Tüp Bebek Merkezleri Fulya (Bahçeci) Tüp Bebek Merkezi'nde Tedavi Görenler

bende bahçecide tedaviye başlıyorum vitaminler falan verildi tahliller yapıldı Nisan ayında adetin 2. günü gel dediler ama biz şu doktor olsun bu doktor olsun demedik, nasıl olacak bilmiyorum Hicran hanım arıyor sürekli tahlil sonuçlarıma da erbil bey baktı ama nisan da randevu alırken doktor tercihi yapıcammı yoksa direk erbil beyemi gidicem anlıyamadım. o_O varmı arkadaşlar bahçecide doktor öneriniz???

Ben randevu alırken sordular ben de birkaç isim arasında kararsız olduğumu söyledim Mustafa bey i aslında istediğimi söyledim onun için randevu verdiler bahçeci sağlık gruplarının kurucusu ve hocaları olduğunu da ekleyerek :)

bende bahçecide tedaviye başlıyorum vitaminler falan verildi tahliller yapıldı Nisan ayında adetin 2. günü gel dediler ama biz şu doktor olsun bu doktor olsun demedik, nasıl olacak bilmiyorum Hicran hanım arıyor sürekli tahlil sonuçlarıma da erbil bey baktı ama nisan da randevu alırken doktor tercihi yapıcammı yoksa direk erbil beyemi gidicem anlıyamadım. o_O varmı arkadaşlar bahçecide doktor öneriniz???
Canım Erbil bey doktorum değil bilmiyorum ama forumda okuduğum kadarıyla hastaları cok memnun herkes olumlu seyler yazmış onunla başladıysan öyle devam et derim

Kızlar fiyatlar nasıl acaba bu merkezde paylasabilir misiniz

Ben de yeni başladım o yüzden en taze olarak cevaplıyım, merkez 6.500 TL alıyor. Bunun 1.300 TLsini başlayacağın ilk gün ödüyorsun + doktor muayene ücreti (325 ödedim ben) +ilaçları sen karşılıyorsun. İlaçlar için de anlaşmalı oldukları eczane var indirimli alabiliyorsun.

Ben de yeni başladım o yüzden en taze olarak cevaplıyım, merkez 6.500 TL alıyor. Bunun 1.300 TLsini başlayacağın ilk gün ödüyorsun + doktor muayene ücreti (325 ödedim ben) +ilaçları sen karşılıyorsun. İlaçlar için de anlaşmalı oldukları eczane var indirimli alabiliyorsun.
Tesekkurler canım insallah guzel sonuç alırsın :)

arkadaslar herkese merhaba
Insallah bir aksilik cikmazsa nisan sonunda ben de tedavim icin bahceci fulyaya gidecegim. Kanada da yasiyoruz. Uzun bir yolculuk olucak. Bakalim hayirlisi ilk tup bebek tedavim olucak. Korkuyorum da acikcasi. O kadar yol cekicez insallah deger. Allah kimsenin emeklerini bosa cikarmasin hevesini kursaginda birakmasin. Aytun hanimin hastasi olucam insallah. Tedaviden once dogum kontrol hapi kullanan var mi icinizde?

Canım inşallah emeklerin boşa gitmez hayırlı olsun tedavin

Bende mustfa beye ilk muayenemi nisan sonu olucam ama regl donemim degil yani mustafa beyin programi yogun oldugu icin onun bos oldugu bir zamana randevu alabildim. Cok heyecanliyim amh 0,50 fsh 16 yasim 29 cok heycanliyim hamisler bize yazsaniza moral olun

Bende mustfa beye ilk muayenemi nisan sonu olucam ama regl donemim degil yani mustafa beyin programi yogun oldugu icin onun bos oldugu bir zamana randevu alabildim. Cok heyecanliyim amh 0,50 fsh 16 yasim 29 cok heycanliyim hamisler bize yazsaniza moral olun
Canım hayırlı ugurlu olsun bende mustafa beyin hastasıydım şimdi anne olmak için gün sayıyorum ilk muayenede adetli olmana gerek yok ilaçlara adetinde baslar doktorun emin ellerdesin zaten :)

X