Erkeğin Burcunu Bil Aşık Et

Aslan Kadını - Koç Erkeği
Başlangıçta ateş vardır. Koç erkeğinin dizginlenemeyen ihtirası, Aslan kadınına çarpıp sert ve açık stiliyle onu keşfettiğinde, kadın, bu erkek tarafından sürüklenîr ve onu duygusal olarak takip etmek için naz yapmaz. Ama her aşk sarhoşluğunu, bir ayılma takip eder ve hemen, başarılan şeyin gerçekte ne olduğunu gösterir. Birbirine bu kadar uyan iki kişilik için hemen şu soru sorulabilir: Son sözü kim, söyleyecek? Eğer birbirlerini gerçekten seviyorlarsa, bu sorun dinamik bir değişim oyunuyla çözülecektir. En büyük sorun, Koç erkeğinin sebatsızlığı olabilir. Aslan kadını onu durgunlaştırmayı başarırsa, bu çok mutlu bir ilişki olabilir.

Eğer Koç erkeği, Aslan kadınına gerçekten çok şey ifade ediyorsa, ondan her şeyi bekleyebilir. Kadın, ona hoş bir yuva sunacak, güzellik ve lüks dolu bir atmosfer yaratacaktır. Yine de eşine hükmetmeyi deneyecektir, aşkta da sekste de.
ıyı geceler kızlar ben aslan burcuyum esım de koc koc erkeklerle aslanlar uyumlu mu

Başak Kadını - Yay Erkeği
Başak, Yay burcundan olan bir erkekte aradığını bulacaktır. Yay için özgürlük her şeyden önce gelir. Damarlarında çingene kanı akar. En iyisi, onun özgürlük isteğini kabul edin. Eğer onâ ne zaman isterse gidebileceği hissini verirseniz, zamanla biraz durulacaktır. Ama buna güvenmemelisiniz. Böyle bir ilişki Başak için tehlikeli olabilir. Çünkü kişiliğinden fazlasıyla ödün vermek zorunda kalabilir. Görev ve hakların iddia edilmediği arkadaşça bir temelde kalın. Çok şakacı ve iyi bir konuşmacıdır. Eğer kötü bir duruma düşerseniz, Yay arkadaşınız elinden gelen yardımı yapacaktır. Ara sıra yaptığı küstahlıklar, arkasında güvensizlik ve sinirliliğini saklamaya çalıştığı bir maskedir.

Eğer yine de evlenmeye cesaret ettiyseniz, onun iyi ahçılığınıza gereken değeri vermemesine kızmayın. Evcimenliğe hiç değer vermez..............

yyay erkeğiyle evli arkadaşım vardı kocasının gözü çok dışardaydı ve acaip kıskançç baskı kurardı eşinin üstünde bıktı aldatmalarından kadın 4 çocuktan sonra boşandılar

şuan beni bunalıma soktun çok kötüyüm :KK43:((((

Aslan Kadını - Koç Erkeği
Başlangıçta ateş vardır. Koç erkeğinin dizginlenemeyen ihtirası, Aslan kadınına çarpıp sert ve açık stiliyle onu keşfettiğinde, kadın, bu erkek tarafından sürüklenîr ve onu duygusal olarak takip etmek için naz yapmaz. Ama her aşk sarhoşluğunu, bir ayılma takip eder ve hemen, başarılan şeyin gerçekte ne olduğunu gösterir. Birbirine bu kadar uyan iki kişilik için hemen şu soru sorulabilir: Son sözü kim, söyleyecek? Eğer birbirlerini gerçekten seviyorlarsa, bu sorun dinamik bir değişim oyunuyla çözülecektir. En büyük sorun, Koç erkeğinin sebatsızlığı olabilir. Aslan kadını onu durgunlaştırmayı başarırsa, bu çok mutlu bir ilişki olabilir.

Eğer Koç erkeği, Aslan kadınına gerçekten çok şey ifade ediyorsa, ondan her şeyi bekleyebilir. Kadın, ona hoş bir yuva sunacak, güzellik ve lüks dolu bir atmosfer yaratacaktır. Yine de eşine hükmetmeyi deneyecektir, aşkta da sekste de.

cok tesekuur ederım sagolun

okuyan arkadaşlar partnerlerinizin burc yorumu doğrumu deilmi yorum yaparlarsa sevinirim başka arkadaşlarada bilgi olur rica ediorum

erkek arkadaşının seninle uyumu nasıl anlatıldığı gibimi yay burcu erkeğinde

ya benm erkek arkdşm bana inanılmaz aşık ilişkimiz boyu ben defalarca kavgalarda ayrılmak istesemde o beni hiç bırakmadı. bana hiç yalan söylemez dürüsttür. ama sıkılgan ve kendi dediğinden taviz vermeme özellikleri aynen vardır ondada. hayattan sürekli zevk almak ister benm suskunluğumu bile hemen problem yapar. yani burç özellikleri die yazdıkların aynen var ama burç uyumumzda yazdıkların öle deil yinede ilerde ya değişrse die korktum :KK43:(((

Yengeç Kadını - Başak Erkeği
Eğer Başak erkeğiyle daha yakın bir ilişkiye girecekseniz, bir şeyi daha baştan açıklığa kavuşturmalısınız; tezatların dünyasına itilebilirsiniz. Siz olaylar hakkında duygusal kararlar veren birisiniz, buna karşın o aklın insanıdır. Sizinkiyle karşılaştırıldığında, anlayışının daha soğuk ve keskin olması sizi şaşırtacaktır. Büyük olanlar kadar küçük sorunların üzerine de gider ve mantıklı çözümleri kabul eder. Sizse. duygularınızın sizi yönetmesine izin verirsiniz.

