Göz altı torbaları ameliyatı

Selam bendede bu dert var bende kirpik altından korkuyorum sizin iç kısımdan oldu sanırım riski varmi şu anda memnun musunuz ve ağrı oldumu geçmiş olsun

Selam bendede bu dert var bende kirpik altından korkuyorum sizin iç kısımdan oldu sanırım riski varmi şu anda memnun musunuz ve ağrı oldumu geçmiş olsun

Açık söylemek gerekirse ben de başta tedirgin olmuştum ama sonuç beklediğimden çok iyi oldu

Torbalar içinden çıkınca deri sarkar diye çok korkmuştum ama baya baya toparladı. Artık torbalarım yok

Ağrı çekmedim, sadece biriken ödemden dolayı şişlik oldu bir de morarma. İlk 3haftada epey toparladı, 1ayda tamamen iyileştim.

Ben size Fc Eyeceutical öneriyorum. Ameliyat olmadan önce mutlaka deneyin, gerek kalmayacak.
Geri dönüşümsüz torbalarınızı ve şişliklerinizi gideriyor. Erkekler ve kadınlar üzerinde etkisi kanıtlanmış. Buradan inceleyebilirsiniz [xxxxxxx
Merhaba ben bu ürünü duydum uzun bir zaman önce. Gerçekten yararı oluyor mu? Siz denediniz mi peki?

merhaba.. sırf senın bu yardım cıglıgın ıcın sıteye kayıt oldum =) ben 22 ekım pazartesı gozaltı torbalrımı aldırdım canım.. aldırmadan once arastırma yaparken senın actıgın konuyu gorunce aklıma geldı sanada yardımcı olmak ıcın girip yazmak ıstedım.. anladıgım kadarıyla kımse tam anlmaıyla sana yardımcı olacak bır cevap verememiş.. =) ne anlatmamı ıstersen sana herseyı anlatayım fotograflarımıda gonderebılırım ...
Merhaba sizin yazdıklarınız bana umut oldu.Senelerdir çekiyorum bu sorunu. Kendime olan güvenim bitti. Kurtulmayı tüm kalbimle istiyorum.Ameliyat öncesi ve sonrası foto.paylaşabilir misiniz? Lütfennn..Bana yardım e

Arkadaşlar 2019dayız. Ama bende hemen göz altı torbası ameliyatı istiyorum. Elazığ da yok mu ameliyat olan. Yarına kadar araştırıp belki ist.a giderim. Ya çok yüksek fiat fatih Dağdelen 9 milyar yazdı mesajda. Serdar eren düşündüm ama o da pahalıdır seda sayanın dru. Ama ben Elazığ dayım. Elazığ da ihsan okur var ama hiç göz altı torbası ameliyatı yapmışmı bilmiyorum

Arkadaşlar bende konya dayım ve göz altı yağ fıtıklaşması ve yalak tabir edilen çukurlar var konya da bu ameliyatı yapabilecek doktor tavsiye edebilecek var mı biraz korkuyorum açıkçası daha kötü olur mu diye

merhaba.. sırf senın bu yardım cıglıgın ıcın sıteye kayıt oldum =) ben 22 ekım pazartesı gozaltı torbalrımı aldırdım canım.. aldırmadan once arastırma yaparken senın actıgın konuyu gorunce aklıma geldı sanada yardımcı olmak ıcın girip yazmak ıstedım.. anladıgım kadarıyla kımse tam anlmaıyla sana yardımcı olacak bır cevap verememiş.. =) ne anlatmamı ıstersen sana herseyı anlatayım fotograflarımıda gonderebılırım ...
Lütfen bana da bilgi verir misiniz? Bende bu dertten fazlasıyla muzdaribim. Ben İstanbul 'da yaşıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum...

Fotograf isteyecek olursaniz beni affedin.cunku onceki halimi cekmeyi unuttum :KK43: hatta ve hatta nasil oldugumu bile unuttum..bu cok guzel bisey...ilk 10 gun evde dinlenin morluklarinuz sislikleriniz gecsin.ve gayatiniza mutlu guvenli huzurlu ddvam edin...hepinize gecmisler olsun.bu kadar açiklamanin uzerine sorunuz olursa yine cevaplarim.
Öncelikle içten açıklamalarınız için teşekkür ederim🌹
. Sizin adınıza çok sevindim. Akın Hoca nın adını bende cok duydum fakat bu yazdıklarınızdan sonra kesin kararımı verdim. Darısı başıma diyorum. 👍👍

Merhaba ben 17 ocakta göz altı torbalarımi aldırdim henüz çok iyileşme olmadı galiba göz altlarım hala biraz şiş ..sonucu yazarım yine bakalım.nolucak umarım memnun kalırim

X