Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Burcu Sevgilisi Olan Kızlar :))

Şekerim, birazcık daha tavlama tekniği tavsiyesi verebilir misin ? Siz de diğer kızlar :) Gözüme birini kestirdim, tavlamak için ne yapayım bilmiyorum. Ne yapayım, nasıl davranayım? Ortak bir arkadaş ortamımız falan yok, yani kendisini etkileyebileceğim zaman kısıtlı.

Canım, epcet'e katılıyorum :) Bu burç ona deli divane olan kızlara pek yüz vermiyor:) Mesela erkek arkadşım hep anlatıyor zamanında onunla ilgilenmiş hatta daha da ilersine götürmek isteyen kızları, hiçbirine yüz vermememiş.Gizemli olanı seviyorlar, keşfetme işini ona bırak :)Bunun yanında her zaman bakımlı ve hoş görün.Bütün erkekler sever bakımlı kadını ama balık erkeği biraz daha dikkat ediyor bu konuda.Mesela ben hatırlamıyorum ama o ne zaman ne giydiğimi hatırlıyor sapık gibi :KK1: Bir de dediğim gibi kaba, küfürlü konuşma.Bilgili ve zevkli olduğunu göster.Her zaman açık kapı kalsın.Bırak o senin peşinden alabalık gibi yüzsün :))

Canım, epcet'e katılıyorum :) Bu burç ona deli divane olan kızlara pek yüz vermiyor:) Mesela erkek arkadşım hep anlatıyor zamanında onunla ilgilenmiş hatta daha da ilersine götürmek isteyen kızları, hiçbirine yüz vermememiş.Gizemli olanı seviyorlar, keşfetme işini ona bırak :)Bunun yanında her zaman bakımlı ve hoş görün.Bütün erkekler sever bakımlı kadını ama balık erkeği biraz daha dikkat ediyor bu konuda.Mesela ben hatırlamıyorum ama o ne zaman ne giydiğimi hatırlıyor sapık gibi :KK1: Bir de dediğim gibi kaba, küfürlü konuşma.Bilgili ve zevkli olduğunu göster.Her zaman açık kapı kalsın.Bırak o senin peşinden alabalık gibi yüzsün :))

Benim balıkta çok dikkat eder ne giydiğime saçımı nasıl yaptığıma bile.Dış görünüşüne çok önem verir vücut geliştirmeye gider mesela ne zaman görsem ellerinde farklı bir deri eldiven oluyor, meraklı böyle şeylere de :KK31:

Benim balıkta çok dikkat eder ne giydiğime saçımı nasıl yaptığıma bile.Dış görünüşüne çok önem verir vücut geliştirmeye gider mesela ne zaman görsem ellerinde farklı bir deri eldiven oluyor, meraklı böyle şeylere de :KK31:

Ah keşke benimki de gitse spora valla o konudan müzdaribim :KK1: Ancak benim giyimime saçıma makyajıma dikkat etsin :))

Ah keşke benimki de gitse spora valla o konudan müzdaribim :KK1: Ancak benim giyimime saçıma makyajıma dikkat etsin :))

Ne kadar balık erkeği tanıyorsam hepsi sanatçı ve birçok konuda becerikli, benimki yönetmen ve şiir kitabı çıkacak yakında senaryoda yazıyor.tanıdığım çoğu balık senaryo yazıyor en kötüsü şiir yazıyor.ben yayım ama hiç burçta yazılanlar gibi gamsız bir yay değilim çok duygusalımdır.kadın tabiatına en yakın kadını en çok anlayan erkek bana göre balıktır.en az anlayansa yay burcu erkekleri.size balık burucu erkeklerinden örnekler vereyim.Albert Einstein, Victor Hugo, Salvador Dali, Paul w. s. Anderson(Ölümcül deney serisinin ve daha birçoğunun yönetmeni), Luc Besson (yine yönetmen), Aamir Khan (Hint oyuncu) ve benim en beğendiğim Daniel LaVOİE (Yazar, oyuncu,Aktör).Bunlar gerçek sanatçılar ve her balık erkeğinde vardır sanatçılık.Balıkla olmak ayrıcalıktır kızlar :KK66:

herkese teşekkür ediyorum :) Şöyle bir sıkıntı var ki, beraber bir sosyal ortamımız yok, aynı işyerindeyiz. İşyerimiz büyük, onun odası bir üst katta. Yani sohbet etmek için benim kalkıp niyeti belli edip odasına gitmem gerekiyor . Eh sizler de çok yüz verme demişsiniz, ne yapayım şimdi :) Yarın iyice süslenip bir göz süzerim o kadar ama ilerleyen zamanlarda konuşmak istiyorum.

Ben boğa burcuyum.. sevgilim balık
iyi kalpli, anlayışlı, merhametli, duygusal olmasının yanı sıra dikkatsiz, düzensiz, alıngandırlar paraya önem vermezler bugün bakmışmın cebinde milyar var yarın beş kuruş yok.. her isteyene borç verir istemeyi unutur kaç para verdiğini unutur.. bu dünyada para denen birşey olmasaymış diye bile düşünür.. ha birde duyguları çok değişkendir bi öyle bi böyle..

