İlginç ve imkansız aşk hikayelerimiz:)

aydan__22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2010
524
4
kızlar hiç ilginç olağanüstü aşk hikayesi olan varmı ??
mesela şöyleki diyelim biri sizi çok seviyo ama siz ondan müthiş nefret ediyosunuz.ama bi bakmışsınız aşık olmuşsunuz yada kendinizi onun yanında buluveriyosunuz.yada siz birini seviyosunuz ama durum onu gösteriyoki umutsuz vaka hiçbişekilde oluru yok ama mucize bu ya bi bakmışsınız evlenivermişsiniz :)))
bu tarz hikayeleri olanlar lütfen paylaşalım paylaştıkça çoğalalım çoğaldıkçada bir bütün olalım sevgilerr:)):KK1:

Konu içeriği nedeniyle "Aşk hikayelerimiz/Dertlerimiz" başlığına taşındı.

Bende var benzer bir hikaye :) Peşimde çok uzun bi süre koştu yapmadığı kalmadı aşıktı çokça ama ben neredeyse nefret ediyordum hiç takmıyordum başımdan atmak için elimden geleni yapıyordum. Sonra bir bakmışım ki aşık olmuşum... 2.5 aydır da ilk günkinden daha büyük bir aşkla bağlıyız birbirimize :)

ben biriyle tanıştım. meğersem biz daha önce tanışıyormuşuz hatırlayamadık başta. sonradan tanıdık birbirimizi. ve ben nişanlımın beni kiminle ne zaman aldattığını, arkamdan neler döndüğünü ondan öğrendim. çünkü nişanlımın beni aldattığı kızın arkadaşıydı çocuk. sonra birşeyler olacak gibi oldu aramızda ama olmadı. fakat süper bir tesadüftü, olsaydı bomba olurdu :KK68:

Son düzenleme:
benım askımm benı facden durttu tam doqum qunumde ben hıc oralı olmadım sonra bı dunya mesj yollamıs quzel quzl sozler fln bende sen kımsın be yazmıstım oda bu nasıl bı soru ben ahmet ısmım yazıo zaten demıstı :d bende abazamsn ne bole mesjlar atıyon kaybol qıt dedım sonra o bunlara kulak asmadn ınadına quzl sozler yazıodu hatta nerelısn demstım uzaylym fln demıstı bırbırmze acaıp zıtlasıyodk sonra kabul ettım ben bunu konusmya basldk facden meqerse aynı yerde otuyomusk derken bunun yası bende 5yas buyuk dıye kızdıyodm sana amca dıyblrmıym fln dıe ıs yermı sormstu soledm aksamsı bı baktım qeldı sok oldum ılk defa qordum ve qorduqm an dızmn baqları cozuldu ve o qun tanıstık o qun cıkmaya basldk yane o benım doqum qunu hedıyemdıı hayatımdakı en quzl hedye allahım hıcc bozmasnnn herseyı cok hızlı yasıyorz kı ben hıc ole bırı deıldım ıste askk ılk qorstee buymus demek:)

benim eşim, bir arkadaşımın komşusuydu.o arkadaşımla ben internet üzerinden iletişim kuruyordum, daha yeni yeni çıkmıştı chat olayları ve bu arkadaşımla ikimiz kanal kurmuştuk ikimiz admin olmuştuk.beni seviyordu ama ben onu sadece bir arkadaş olarak görüyordum. bi gün eşimide getirdi kanala, komşuydular çünkü, beraber büyümüşlerdi ve ağımızı büyütmeye çalışıyorduk.veeeeee kanalda ilk bakışta nefret etti benden.bende ondan. hiç yüz yüze gelmeden çok pis kavgalar ediyorduk.

bir keresinde arkadaşım bana dedi ki gel tanıştırayım sizi yüz yüze, seni gördükten sonraki halini çok merak ediyorum dedi, o surat ifadesini merak ediyorum, kafa yapacam sonra onunla dedi.bu arkadaşımda eşimle kavga etmişti, ben bozmuştum aralarını, attırmıştım eşimi bütün kanallardan, herkese onun dedikodusunu yapıyordum. ben tabi tanışmak istemedim çünkü nefret ediyordum ondan, zaten oda nefret ediyordu benden, ilk gördüğü yerde beni dövmekle tehdit ediyordu çünkü ben çok hakaret ediyordum ona ve çok dalga geçiyordum onunla. zar zor bi keresinde yüz yüze getirdiler bizi.ve o günden itibaren hiç ayrılmadık.11 sene geçti :KK70:
o arkadaşım çok pişman oldu bizi tanıştırdığına

Son düzenleme:
Ablamın bekar bir arkadaşı vardı.O zamanlar herhalde 30 yaşına yakındı ve evlenmeyi düşünüyordu.
Kuzenimin de yaşı yaşına uygun,bekar bir arkadaşı vardı.
İkisini uygun bulup tanıştırmak istediler.
Kız,görücü usulü diye kabul etmedi ve tanıştıramadılar.
Aradan 3 yıl geçti sanırım.Aynı kişiler,bir vesile ile kendileri tanışmışlar,sonra evlendiler:)
Aradaki yıllar kayıp mıydı yoksa yaşanması gerekiyor muydu bilemiyorum.Kısmet.

