Eşim Beni Aldatıyor Ama neyi nasıl yapmalıyım?

elinizdeki kayıtların hepsini o sizi beğenmeyen kayınvalidenize ve görümcelerinize gösterin en başta..:KK47:
işiniz de varmış...açın tazminat davanızı da ayrılın gitsin..
bu ne ya..:KK47:

elindeki kayıtları mahkemeyede göster...kaynana görümce kimki ne kadar kötü olursa olsun oğlunun tarafını tutacak...buluşma zamanına kadar sesini çıkartma o günde polis gönder rezilliğini tüm aleme duyur ..evli olduğunu bile bile bu erkeklerle beraberlik kuranlara ne demeli artık ...gerçi denilecek bellide neyseeeee:KK47:

Yazık değil mi kızınıza. Emek verdim deyip herşeyine gözyumduğunuz eşinize duyduğunuz hırsınızı küçücük yavrunuzdan çıkarıyorsunuz.
kızınıza bağırdığınız için üzülmeyin.
Bağırmayın bir daha.
Öfkeniz kimeyse ona bağırın.
Gerekeni ona yapın.

ben kocama öfkelendiğim için ona bağırmıyorum 2,5 yıldır kenim büyüttüm ben onu ve en çok değer de veren benim durup dururken bağırmıyorum. sadece yaptığı yaramazlıklara bazen fazla tepki veriyorum.bunu söylemeniz beni eşimden de çok yaraladı neyse iyi günler yorumlarınız için herkese teşekkkür ederim sorunda bende çözümde bende ama moral olarak biraz daha iyiyim
çok teşekürle

ayyyyyy kusura bakma ama böyle psikopatla da yaşanmaz ki sen neyine yetmiyosun, ya tedavi olur ya da bay bayy...:KK36::KK36::KK36::KK36:
valla bi komşum böyle kocası vardı bırakmış zamanında anlatıyo diyo ki bide misafirin yanında bile istiyomuş çok aşırıymış eeee o da basmış tekmeyi:KK68::KK68::KK68:

Son düzenleme:
kafam o kadar karışıkki. artık hiçbir şey yapmak istemiyorum. bazen çok sinirlenip kızıma bağırıyorum, üzülüyorum.

Yazık değil mi kızınıza. Emek verdim deyip herşeyine gözyumduğunuz eşinize duyduğunuz hırsınızı küçücük yavrunuzdan çıkarıyorsunuz.
kızınıza bağırdığınız için üzülmeyin.
Bağırmayın bir daha.
Öfkeniz kimeyse ona bağırın.
Gerekeni ona yapın.

ben kocama öfkelendiğim için ona bağırmıyorum 2,5 yıldır kenim büyüttüm ben onu ve en çok değer de veren benim durup dururken bağırmıyorum. sadece yaptığı yaramazlıklara bazen fazla tepki veriyorum.bunu söylemeniz beni eşimden de çok yaraladı neyse iyi günler yorumlarınız için herkese teşekkkür ederim sorunda bende çözümde bende ama moral olarak biraz daha iyiyim
çok teşekürle

Nasıl yani.
Çocuğunuza bağırmayın demem, sizin eşinizin size yaptıklarından daha çok yaraladı öyle mi?
Eşinizle ilgili sorunlarınızı yazarken çocuğuma da bağırıyorum demenizden başka bir anlam çıkaramadım.
Eşinizin yaptıkları yüzünden tepki göstermiyor musunuz çocuğunuza?
Madem konuyla alakası yok neden yazdınız o zaman.
Yorumunuz çok talihsiz olmuş.
Benim eşinizin yaptıklarından daha kötüsünü yapmam size.
Çocuğunuza bağırmayın demek. Bu mudur sizi eşinizin yaptıklarından daha çok yaralayan

çok teşekürle

herhangi bir forumdaki, herhangi bir üyenin yaptığı, herhangi bir yorumu kaldırmak, aldatılmayı kaldırmaktan daha zor ise sizin için, söyleyecek fazla söz kalmamış demektir..

