yüzü hiç gülmeyen kayınvalide için napılır?

ada

ebe
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
300
1
arkadaşlar,yardım lütfen.7 yıl olacak evliliyim ama maalesef hala alışamadım.bi insan bukadar mı suratsız olur yaaa?ben tam tersi bi aileden geldim.30 yaşındayım ama hala babam beni 7 yaşındaki kızı sıcaklığında sever.annem desen daha beter.ama gel gelelim kaynanama,felaket.bi tebessümü bile yok.[ALLAH var.yiğidi öldür hakkını yeme demişler.iyi insandır.]ama o beton gibi yüzünü görünce kaçacak delik arıyorum.o nacizane önerilerinizi beklerim.ne yapmalıyım?:uhm:

soğuk bir kadın demekki sana zararı yoksa boş ver canım. hem ne yapacaksın yüzü güleni. yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazması daha mı iyiiii

soğuk bir kadın demekki sana zararı yoksa boş ver canım. hem ne yapacaksın yüzü güleni. yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazması daha mı iyiiii

èvet hasibem çok haklısın a.s bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın boşuna dememişlera.s

her insan aynı tabiatta değil ki arkadaşım...asık suratı da onun kusuru demek ki ,bunun dışında madem iyi insan,öyle kabul etmeye çalış,üzülme:1hug:

bencede zararı yoksa hiç takma ble tek olumsuz yanı suratsızlıgı olsun saten nerde görülmüş gül gibi geçinip giden gelin kaynana ilişkisi hem iyide demişsin daha ne istiyorsun neler duyuyoruz

ayy suratsızlıgı demişim ama yanlıs anlasılmasın asık surat anlamında dedim özür biraz kaba bi laf olmus

Yavrum kimbilir kadıncağızın ne fırtınaları vardır,iç dünyasında...gülecek hali yoktur belki..Ya da bazıları gülmeyi,hafiflik olarak görür..GIDIKLA dermişim..şaka tabii..
Boşver,yüzüne gülüp ardından çorap öreceğine,gülmesin ama huyu suyu sağlam olsun,aldırma..

bazı insanların yüzü betom gibidir ama yüreği sıcaktırrrrrr belki oda öyledir canım sen biraz sıcak davransan olmazmı

selam!
5 gündür kayınvalidemler bizdelerdi ve birazönce uğurladım.ağzınla kuşda tutsan olmuyor kardeşim! oysa güleryüzlü ve sıcakkanlı biriyimdir ve hiçde öyle kayınvalideler zaten kötüdür gibi bir peşin fikirlede yaklaşmıyorum ama kadının yüzü gülmüyor napayım.en güzeli sanırım boşvermek arkadaşım.yerinde sağolsunlar.sonuçta aramızdaki saygıyı koruyalı önemli olan bu

Ya kızlar takmayın bu kadar. Olan size oluyor inanın yıldan ve ada.
Siz gereken saygıyı gösterin de, evinize gelen her misafire davrandığınız gibi davranın da, isteyen beğenmesin, gülmesin, surat assın. Siz gerekeni yaptıktan sonra gerisi karşı tarafın bileceği iş... Kendinize düşeni yapın, içiniz, vicdanınız rahat olsun, gerisi boş zaten...

Sana Ve Ailene Nbir Zarari Yosa Boşver Bacim Kendini Boşuna üzme Sen Eşine Bak Sana Ondan Fayda Var

bazı insanların yüzü betom gibidir ama yüreği sıcaktırrrrrr belki oda öyledir canım sen biraz sıcak davransan olmazmı

ya diyorumya...neler neler yapıyorum olmuyor.soğuk olunca beni sevmiyo diye düşünüyorum.şu da var önemli değil ama insan istiyo işte.:1no2:

Ya kızlar takmayın bu kadar. Olan size oluyor inanın yıldan ve ada.
Siz gereken saygıyı gösterin de, evinize gelen her misafire davrandığınız gibi davranın da, isteyen beğenmesin, gülmesin, surat assın. Siz gerekeni yaptıktan sonra gerisi karşı tarafın bileceği iş... Kendinize düşeni yapın, içiniz, vicdanınız rahat olsun, gerisi boş zaten...

tuluat sağol kardeşim.zaten başka seçenek bırakmadı.saygıda kusur etmemeye çalışıyorum.bazen yeter artık yüzün biraz gülsün dicek gibi oluyom sonra vazgeçiyom ne hali varsa görsün diyorum.ama inan çevrende böyle gezen birine katlanmak çok zor.:sm_confused:

Sana Ve Ailene Nbir Zarari Yosa Boşver Bacim Kendini Boşuna üzme Sen Eşine Bak Sana Ondan Fayda Var

avci doğru söylüyosun da yine de insanın pozitif enerjisi düşüyo.uzakta olunca takmıyom ama yarın çocuğum olursa başımda.boşuna dememişler tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.ya tersi olursa........şu da bi gerçek yalnız tahammülüm tek eşim sayesinde.allahtan o açığı kapatıyor.doğrusun yani....Çok üzgünüm çoook

Canım üzme kendini..Kadın bu yaşa kadar suratını asmaya alıştıysa bu yaştan sonra da değişmez..Sen kendine ve kocana bak siz mutlu olunda onun suratınada arada katlanacaksın mecburen artık :) Sevgiyle kal..

Canım üzme kendini..Kadın bu yaşa kadar suratını asmaya alıştıysa bu yaştan sonra da değişmez..Sen kendine ve kocana bak siz mutlu olunda onun suratınada arada katlanacaksın mecburen artık :) Sevgiyle kal..

canım...neden daha iyisi olmasın diyorum ama haklısın.kaç yaşına gelmiş.zor....yerimseniben

Aman gülmezse sen güldüremessin bu saatten sonra onlar değişmiyorlar. Sana zararı yoksa sen gülmene devam et. oda güler belki sonunda.

arkadaşlaar!dostlarım!bugün acı da olsa farkettim ki üzüm üzüme baka baka kararıyor.ona benzemeye başlamışım.imdaaaat!gülemiyorum.taşlaştım galiba.neyse 4 gün kaldı.eski halima dönmem biraz zaman alacak galiba.

X