Kısa ve net sölemek gerekirse sölim.çok sevdim aşık oldum çok sevdi aşık oldu sonuç ben başkasıyla evliyim oda öyle ama hala birbirimizi çok seviyoruz....imkansız bizimkii..

Eee başka yok mu yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

12-13 sene boyunca evlerimiz arasında 1-2 dakika mesafe varmış ama bir kere olsun görmedik birbirimizi ya da fark etmedik, bir gün tesadüfen farklı bir yerde karşılaştık, ilk izlenimim elime verseler bir karışta boğacağım bir çocuk, o kadar mı ukala olur insan, sanki küçük dağları paşam yarattı, pis ukala :KK1: Neyse sonra sohbet etmeye başladık hala o ukallığına sinir olsam da güzel bir sohbeti vardı, aramızda 2 yaş vardı, ben yanlış anlaşılma olmasın diye abi demeye başladım ama daha 16 yaşındayım aşkı bilmem etmem meğer o bir savunma mekanizmasıymış şimdi fark ediyorum, ilk tanıştığımız günün gecesi hiç uyuyamamıştım onu düşünmekten ama bir taraftan da olmaz öyle şey diye ikna etmeye çalışıyorum kendimi, ertesi gün ardı arkası kesilmeyen bir sürü güzel söz, şiir ve içten itiraflarını dinlerken hmm öyle mi :KK51: modunda takılıyordum içimde uçuşan kelebekleri hiç göstermemiştim, tabi sonunda açık verdim :KK1: O gün bugündür beraberiz, 1.5 yıldır da evliyiz, tabi artık ne ukalalığı kaldı ne gıcıklığı benim için dünyanın en tatlı adamı oldu çıktı. :KK16:

Bi mağazada çalışıyordum 2008de..:KK70:
Birgün sabah " Günaydın hanımefendi "dedi biri ..:KK57:
Çok sinirlendim, hiçbirşey demedim devam ettim yoluma..:KK12:
Sonraki zamanlarda sürekli beni takip eden biri vardı. .:KK48:
En son dayanamadım babama şikayet ettim ..:oops:
Babam bunun iş yerine (yan dükkan) gitmiş,"o usta yok demişler. .":KK56:
Neyse babam kartını bırakmış beni arasın demiş..:KK45:
Eşim diğer gün babamın yanına gitmiş," ben kızınızı seviyorum ama o hiç yüz vermedi " demiş..:-)
Babam da ;" yolunu kesmezsin benim namusum şerefim var demiş .." bu gitmiş...:KK51:
Neyse aradan 8ay zmn geçti. .:KK30:
Her sokak karşıma çıkardı her yerde. .:KK55:
Tesadüf diyor şimdi.sen Kaderimsin diyor. .:KK37:
evin karşılarında,parklarda yatıyormuş bu arabayla..:KK47:
Bugün evin önünde gene dolaşırken ayşe tyz denk geliyor. .:KK33:
"Napıyorsun burda diyor eşime :-)"
"-- Ya şurda bi kız var ona aşık oldum ama kız çok sert hiç yüz vermiyor " demiş..:KK35:
- "Aa sen bizim eses07 ye mi diyorsun ":-)
-- " evet ayşe tyz.." :KK71::KK71:

Sonra k.valide ile arkadaşmış meğer bizim ayşe tyz
...

Gele gide 1,2ay isteme falan. .:KK39:
:-) Dünyada bi o kalsa almam dedim :-)
Rahmetli dedeciğim verdim gitti dedi. .:KK57:
Ağırbaşlı,sakin,efendi kızım bu çocuk seni mutlu eder demişti..:KK36:
Mekanın cennet olsun dedeciğim çok mutluyum iyiki vermişsin beni kocişime :KK36::KK68::KK68:

eşim beni görmüş beğenmiş ..:KK22::KK22:
görücü usulü tanışmış olduk .. :KK19::KK19:
mutluyuz çok şükür .. darısı bekarlara.. :KK37::KK37:

Benimkide tesanınki gibi ayrıntılı olarak o İstanbul da ben aydın da başlığı altında ayrıntılı anlatılmıştır hala çıkıyoruz 1,5 yıldır :KK70:

Okulda bi belge düzenlemem lazımdı pc den. Anlemadığımişler tabi.. 1.dönem sonu yada 2.dönem bası. Kütüphaneye gittm pc mdnütörunun arkasında bi kafa görünüyo yardm eder die gittm pc yüznü döndü veee (yardım istedim) içimden ' bu ne tip ya saç sakal birbirine girmiş, bunun gibi bi kaçtane daha varsa ben okulu bırakıyım yani , okunmaz burda ' dedim. Ve sene sonunda okulu bıraktım evlendik...

