Eşim Beni Aldatıyor Ama neyi nasıl yapmalıyım?

erkekler aldattıgında hep aynı bahaneye sıgınırlar;
sen ıyı ev hanımı degılsın,kendıne hıc bakmıyorsun .
of Allah'ım ne sanıyorlar kendılerını tom cruise fılan mı ?

Yazışmaları kaydet bir klasörde.

Tartıştıgınız bir anda da telefona sesini kaydet. Veya kameraya al bir şekilde.Mahkemeye delil olarak sunarsın.

Onun seni aşağılamasına neden izin veriyorsun ki ? Yaptıgı ahlaksızlık seviye sıfır..Ne demek her an seks istiyor gibi bir hali var ?

Uffff biz kadınlar bu erkeklere boyun eğmeyelim.Bu durum böyle sürüp gider sen bunları nasıl sinene çekip hiç birşey olamamış gibi hayatına devam edeceksin.
Sürekli seni telefonlarda aldatıyormuş yine aldatmış şimdide affedersen yine yapacak...Ohooo bunun sonu gelmezz

merhaba bende de benzer bir durum var eşim internet üzerinden aldatıyor buluşup buluşmadığını bilmiyorum sadece yazıştığını söylüyor
suçuda bana yüklüyor boşanalım dediğimde seni seviyorum diyor sevgiye dair hiç bir belirti yok aynı yatakta ayrı yoganlarda yatıyoruz falan filan işte hem beni hem onları idare ediyor sanırım boşanmak çözüm mü bende bilmiyorum? bir yıldır aynı durumdayız 4 yıllık evliyiz ve iki düşük yaptım hayata küstüm mutsuzum.. benim elimde bu kadar kesin kanıtlar yok geçenlerde televizyonda avukattan duydum sen eşinin seni aldattığı kadınada dava açabilirsin suç duyurusunda bulun eğer ayrılmak istemiyorsan kararlı olup kadından şikayetçi ol o zaman eşinde senin kararlığını görüp geri adım atabilir. yani aldattığı kadına dava aç yuvamı yıkıyor diye umarım faydası olur allah yardımcımız olsun.

merhaba arkadaslar
topik eski ama belki bana da akıl vereniniz olur.
arkadaslar yeni dogum yaptım ve esımın beni aldattıgını öğrendim. 18 gunluk bir oğlum var. 10 gunde ıkı kez esımın yakaladım.olayları en basından anlatıyim.
3.5 yillik evliyim ve gercekten bana cok asik beni cok seven bir kocam var. ornek cift diyemedim gosterilen herkesin hayran oldugu bir evliligimiz vardi. kocamin beni nekadar sevdigini anlatip dururlardi. ilk bebegimin kalp atislari durdu ve kaybettik. ikinci kez hamile kaldigimda ablamla dertlesirken bu bebege de bisi olursa ben olurum dedigimi kocam duymus. bebege bisey olmasindan ve beni kaybetmekten korktugu korktugu icin hamileligim suresince bana dokunmadi ama uzerime titremeyi de eksik etmedi eskisi gibi. doguma 1 ay kala isyerinde sorunlara katlanamayip kendi isyerimizi actik. ve ne olduysa o isleri bozulmaya basladigimda benim adam da bozuldu.
ilk 10 gun once gece telini kurcalarken msjlari gordum. ortaokul arkadasim dedi.daire bir kez gorustuk baska bisey yasanmadi dedi bi- sans istedi bende verdim.
ama dun gece yine telini kurcalarken yeni msjlar geldi. baska birinden acik secik fotolar ve sacma sapan msjlar geldi okudum. sordum ve sohbet sitesinde dun tanistigini kadinin baska bir sehirde oldugunu esseklik ettigini sacmaladigini soyledi.
son 1 2 aydir bisey oldugunu gozunun surekli kadinlarin orasina burasina kaydigini itiraf etti. benim onun son zamanlarda aldigi kilolari soyle getirmemden onu begenmedigimden egosunu tatmin etmek icin sacmaladigini soyledi. binbir olur diledi sozler verdi. gozyaslari doktu. bende o iki kadinlada gorustum kocamin dediklerini dogruladilar. eg azindan orda yalan soylemedigini biliyorum.
simdi ona guvenmedigimi inanmadigimi biliyor ve tek soyledigi bana bi sans ver sana herseyi unutturamasamda kendimi affettiricem. yeniden sevgime inandiricam seni diyor
sizce napiyim bana akıl verecek olan varmi