Daha yakın ilişkiye girmek istemeniz için, ilk karşılaşmanızda ikinizi de şimşekler çarpmış ve çıldırmış olmalısınız.

O, bakımlı dış görünüşü ve görgü kurallarına uygun davranışlarıyla, kadınlar üzerinde çekici bir etki bırakır. Yine de bazılarına göre çok tutucu, esnek olmayan fakat, kanıtlar öne sürüldüğünde mantıklı hale getirilebilecek bir bakış açısına sahiptir. Birkaç ay sonra görüşlerinizin, hayatın birçok alanında bir ara ya gelemeyecek kadar birbirinden uzak olduğunu göreceksiniz.

Başak için, fazla hassas ve derin den yaralanabilecek şekilde kırılgandır, denir. O kabul etmese de çok kırılgan olduğu bir gerçektir. Bu onun en büyük özelliğidir.

Başak burcu insanların bazı davranışlarının temel nedeni, duygularının yaralanmasından duydukları korkudur. Çekicilikleri nedeniyle Başak erkekleri kadınları baştan çıkarabilmek için sayısız olanaklar elde ederler, ama bu olanakları sıkı ahlaki prensipleri ve hayatlarının düzensizliğe dönüşebileceği korkusu yüzünden kullanamaz.

Bir aşık olarak Başak, size çok çekingen görünebilir. Onun erotik is teklerini keşfetmek ve alevlendirmek size düşmektedir. Ancak bundan sonra onun soguk ve sıkıcı maskesinin altında, nasıl bir ihtirasın yattığını görebileceksiniz. Böylelikle hayatı boyunca sürecek sevgisinden emin olabilirsiniz.

Çocukları çok fazla sevmesi, kendisinin olmasa da çocuklarla iyi geçinebilmesine rağmen, çocuk sahibi olmayı pek istemez. Siz de hayatın da huzursuzluk kaynağı olabilirsiuniz. Unutmayın, onun için huzur ve düzen kutsaldır.

buda eşimle ben ben yengecim o başak aynı adamda duygu denen bişi yok ben duygusal bişi sorarım o mantıken cevaplar asla sevdiğini tam belli edemez tahminler yapmam lasım böle işte

selam kızlar ben başak burcu bir hatunum yükselenim akrep eşimde terazi :KK19: malesef hiçbir konuda anlaşamıyoruz ya yorumlarmısınız..

Canım;
benim eşim terazi burcu ama sayfa başında yazılanların yarısını eşimde görüyorum yarısını görmüyorum.yükseleni de farklı olabilir tabi

ya benm erkek arkdşm bana inanılmaz aşık ilişkimiz boyu ben defalarca kavgalarda ayrılmak istesemde o beni hiç bırakmadı. bana hiç yalan söylemez dürüsttür. ama sıkılgan ve kendi dediğinden taviz vermeme özellikleri aynen vardır ondada. hayattan sürekli zevk almak ister benm suskunluğumu bile hemen problem yapar. yani burç özellikleri die yazdıkların aynen var ama burç uyumumzda yazdıkların öle deil yinede ilerde ya değişrse die korktum :KK43:(((

işte ilersi önemli bizim içinde deilmi evlilik için çabuk karra verme benm eşimde ilk zamanlar beyaz atlı prensim gibiydi ama :KK70: zaman la deişiolar üsülmeni istemem ilerde sen hemcinsimsin :KK66: üzdüysem özür dilerim ama onlar benm yorumum deil neyse onu kopyaladım ben sadece o arkadaşım bnm yorumumdu severek evlenmişlerdi

selam kızlar ben başak burcu bir hatunum yükselenim akrep eşimde terazi :KK19: malesef hiçbir konuda anlaşamıyoruz ya yorumlarmısınız..
Başak Kadını - Terazi Erkeği
Büyük olasılıkla Terazi erkeğinizle bir konserde tanıştınız. Çok ilgiliydi ve hüzünlü sahnelerde biraz ağladı, bu da sizi öfkelendirdi. Terazi erkekleri Venüs'ün etkisinde kalan bir burçta doğan herkes gibi estetiğe önem verirler ve romantiktirler. Duygularına bağlılık Terazi insanlarını biraz tutarsız yapar. Burcunun sembolü gibi bir o yana, bir bu yana kayar ve çok nadiren dengede kalır. Buna Başak kadını olarak alışmak zorunda kalacaksınız. Terazi erkeğine sadece karakteri oturduğu zaman eşlik edin. Baba olarak haklar konusundaki duyarlılığı ile çocuklarına iyi bir örnek olacaktır.