12-13 sene boyunca evlerimiz arasında 1-2 dakika mesafe varmış ama bir kere olsun görmedik birbirimizi ya da fark etmedik, bir gün tesadüfen farklı bir yerde karşılaştık, ilk izlenimim elime verseler bir karışta boğacağım bir çocuk, o kadar mı ukala olur insan, sanki küçük dağları paşam yarattı, pis ukala :KK1: Neyse sonra sohbet etmeye başladık hala o ukallığına sinir olsam da güzel bir sohbeti vardı, aramızda 2 yaş vardı, ben yanlış anlaşılma olmasın diye abi demeye başladım ama daha 16 yaşındayım aşkı bilmem etmem meğer o bir savunma mekanizmasıymış şimdi fark ediyorum, ilk tanıştığımız günün gecesi hiç uyuyamamıştım onu düşünmekten ama bir taraftan da olmaz öyle şey diye ikna etmeye çalışıyorum kendimi, ertesi gün ardı arkası kesilmeyen bir sürü güzel söz, şiir ve içten itiraflarını dinlerken hmm öyle mi :KK51: modunda takılıyordum içimde uçuşan kelebekleri hiç göstermemiştim, tabi sonunda açık verdim :KK1: O gün bugündür beraberiz, 1.5 yıldır da evliyiz, tabi artık ne ukalalığı kaldı ne gıcıklığı benim için dünyanın en tatlı adamı oldu çıktı. :KK16:
çok tatlıı:KK68:Allah mutluluğunuzu daim etsinnn

Hikayemi :)

Ben kitaplara konu olan bir yaşantıya sahibim derlerya hayatımdan kitap olur kitap değil roman olur.
Lise 2 döneminde bi çocukla tanıştım o başkasıyla çıkıyor ona aşıktı. Aradan zaman geçti sosyal medya sitelerinde takip etmeye başladım.Bi şekilde tanıştık ve yanına gittim sevgilisiyle tanıştırdı beni. Aradan kısa süre geçti ayrıldılar ve ben arkadaş olarak destek olmaya başladım ona bi bakmışım ki aşık olmuşum..Bigün teklif etti ve biz çıkmaya başladık .2 yıl herşey yolundaydı. Daha sonra bir ortak arkadaşımız yüzünden 2 yıl ayrı kaldık ben hep onu bekledim. Bir başka arkadaşım aracılığıyla barıştık 8 ay boyunca rüya gibi geçen zamanlarım oldu. Evlenicez diyodum ki ayrı kaldığımız dönemde başka biriyle birlikte olmuş ve kız hamile kalmış 3 ay benden saklamış ve annesi öğrendiğinde yıldırım nikahıyla evlendirmişler geldi anlattı Allah okadar yüce ki ölcektim o gece korudu beni dualar.Şimdi atlattım ama korkar oldum herşeyden..

Hikayemi :)

Ben kitaplara konu olan bir yaşantıya sahibim derlerya hayatımdan kitap olur kitap değil roman olur.
Lise 2 döneminde bi çocukla tanıştım o başkasıyla çıkıyor ona aşıktı. Aradan zaman geçti sosyal medya sitelerinde takip etmeye başladım.Bi şekilde tanıştık ve yanına gittim sevgilisiyle tanıştırdı beni. Aradan kısa süre geçti ayrıldılar ve ben arkadaş olarak destek olmaya başladım ona bi bakmışım ki aşık olmuşum..Bigün teklif etti ve biz çıkmaya başladık .2 yıl herşey yolundaydı. Daha sonra bir ortak arkadaşımız yüzünden 2 yıl ayrı kaldık ben hep onu bekledim. Bir başka arkadaşım aracılığıyla barıştık 8 ay boyunca rüya gibi geçen zamanlarım oldu. Evlenicez diyodum ki ayrı kaldığımız dönemde başka biriyle birlikte olmuş ve kız hamile kalmış 3 ay benden saklamış ve annesi öğrendiğinde yıldırım nikahıyla evlendirmişler geldi anlattı Allah okadar yüce ki ölcektim o gece korudu beni dualar.Şimdi atlattım ama korkar oldum herşeyden..
ağır bir imtihanmış gerçekten.Hamd olsun Allah'a ki atlatabilmişsinniz

X