Sinirlendiğinde gözü hiçbirşeyi görmeyen,ağzından çıkan kelimeleri kontrol altına alamayan,günlerce trip atıp hayatı sizi zehir edebilecek bir erkektir. :KK19:
Ama normal zamanda kıskanç,sizi deli gibi önemseyen,hasta olduğunuzda başınızda nöbetler tutan,romantik v.s bi adama dönüşüp sizi şok edebilr :KK17:
Yani benim herifim böyle en azından :KK14:

İnsanı yoruyor gerçekten duygularınız yoğun değilse hiç bulaşmayın bence :) çünkü bir kere bulaşınca veda etmesi çok zor oluyor
Özelliklerine gelince kıskanç,kinci,kırılgan,gizemli,romantik,değişken en azından benim sevgilim böyle :)

Nerden baslasam?Ilk askim bir balik burcuydu beni aldatti hem de hic gozunu kirpmadan.12 yillik esim bir balik burcuydu, onunla en buyuk aski yasadim.Ama dengesizlikleri, bagimliliklari beni bezdirdi bosandik. Allahim dedim ne olur beni bir daha bir balik erkegiyle iliskiye sokma..Ve evet kkuuuuuuuuuuuuutttt isyerinde balik burcu bir erkege kor kutuk asik oldum.Isin komik tarafi basta begenmemistim bile onu, ne olduysa oldu ve surekli bana bakip tatli tatli gulumsuyordu ki ben de o harika suratta kaybolum gittim..Ama ilk adimi asla atmiyordu, ve ilk adimi ben attim, ona karsi birsey hissettigimi soyledim.Ben bi koc kadiniyim, hic bekleyemem ama yas tahtaya da basmam..Emindim onun da bende hoslandigindan.Ama bana bir iliskisi oldugunu soyledi.Cok korkmustu, benden alti aydir kacmaktaydi isyerinde karsilasmamak icin elinden geleni yapiyordu.Ama ben onunla hic kontaga gecmedim.Facebooktan takip ettim cok bayan hayrani var ama hicbirisi sevgilisi gibi durmuyor.Acaba yalan mi soyledi bu konuda hic bir fikrim yok.Ve ben artik ona ilgi gostermeyince buyurdu kantinde bir gun karsima oturdu ve arkadasca sohbet etmeye basladi.O kadar dengesiz ki bu balik burcu adami.Nasil bu durumla mucadele edecegimi bilmiyorum.Hadi arkadas olayim diyorum ama herifi seviyorum.Bugun sevgililer gunu, onu dusunup agliyorum ya.Resmen aciyorum kendime.Onun oysa umruna bile degilim.O sadece guzel veya ilginc seylere uzun uzun bakamayi seven biriymis, sorumluluk veya iliskiye girmek,baglanmak ona gore birsey degil.Aylarca ortadan kaybolabiliyor ve birsen hicbirsey olmamis gibi birden bire bes dakikalik ilgisini sunabiliyor.Ama kizlar yenilmicem, iste size sevgililer gunu yemini olsun.Asla ona boyun egmiycem.Ben kacmaya devam, isterse buyursun kendi kovalasin ()onda o yurek yok ama)!!Onun dostlugunu falan istemiyorum, sadece askini istiyorum.Iste bu da koc kizi durustlugu olsun.Yetti BE!Oh anlattim rahatladim!!

beni aşık edene kadar her şeye salya sümük ağlıyordu aşırı duygusaldı. resim, çizim, motorcu el işi konularında sanatsal beceride iyilerdir.. Aşık olduklarında paranoya derecesinde kıskançlıkları vardır. dış görünüşün saçın kıyafetin kaşın zarafetinle aşırı ilgilidirler. çok temiz olduklarını söyleyemem. Benimki paraya düşkündü ki bilmiyorum hepsi öylemi senin paran benim param olayı da vardı içten içe. Valasıl aşırı duygusalllığına, giyim kuşamama ilgisi, kiloma takılışı, eski erkek arkadaşlarıma kafayı takışı yol verdim gitti. He seviyor muyum oduygusal anları bir daha hiç kimseyle yaşayamam büyük bir aşktı ama ömründen ömür çalıyor yaşlanıyorsun. Aileni işini feda etmeye değmezmiş.

o kadar kavga edersin sonra hiçbir şey olmamış gibi aramaya devam eder .. çok kavgacı ve inatçı bi burç tribine laf söylemiyorum bile uzun ilişki için balık iyi ama çok yıpranırsınız

Balik erkeginden adam olmaz. :KK14:

aynen dogru söylüyosun ben koca olmaz derken yelpazeyi daraltmışım kesinlikle adam olmaz demem lazımdı :) 5 gün önce ayrıldığım balık burcu sevgilimin dün gece ki kızlı erkekli eğlence(!) görüntüleri 10 dk önce bana ulaştırıldı. öyle aşığım böyle seviyorum nolur beni bırakma hep yanımda ol çok yalnızım diodu 5 gündür aramayınca ben de en iyi ihtimalle aşkımdan öldü heralde diyordum ama meğerse baya yaşıyormuş boyu posu devrilesice

Balık erkeğine aşığımm :KK16: 3 yıldır benim bir kere bile kalbimi kırmışlığı ve ayrılmışlığımız yoktur:nazar: Benimle oturur ,arkadaş olur dedikodu yapar :KK1: dobradır hoşlanmadığı şeyi söyler bana açık açık. Çok kıskanççtırrrr baş edemiyorum onunla bu konudaaa, beni herkesden korur ilgisini hiç azaltmamıştır,hiç yalanını yakalamadım daha saymakla bitmezz.. Tek kotu özelliği çok kıskanç olması ve aşırı duygusal olması :) tabi birazda karakterle de alakalı herşeyi burçlara bağlayamayızz Balık erkeği yalancı, balık erkeği aldatır gibi genellemeler olmaz :KK14:

X