Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Altın Karamel (resimli)

tatile gitmeden önce saçlarımı syoss altın karamel ile boyadım. orta uzunlukta saçıma 2 kutu yetti. ilk boyadığım zaman aynaya bakınca pek bir fark hissetmemiştim birde akşam üstüydü .. ertesi gün baktığım zaman saçımın bir iki ton açıldığını gördüm. ve tatilde güneş+ çok yıkamayla renk baya oturdu. bu gün iş başı yaptım arkadaşlarım saçımı mükemmel buldu.. :89: sanırım artık boyarım bunla :KK3:

çok güzel olmş güle güle kullan... nrden bulunuyo bu syoss peki? görmedm hiç varmı piyasada?

silacaa canım özel mesaj gönderemiyorum msj sayım yeterli deil sana burdan cevap vericem boya karışımlarıyla ilgili çok bilgim yok ama eğer saçlarının rengi koyu tondaysa %9 oksidan kullanarak bu boyayı birkaç kez kullan diyorum o zaman bu rengi elde edebileceğini düşünüyorum :)

ışığa göre inanılmaz renk değiştiren bir boya.loş ortamda daha koyu bir karamel ışıkta bakır-sarı gibi görünüyor.o kadar hoşuma gidioki :)

ışığa göre inanılmaz renk değiştiren bir boya.loş ortamda daha koyu bir karamel ışıkta bakır-sarı gibi görünüyor.o kadar hoşuma gidioki :)

Senin sacında cok qüsel bir renk olmus cok hosuma qitti hatta bende böyle boyatım diye düsündüm ama kutuda sarımsı duruyor o yüzden karasız kaldım acıkcası.

Senin sacında cok qüsel bir renk olmus cok hosuma qitti hatta bende böyle boyatım diye düsündüm ama kutuda sarımsı duruyor o yüzden karasız kaldım acıkcası.
kendi saçın ne renk canım? eğer sarıysa,kutudakinin aynısı olur.ama daha koyu renklerdeyse benim saç rengime yakın olur.boyamadan önceki saç rengim bana göre çok kötüydü akmıştı, dipleri gelmişti böyleydi
$10627.jpg

kendi saçın ne renk canım? eğer sarıysa,kutudakinin aynısı olur.ama daha koyu renklerdeyse benim saç rengime yakın olur.boyamadan önceki saç rengim bana göre çok kötüydü akmıştı, dipleri gelmişti böyleydi
Eki Görüntüle 231183

Hımmm ondan o kadar hos bir renk cıkmıs canım.) benim sac renqim acık kumral o yüzden kutunun aynısı olur ama kutudaki renk hosuma qitmedi sendeki renqi beqendim.)

ben daha önce palette altın karamel yapmıştım bayaa koyu olmuştu, şimdi syoss aldım ama bunun içinden de %6 oksidan çıktı, benim de açık karamel rengi boyam aktı, diplerden koyu kahve çıktı 1 cm kadar, syoss dipleri açar mı acaba??? dibi başka ucu başka olmasın:44::44:

ben de palette altın karamel kullanıyordum ama saçımı çokkk döktü...syoss altın karamel,palette altın karamel e yakın bir renk mi fikri olan var mı?

Kızlar bildiğiniz gibi yeni bir boya syoss,markette gezerken gördüm ve bu rengine resmen bayıldım.saçlarımda sarı+tarçın bakır karışımı bir boya vardı ve baya bi akmıştı.tarifi zor bir renk olmuştu. diplerimde 1,5 cm kadar gelmişti.kendi saç rengim koyu kestane ve beyazlarım var.Boyamak isteyen arkadaşlara fikir olması açısından çeşitli ışıklarda çekilmiş birkaç resim koyuyorum.boyadan çok memnun kaldım onuda belirtmek isterim yumuşacık oldu saçlarım.Renk olarak tam oturmasa da ikinci boyamamda istediğim sonucu alırım gibi görünüyor

Eki Görüntüle 221630

gerçekten çok hoş olmuş :KK16: güle güle kullan

ben daha önce palette altın karamel yapmıştım bayaa koyu olmuştu, şimdi syoss aldım ama bunun içinden de %6 oksidan çıktı, benim de açık karamel rengi boyam aktı, diplerden koyu kahve çıktı 1 cm kadar, syoss dipleri açar mı acaba??? dibi başka ucu başka olmasın:44::44:

canım içinden %6lık oksidan çıkıyor o yüzden mucize beklememek lazım tabi eğer dip ve uç rengin arasında çok fark varsa %9lukla karıştır derim.ben hiçbişey karıştırmadan direkt %6yla boyadım ve birkaç ton açtı şimdi ikinci boyamayı yapıcam aynı renkle ve geçen boyamada açılan diplerin rengi biraz daha açıldı akınca.

X