American Horror Story

Heyecan dorukta, coven geliyor, coven geliyor, az kaldı :KK52:şimdiye kadar belli olan oyuncu kadrosunun önünde saygıyla eğilmek ve ryan murhpy'e sen benim hayatımın yapımcısısın bebeğim demek istiyorum:KK42::KK1::KK1:

Yarın yeni sezon başlıyor, perşembe de bize düşer artık.

Sabırsızlıkla beklemedeyimm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben daha ilk bölümden çok sevdim Coven'ı.
Diğer sezonlarda oldugu gibi, giderek güzelleseceginden suphem yok.

ama nolur, su kizin cinsel lanetine bir çare bulsunlar yahu. İçim gitti yazık

Kısa bi sahnesine denk gelmiştim ablamda yanımdaydı güle eğlene dalga geçe geçe izleyip kapamıştık. (O anki surat ifadem :KK9:)

Sonra sabah karşı 3-4 gibi yalnızken denk gelmiştim bi bakayım dedim. O an korkudan resmen konuşmayı unutmuştum. ( o anki surat ifadem :KK53: )

İzleyene saygı duyarım ama ben almayayım. :18::18::18:

Dizi sitelerinden kaldırıldığından beri(2.sezonun başları yani) izleyemiyorum ben bunu ya indirmeye de üşendim hep.Siz nerden izliyorsunuz tekrar yükleyen bir site var mı?

Ben daha ilk bölümden çok sevdim Coven'ı.
Diğer sezonlarda oldugu gibi, giderek güzelleseceginden suphem yok.

ama nolur, su kizin cinsel lanetine bir çare bulsunlar yahu. İçim gitti yazık

Bana onun gücü çok aptalca geldi yaaaa, ne biçim özel güçse o öyle:KK37:

Kısa bi sahnesine denk gelmiştim ablamda yanımdaydı güle eğlene dalga geçe geçe izleyip kapamıştık. (O anki surat ifadem :KK9:)

Sonra sabah karşı 3-4 gibi yalnızken denk gelmiştim bi bakayım dedim. O an korkudan resmen konuşmayı unutmuştum. ( o anki surat ifadem :KK53: )

İzleyene saygı duyarım ama ben almayayım. :18::18::18:

Yaaa ben hayatta korku filmi izleyemem, çok fena korkarım ama ben bile izliyorum.

Bir de dizinin ana duygusu korkudan çok gerilim ve gizem duygusu. Bir şans ver derim:KK34:

Dizi sitelerinden kaldırıldığından beri(2.sezonun başları yani) izleyemiyorum ben bunu ya indirmeye de üşendim hep.Siz nerden izliyorsunuz tekrar yükleyen bir site var mı?

Ben son iki bölümü dizist.com diye bir yerden izledim.

Yaaa ben hayatta korku filmi izleyemem, çok fena korkarım ama ben bile izliyorum.

Bir de dizinin ana duygusu korkudan çok gerilim ve gizem duygusu. Bir şans ver derim:KK34:

:KK1::KK1:
Belkide yanlış zamanda yanlış sahneye denk geldim. :KK1: Gerilim filmlerini de severim bu arada... Sanırım bakıcam. :))

Sadece 1. Sezonuna bakmıştım çok beğenerek, bol bol da gerilerek izlemiştim.
Ama 2. Sezondan aynı tadı alamadım yarıda bırakdım ızleyemedim.
Şimdi son sezon a baktım yine sardı beni, izlemeye devam. Violet ve TAte ikilisi de var daha ne olsun:KK16:
Bu dizinin en sevdiğim yanı her sezonun bir öncekinden bağımsız olması , oyuncular aynı kalsa da sanki farklı diziye geçmişim hissi veriyor...

Ha bide diziden çok, başlangıç jeneriği fena geriyor.... :18:

Sadece 1. Sezonuna bakmıştım çok beğenerek, bol bol da gerilerek izlemiştim.
Ama 2. Sezondan aynı tadı alamadım yarıda bırakdım ızleyemedim.
Şimdi son sezon a baktım yine sardı beni, izlemeye devam. Violet ve TAte ikilisi de var daha ne olsun:KK16:
Bu dizinin en sevdiğim yanı her sezonun bir öncekinden bağımsız olması , oyuncular aynı kalsa da sanki farklı diziye geçmişim hissi veriyor...

Ha bide diziden çok, başlangıç jeneriği fena geriyor.... :18:
Ben de tam tersi ikinci sezonu daha çok sevmiştim. Çok vurucu, sürpriz sahneler var.

İlk sezondaki o jenerikteki bebek resimleri beni çok germişti nedense:18:

10 dan fazla yabancı izliyorum ve tek kelimeyle söyleyebilirimki,American Horror Story gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bi tanesi.Sadece korku alanında değil bence.Ben hayatta korku dizisi izleyemem.1 hafta uyuyamadığımı bilirim. Ama bu dizi öyle bişey ki 1.sezonun ilk bölümünü izlediğimde neler olucağını merakımdan izlemeye başladım ve böyle devam etti.İnsanda merak uyandırmaları,sonra neler olucağını merak ettirmeleri en iyi şey. İlk sezon bitanecik Tate var diye favorimdi.Aynı zamanda ne kadar korku olsada bazı sahneler gerçekten romantikti.2 sezon daha korkutucuydu ama çok kaliteliydi.Violetin gitmesine,konunun değişmesine üzülmüştüm.Coven a gelirsek çoook heycanlı bi sezon bizi bekliyo diyebilirim :) ve tate ve violetin (isimleri değişti ama hatırlayamadım) geri dönmesine çook sevindim.umarım bu sezon beraber olurlar :)))

Her bölüm daha da bağlanıyorum bu yeni sezona. Ama 2.sezonun yeri ben de değişmeyecek sanırım. Asylum bence çok çok kaliteliydi, çekimi, oyunculuk performansları.. Hele o devamlı çalan dominuque şarkısı. Gerçekten efsaneydi. Asylum'u izlerken, ben de oradaymışım gibi hissediyordum. Coven o kadar beni içine almayacak sanırım.

uzun arayışlarımdan sonra bu diziye başladım sevdim de baya sardı
normalde böyle hayaletli cinli perili şeyleri saçma bulurum izlemem ama bu dizi izleti kendini :KK51:
yorumları okuyup 2. sezonun bambaşka bi hikayee olacagını öğrenince hayal kırıklıgı yaşadım o ayrı bi konu :KK50:
umarım 2.sezona geçtiğimde de begenirim diziyi :KK31:

X