Nasıl yani.
Çocuğunuza bağırmayın demem, sizin eşinizin size yaptıklarından daha çok yaraladı öyle mi?
Eşinizle ilgili sorunlarınızı yazarken çocuğuma da bağırıyorum demenizden başka bir anlam çıkaramadım.
Eşinizin yaptıkları yüzünden tepki göstermiyor musunuz çocuğunuza?
Madem konuyla alakası yok neden yazdınız o zaman.
Yorumunuz çok talihsiz olmuş.
Benim eşinizin yaptıklarından daha kötüsünü yapmam size.
Çocuğunuza bağırmayın demek. Bu mudur sizi eşinizin yaptıklarından daha çok yaralayan

gerçekten bende ebrunun anladığı gibi anladım eşinizden dolayı sinirli olup bu sinirle çocuğunuza da bağırdığınızı düşündüm..yazdığınızdanda öyle anlaşılıyor..Allah yardımıcınız olsun inşallah..evli değilim o yüzden pek yorum yapamıcam boşanın ayrı yasayın vs gibi ama en azından ezdirmeyin kendinizii...

herhangi bir forumdaki, herhangi bir üyenin yaptığı, herhangi bir yorumu kaldırmak, aldatılmayı kaldırmaktan daha zor ise sizin için, söyleyecek fazla söz kalmamış demektir..

Demek ki ben daha fenasını yapmışım.
Ne kadar üzüldüm anlatamam
Öyle incindim ki...
Kendimi savunmak için yazmıyorum bunları
Çünkü doğru bildiğimi yine savunuyorum
Konu içinde artık kaldıramadğını ve çocuğuna bağırdığını yazmış.
2,5 yaşında bir çocuk bu.
Elbette ki yaramazlıkları olacak
Benim de küçücük 2 tane çocuğum var.
Ve yaramazlık yaptıklarında neyse ki diyorum
hareket edebiliyorlar.
Yaramazlık yapabiliyorlar
Köşe minderi gibi oturacak değiller ki
Kıyamıyorum ben çocuklara
Onların üzülmelerine.
İnanılmaz incindim anlatamam
Gözümden yaş akacak kadar incindim

o kadar çok duyuyoruz ki böyle şeyler artık... hep aynı hikaye... neler oluyor insanlara? nedir bu açgözlülük? insanlar mutlu olmak için evlenir ama artık hayatlarını cehenneme çevirmek için evleniyorlar sanki...yazık ya çok üzüldüm :KK43:

Kendi yaptigi cirkinlige kulp takmaya calisiyor.

ama sen ne kadar iyi ev kadini olmasanda hicbir zaman demek degildir ki aldatilmalidir kadin.

hem kendisi zaten farkinda degil demek kihayatin müsterk oldugunu yeri geldiginde kendiside bir "ev kadini" olmak zorunda.

ne ala Memleket,sen calis cocuga bak ev isi falan derken bey efendi seyinin pesinde...

aldatmanın illa fiziksel olmasını mı bekliyorsunuz
tamam,boşanmak zor ama inanın bu adamla yaşamak daha zor
yavrunuza da ayrıca üzüldüm

kafam o kadar karışıkkı özür hep yanlış anlattım her anne çocuğuna arada kızar beimkide öyle ama yinede bu durumdan dolayı ona daha çok üzülüyorum.
eşimin yaptıkları derken yani çocukla hiç ilgilenmez bir şey oluncada daha çok bende suç bulur yani suçunu bastırır. ve aynı sizin ki bir yorum yapar o yüzden kırıldım dedim
neyse ben bugün hiç iyi değilim ne yazılanları doğru anlıorum nede kendimi ifade ediyorum
tüm üyelerden özür dilerim

evliliği bitirmek zor iş... eşin olmadan çocuk büyütmek.. çevrenin tepkisi.. üstelik eşine duyduğun sevgi... devir böyle canım üzülme.. eşinin isteklerine karşılık ver sende doysun ki gözü dışarı gitmesin.. herzaman bakımlı ol ne bilim.. erkeeği eve bağlı tutmak zor iş..