Kendi konunuzu açarsanız insanlar daha kolay yardımcı olur, bu şekilde, başlığı her açan ilk mesaja gelecek ve konunuzu görmeyecek, BDV'deki yeni konu aç butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
merhaba arkadaslar
topik eski ama belki bana da akıl vereniniz olur.
arkadaslar yeni dogum yaptım ve esımın beni aldattıgını öğrendim. 18 gunluk bir oğlum var. 10 gunde ıkı kez esımın yakaladım.olayları en basından anlatıyim.
3.5 yillik evliyim ve gercekten bana cok asik beni cok seven bir kocam var. ornek cift diyemedim gosterilen herkesin hayran oldugu bir evliligimiz vardi. kocamin beni nekadar sevdigini anlatip dururlardi. ilk bebegimin kalp atislari durdu ve kaybettik. ikinci kez hamile kaldigimda ablamla dertlesirken bu bebege de bisi olursa ben olurum dedigimi kocam duymus. bebege bisey olmasindan ve beni kaybetmekten korktugu korktugu icin hamileligim suresince bana dokunmadi ama uzerime titremeyi de eksik etmedi eskisi gibi. doguma 1 ay kala isyerinde sorunlara katlanamayip kendi isyerimizi actik. ve ne olduysa o isleri bozulmaya basladigimda benim adam da bozuldu.
ilk 10 gun once gece telini kurcalarken msjlari gordum. ortaokul arkadasim dedi.daire bir kez gorustuk baska bisey yasanmadi dedi bi- sans istedi bende verdim.
ama dun gece yine telini kurcalarken yeni msjlar geldi. baska birinden acik secik fotolar ve sacma sapan msjlar geldi okudum. sordum ve sohbet sitesinde dun tanistigini kadinin baska bir sehirde oldugunu esseklik ettigini sacmaladigini soyledi.
son 1 2 aydir bisey oldugunu gozunun surekli kadinlarin orasina burasina kaydigini itiraf etti. benim onun son zamanlarda aldigi kilolari soyle getirmemden onu begenmedigimden egosunu tatmin etmek icin sacmaladigini soyledi. binbir olur diledi sozler verdi. gozyaslari doktu. bende o iki kadinlada gorustum kocamin dediklerini dogruladilar. eg azindan orda yalan soylemedigini biliyorum.
simdi ona guvenmedigimi inanmadigimi biliyor ve tek soyledigi bana bi sans ver sana herseyi unutturamasamda kendimi affettiricem. yeniden sevgime inandiricam seni diyor
sizce napiyim bana akıl verecek olan varmi

Kocasının başka bir kadınla sanal seksini yakalamış bir insana göre ne kadar sakinsiniz, şaştım kaldım doğrusu. Ben konunun gidişatına göre "bittim ben, şerefsiz adam, mahfedicem onu, nasıl mahfedeyim, söyleyin nasıllllll, nasıl yapar buna bana Allah'ım nasılllll" falan diye hönkürmeler beklerken siz gayet cool şekilde "kendisine sevgiyle karışık bir nefret beslemekteyim, boşansam gayette yetecek maaşım var ama boşanmayı düşünmüyorum, biraz ayrımı yaşasak acaba, kendisi biraz sekse fazla düşkündür" gibi söylemlerde bulunuyorsunuz. Düzenli periyotlarla aldatılıyormuşsunuz da sindirip normalleştirilmiş gibi bir haliniz var, aldatılmak hayatınızın bir parçası olmuş gibi... Zaten söylüyorsunuz boşanmayı düşünmüyorum diye, sindirip daha da normalleştirin ve evliliğinize devam edin o zaman ne diyelim..

X