Terazi erkeği başka insanlarla olan ilişkilerinde sizin gibi uyuma önem verir. Eğer uzun vadeli bir ilişki istiyorsanız, daima eleştiren dilinizi biraz tutmanız ve iyi niyetli pratik öğütlerini reddetmemeniz gerekir. Terazi erkekleri Başak burcunda doğanların serinkanlı ve analitik yapıları karşısında kendilerini sık sık yanlış anlaşılmış veya anlaşılmamış hissederler.

işte ilersi önemli bizim içinde deilmi evlilik için çabuk karra verme benm eşimde ilk zamanlar beyaz atlı prensim gibiydi ama :KK70: zaman la deişiolar üsülmeni istemem ilerde sen hemcinsimsin :KK66: üzdüysem özür dilerim ama onlar benm yorumum deil neyse onu kopyaladım ben sadece o arkadaşım bnm yorumumdu severek evlenmişlerdi

yok tabiki sen doğru bilinenleri yazmışın teşkkr ederm. ama genel anlamda birbirimize çok uyumluyuz 2 yıl bitio 2 sene sonra flnda evlenmeyi düşünüoruz ona güveniorum bi burç yüzünden ondan vazgeçmem. umarım hepimiz çok mutlu oluruz. çünkü gerçekten kadınlar çok yüce varlıklar bence :) senn eşinle ilgili büyük bi problemin olmuş sanırım ve bana aldatılmak gibi geldi paylaşmak istersen dinlerim

Aslan Kadını - Terazi Erkeği
Terazi erkeği, Aslan kadınını eğlendirmeyi bilir. Aslan kadını onun uyanıklığına ve hızlı algılama yeteneğine hayran kalır. Ataklık ve yaşam sevgisini paylaşır. İtinalı olmasını takdir eder ve onun kendisi için duyduğu gözlenemeyen hayranlıktan yararlanır. İnce ruhluluğu, hatta dert ortaklığı, başkalarına verdiği sözler, sizin iyilik ve hoşgörünüze denk düşer. Aslan kadını onda akıllı ve açık sözlü bir sohbet arkadaşı bulur ve onunla, hiçbir zaman sert bir yüzleşmeye yol açmayacak canlı tartışmalar yürütebilir. O, daima rıza göstermenin ve uyuşmanın yanındadır ve bu nedenle, Aslan kadını onun ne düşündüğünü asla tam olarak bilemez. Hiçbir zaman tam olarak anlaşılmasına izin vermez. Terazi erkeği onun için daima biraz hesaplanamaz kalacaktır ve belki de bu adamda hayran olduğu şey budur. Ondan asla tümüyle emin olamayacaktır. Bu, ilişkinin hiçbir zaman sıkıcı olmayacağının garantisidir.
benim burcum aslan canım

yok tabiki sen doğru bilinenleri yazmışın teşkkr ederm. ama genel anlamda birbirimize çok uyumluyuz 2 yıl bitio 2 sene sonra flnda evlenmeyi düşünüoruz ona güveniorum bi burç yüzünden ondan vazgeçmem. umarım hepimiz çok mutlu oluruz. çünkü gerçekten kadınlar çok yüce varlıklar bence :) senn eşinle ilgili büyük bi problemin olmuş sanırım ve bana aldatılmak gibi geldi paylaşmak istersen dinlerim

eşimle deildi canım eşimden önceki 2yıl çıktığımdı bitti eşimi tanıdım mutluyum şimdi herkesinde mutlu olmasını yüce ALLAH tan dilerim

Aslan Kadını - Terazi Erkeği
Terazi erkeği, Aslan kadınını eğlendirmeyi bilir. Aslan kadını onun uyanıklığına ve hızlı algılama yeteneğine hayran kalır. Ataklık ve yaşam sevgisini paylaşır. İtinalı olmasını takdir eder ve onun kendisi için duyduğu gözlenemeyen hayranlıktan yararlanır. İnce ruhluluğu, hatta dert ortaklığı, başkalarına verdiği sözler, sizin iyilik ve hoşgörünüze denk düşer. Aslan kadını onda akıllı ve açık sözlü bir sohbet arkadaşı bulur ve onunla, hiçbir zaman sert bir yüzleşmeye yol açmayacak canlı tartışmalar yürütebilir. O, daima rıza göstermenin ve uyuşmanın yanındadır ve bu nedenle, Aslan kadını onun ne düşündüğünü asla tam olarak bilemez. Hiçbir zaman tam olarak anlaşılmasına izin vermez. Terazi erkeği onun için daima biraz hesaplanamaz kalacaktır ve belki de bu adamda hayran olduğu şey budur. Ondan asla tümüyle emin olamayacaktır. Bu, ilişkinin hiçbir zaman sıkıcı olmayacağının garantisidir.

işte %99 doğru bir yorum:) teşekkürler

X