Trambolin ile zayıflama

twıst shape im bozulunca bir arayışa girdim..trambolin tam bana göre düşünüyorum hem fiyatı hemde yer kaplamaması güzel kuzenim gül kaynaktan duyup almıştı ve memnun geçen sene detoks ve trambolinle 12 kğ verdi..kararsız kaldığım nokta hangisi daha iyi acaba voit marka var en pahalısı gül kaynakta herhangibir trambolin değil kaliteli bişey demişti bu konuda yardım bekliyorum..

arkadaşlar acil cevap cosfer ve york marka uygun geldi birini sipariş edicem hangis siteden ve hangi marka sipariş verdiniz memnun musunuz tesekkurler

benimki bugün gelicek delta marka 92 cm göstergeli ve ipli kuzenim delta marka kullanıyor aynı ölçüde o memnunmuş ona göre aldım bakalım bu akşam görücez...çok ucuz olanlarda problem yaşayabilirsin sonradan orta karar bişey olsun diye düşündüm ben 97 tl aldım...

trambolinle ikinci gecem:)))yapması çok basit gibi gözüksede gayette zor bir aletmiş ama ilk akşamdan bu akşam daha iyi geldi herhalde her geçen gün dahada iyi olucak..bu akşam 10 dk yapıp 5 dk dinlendim sonra tekrar 10 dakika yaptım...bana mutluluk vermedi ki çok zorlandım ama sonuçlarının iyi olacağından şüphem yok ki güzel olan herşey zordur yılmadan devam kızlar cumartesi günü diyetisyene gidiyorum bakalım ikinci iki haftamda kaç kğ verdim ...:))

benimki bugün gelicek delta marka 92 cm göstergeli ve ipli kuzenim delta marka kullanıyor aynı ölçüde o memnunmuş ona göre aldım bakalım bu akşam görücez...çok ucuz olanlarda problem yaşayabilirsin sonradan orta karar bişey olsun diye düşündüm ben 97 tl aldım...

Merhaba oriflamebru,güle güle zıpla ürünün gelmiş. Nasıl memnunmusun, lastiklimi - yaylı mı, gıcırtı - ses falan yapıyormu,ayakları ne şekil, katlanabiliyormu,yorum yaparsan sevinirim?

delta marka benimki 92 cm ev için idealmiş fazla büyüğüne gerek yok ayakları katlanmıyor ama vidalı çıkıyor işin bitince çıkarıp trambolini ikiye katlayıp kaldırabilirsin..lastikli benimki yurtdışındaki trambolinler videolarda gördüm daha kaliteli neyse biz idare edicez artık bunlarla:))).öyle göründüğü gibi kolay değil yapması 15 dk artı 8 dk yaptım bacakları zorluyo bugün ilk kez işyerinde sen bayapı zayıfladın sözleri duydum iki günde etki etmez ama ben 1 aydır diyetisyene gidiyorum trambolin bana destek oluyor yani hareketsiz bir işim var çünkü 2,5 lt suyumu mutlaka içiyorum bakalım cumartesi günü gidicem toplamda kaç kğ verdim??

delta marka benimki 92 cm ev için idealmiş fazla büyüğüne gerek yok ayakları katlanmıyor ama vidalı çıkıyor işin bitince çıkarıp trambolini ikiye katlayıp kaldırabilirsin..lastikli benimki yurtdışındaki trambolinler videolarda gördüm daha kaliteli neyse biz idare edicez artık bunlarla:))).öyle göründüğü gibi kolay değil yapması 15 dk artı 8 dk yaptım bacakları zorluyo bugün ilk kez işyerinde sen bayapı zayıfladın sözleri duydum iki günde etki etmez ama ben 1 aydır diyetisyene gidiyorum trambolin bana destek oluyor yani hareketsiz bir işim var çünkü 2,5 lt suyumu mutlaka içiyorum bakalım cumartesi günü gidicem toplamda kaç kğ verdim??

Güle güle kullan cnm,inşallah istediğin kiloya sağlıkla ulaşırsın. Bu arada lastikleri nasıl, sağlam duruyormu? Birde ayakları kolay çıkartılıyormu? Katlanış şeklinin ve o halinin fotosu olsa çok iyi olurdu, mümkünse yükleyebilir misin buraya?

Son düzenleme:
buradaki yorumları 3-4 gün okudum geçen yılda ilgimi çekmişti trambolin ile zayıflama ama üstüne düşmemiştim bende aldım bakalım eşimle birlikte başlıyoruz bugün gelmiş kargoda şuan her 20 günde bir tartılıp yazıcam 64kg ile başlıyorum ama bende biraz kilo vermek zor olucak midemle ilgili bir sorun var çözmeye çalışıyorumm inş öncelikli 4kg 20 gün sonunda vermiş olurumm :))

bende tranbolin siparişimi verdim heyecanla gelmesini bekliyorum burdaki yorumlarda dikkatimi çekti umarım yine burdada paylaşımlar olur...

ben york 97cm olanından sipariş verdim aslında hepsi burdadan aynı markanın 115 cm vermiştim ama hala kargoya vermemişler bende ordan iptal edip gittigidiyordan aldım ..

ben markada çok tereddütte kaldım ya.delta iyi diyorlar 1 kere alıcaksınız biraz koyun üstüne iyisini alın diyorlar.voit iyi ama pahalı diyen var.katlamalı olması çelik yaylı olması iyiymiş.york katlamalı mıydı?

ben aldığım ürünü bir tanıdığımda görmüştüm denedim hoşuma gidince bu markayı almaya karar verdim ama tabiki alıncada düzenli kullanırım inş benim epey fazla kilom var nette baya araştırma yaptım umarım sonuç alırım...

X