eşitlik bana görede degıl.. ayaklarının uzerınde duruyosun boşan hemen demek bana göre hiç degıl..
:KK20: eevine bağlamaya çalış eşini bişeyler yap çabala canım:KK50:

2,5 yaşında bir kızım var. daha öncede telefon görüşmeleri oldu ve bıraktı. eşimin problemi biraz fazla sekse düşkün. sanki her an yapmak istiyor. konuşmalarını hep kaydetmek ve bunları onun yüzüne yapıştırmak istiyorum. benim bütün hayellerimi umutlarımı yok etti. kızımın babasız büyümesini istemiyorum. eşime sevgiyle karışık bir nefret duyuyorum şu anda. ya nasıl kadınlar var. bu kişi bir ebe ve msnde orasını burasını açıp gösterebilecek kadar terbiyesiz. bunu yapan o kadar çok kaın var ki. ben hemen evlilik bitirecek bir insan değilim. hatta boşanmayıp biraz ayrı mı yaşasak diyorum.
Çalışan biriyim maaşım banada kızımada yeter. ama o kadar emeğim var bir anda çöpe atmak istemiyorum.
eşim 30 yaşında olmasına rağmen hala ergenliği aşamamış. gezip tozup istediğini yapıp eve gelincede harşey yolunda olsun istiyor bence. daha büyüyemedei bir eş ve baba olmanın sorumluluğunu kazanamadı bence. gittiği yol yol değil.
kafam o kadar karışıkki. artık hiçbir şey yapmak istemiyorum. bazen çok sinirlenip kızıma bağırıyorum, üzülüyorum.

çok ilginçsiniz
defalarca aldatilmişsiniz, aldatilmaya devam ediyorsunuz ve edileceksiniz bu 2+2 = 4
siz hala ayrı mı yaşasak evliliğe şans mı versek diyorsunuz
ve sinirinizi kocanız yerine o kucucuk savunmasız günahsız yavrudan çıkarıyorsunuz
yazık...

dikkatimi çekti sizde çoğu aldatılan kadın gibi eşinizden çok 2. kadına saydırıp sövmüşsünüz sanki tek başına yaptı her şeyi.Eşinde o kadın kadar suçlu böyle düşün derim hatta ve hatta ondan daha çok suçlu seni ve senin "çocuğum babasız kalmasın kocamdan ayrılamam" diye düşündüğün yavrunu düşünmemiş seni defalarca aldatmış.Sen de kendine yazık ediyosun.

bir de şu var
bu adam birine aşık olmuş olsa aldatma duygusal olsa bi nevi savaşilabilir, hevestir geçer ümidiyle evliliğe sahip çıkılabilir
fakat senin kocan tamamen hayvani bir güdü için seni, cocugunu hiçe sayiyor
bu çok aşağılayıcı bir durum....

Cnm valla düşündüm durumunu bosanmak istemıyorsun ama sanki sonuc bosanmak gıbı . Sadece bır muddetlıgıne ıse yarayacagını dusundugum bırsey var git ve buyuk bır değişim gecır eşin farklı bırılerını arıyor farklı hazlar göruntu farklı hergunku gıbı monoton birsey istemıyor bence senı ve kıyafetını görunusunu kokunu ve davranıslarını yan hayatında farklılıklar arrıyor ama aslında cok cocukluk yapıyor ve mantıksız davranıyor ama zaten erkekler genelde böyle değilmidir o sana yaklastıgında naz yap cok değil o bayanı da ara ve esım aramamı istedı de senle oynadıgını söylemem için bana arattı hoscakal de ve hattı kırr
tel.ide kaybet kayboldu sansın yenı hat yenı hayat .ama bu ne kadar böle devam eder bılemıyorum ama denemekten zarar gelmez bence ama önce kadını veya kadınlar neyse ıste onları ortadan bı sekılde sılmelısın

X