim adet öncesi sürekli sivilcelerim çıkar....bu ayda adetime 4 gün var...dün yine çıktı sivilcelr...bu ay kendimden umutluyudum..
ama sivilcelerim çıktı ve umudum kırıldı.....
arkadaşlar hamile kaldığınızda adet öncesi gibi sivilceleriniz çıktı mı??sivilcelerim çıktı diye umudu kırılıp sonradan hamile olduğunuzu öğrenenler oldu mu
aranızda..yada böyle bir durumu duyanınız oldu mu???
şimdiden teşekkürler....
Merhaba baya eski konu ama merak ettim bu konuyu açtığınız dönem hamile kalmış mıydınız?

Ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum pek ümitli değilim açıkcası değerlendiremedim çok fazla.Adetime 7 gün var sivilcelerim çıkınca hiç umudum kalmadı ama adet belirtisi gibi sivilcesi çıkıp hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar var okuduğum kadarıyla 😍
Merhaba, siz sanıyorum bu soruyu sorduğunuzda hamileydiniz değil mi bende de aynı durum var ama umutlanmak istemiyorum...

Merhaba aynı soruya devam edeyim..
Hamilesiniz RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
Hamile kaldığınız ay sivilcelenme oldu mu ???😁🤰

Malesef canım keşke sanada umut olabilseydim..
😒
Inşallah siz hamile kalmışsınız dır..
Ve sizden sonra soranlara umut olursunuz..
İnşaallah sende biran önce hamile kalırsın canım. Benim sivilcelerim bi gün çıktı deri altında ertesi gün hepsi gitti adette normalde kocaman belirgin bi iki tane çıkardı o yüzden acaba mı dedim

herkese merhaba......kızlar bi sorum olacak...hamileler ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
benim adet öncesi sürekli sivilcelerim çıkar....bu ayda adetime 4 gün var...dün yine çıktı sivilcelr...bu ay kendimden umutluyudum..
ama sivilcelerim çıktı ve umudum kırıldı.....
arkadaşlar hamile kaldığınızda adet öncesi gibi sivilceleriniz çıktı mı??sivilcelerim çıktı diye umudu kırılıp sonradan hamile olduğunuzu öğrenenler oldu mu
aranızda..yada böyle bir durumu duyanınız oldu mu???
şimdiden teşekkürler....
Bende çıktı canım ki iyice oku araştır gebelikte sık olan bir durum bu hamile de olamazsın demek değil yani. 11 haftalık hamileyim hala çıkıyor basından beri

X