Falcı Melahat Edirne

acaba bana melahatin numarasını mesaj olarak atabilir misin :)
Arkadaslar merhaba,
Yeni katildim araniza. İlgilendigim konularda aksiyon almadan mutlaka buradaki yorumlara goz atiyorum, simdi de uye oldum. Benim sizin bu bahsetmis oldugunuz falci melahatin telefon numarasina ihtiyacim var. Biliyorsaniz benimle paylasmaniz mumkun mudur?simdiden yardim icin tesekkurler

Arkadaşlar falcı Melahat hanım a nasıl ulaşabiliriz? telefonu var mı acaba? yardımcı olabilir misiniz?

kızlar numarayı bilmiyorum ama ben edirnedeyken gitmiştim zaten hangi taksiciye sölerseniz sizi evinin orda bırakıo yalnız kadın herşeyi tak tak sölüo agzıda biraz küfürlü bide herşeyi açıkça iyi kötü yüzünüze sölüo ona göre hazırlıklı ve yalnız gidin ama feciii ürkütücü gelmişti bana insana bakıo ve direk sölüo söle böle

2 sene önce orada okuyordum ve arkadaşım gitmişti babası zorla kuzeniyle evlendirmeye çalışıyordu neyseki şuan kendi sevdiğine kavuştu. Ama bayağı birşeyleri patır kütür söylemiş bu olayların hepsini söylemiş. Arkadaşım yanına kendi arkadaşını almış , diğer kız tek çocukmuş "oo maşallah aile de bayağı kalabalık, babanda baya meşgul iş seyahatleri falan, anana söyle gözümü açsın kardeşin var senin " demiş. Kızcağız tabi şok, annesini aramış çıkar çıkmaz. Annesi demesin mi buraya gelmeni bekliyorduk, biz boşanıyoruz, babanın başka kadından çocuğu varmış :-O

Bunları duyunca şoklara girmiştim bende çok baktırmak istedim ama korkuttu açıkcası duyduklarım. Gitmekten vazgeçmiştim. Elinin altında kedi varmıl böyle tıslaya tıslaya kadına bakıyormuş, kadında ona baka baka söylüyormuş önündeki tasa da kahve bide su atıp öyle yorumlamış. Hatırladığım kadarıyla böyle ama adres vs öğrenmemiştim bir anda gelirler de giderim diye kendi kendimi kandırmıştım :)

kızlar numarayı bilmiyorum ama ben edirnedeyken gitmiştim zaten hangi taksiciye sölerseniz sizi evinin orda bırakıo yalnız kadın herşeyi tak tak sölüo agzıda biraz küfürlü bide herşeyi açıkça iyi kötü yüzünüze sölüo ona göre hazırlıklı ve yalnız gidin ama feciii ürkütücü gelmişti bana insana bakıo ve direk sölüo söle böle
peki ne zaman gittin hala bakıyormu acaba yada evi oradamı daha

ben edirnedeyken geçen sene ethem diye bir çocuga baktırmıştım arkadaşım tavsiye etmişti üniversite ögrencisi faceboktan eklemiştim ama çocugu ikna etmek gerçekten çok zor gerçekten ihtiyacınız olduguna inandırmak gerekiyor ama bana bir fal bakmıştı ben böle bir şey görmedim en baştan en sona dedigi herşey şuan hala çıkıyor sırf edirneye bu çocuga arkadaşlarla fal bakmak için gitmeyi düşünüyoruz tabii ikna edebilirsek

arkadaşlar Edirne'de Melahat hanım diye bir falcı varmış, internet üzerinden yaptığım araştırmalara göre de baya iyi biliyormuş. yaklaşık 1 saat i 20 tl falan dediler. İstanbulda villası olmasına rağmen, prensib icabı Edirnede bakıyormuş..

Giden ya da bilgisi olan var mı ?? :44:
Bana acil lazim cok onemli numarasi var mi melehatin

X