adet öncesi gebelik belirtileri

Merhaba aranıza yeni katıldım adetim e 7 gun kaldı eğer pozifi görürsem iliskiden sonraki günler ne gibi değişiklikler yaşadığımı sizinle paylaşmak isterim allah herkese sağlıklı bebisler nasip etsin inşallah

Merhaba aranıza yeni katıldım adetim e 7 gun kaldı eğer pozifi görürsem iliskiden sonraki günler ne gibi değişiklikler yaşadığımı sizinle paylaşmak isterim allah herkese sağlıklı bebisler nasip etsin inşallah
Eee canim naptin bebis var mi? İnsallah vardir

Ya canım 4 gün kala kan testi yaptırdım ama 0.05 çıktı adeti 3 gun geçti hala olmadım ama görüşlerim falan çok sis bilemedim valla

Ya canım 4 gün kala kan testi yaptırdım ama 0.05 çıktı adeti 3 gun geçti hala olmadım ama görüşlerim falan çok sis bilemedim valla
Canim insallah gec dollenme falandir umudunu kaybetme Allah hayirli zamanda isteyen herkese nasip etsin insallah bana da sana da

Amin canım inşallah ama benim olsa çıkardı kanda heralde. Pek umudum yok açıkçası allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

merhaba arkadaşlar.. ben dahil bütün gebelik düşünen tüm bayanlar bu merakı adet olmadan önce yaşıyor ve sabırsızlanıyor. hamile kalan arkadaşlarımız adet olmadan önceki gebelik belirtilerini yazarsa çoook ama çooook sevinicem. çok merak ediyorum hemen hemen adetime 1hafta/ 10 gün var. ama benim göğüslerimde ve kasıklarımda ağrı var başka net belirti yok kendimi psikolojik olarak etkilemek istemiyorum ama kendimi dinlemeye kalksam bütün belirtiler çıkacak sanırım. arkadaşlar lütfen kesin belirtilerinizi anlatın. bende hamile kalmak istiyorum:KK49: ... biraz da olsa umut bekliyorum.

Benimde adetime 10 gün var baş agrısı mide bulantısı ve sık idrara çıkıyorum kaşıklarımda batma oluyor sizce neden olabilir

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. evet aynen o şekilde kasıklarımda ağrı oluyor alt kısıma vuruyor özellikle yorulduğum ya da ağır bişey kaldırdığım zaman uzun süre çok ağrıyor. bundan 5 gün önce falan iki kere uyuyakaldım gündüz ama bi daha uykusuzluk yaşamadım. göğüslerimde aşırı olmasada ağrıyor. baş dönmesi çok hissetmiyorum mide bulantısı da yok.yaa bi de önceden bu kadar hiç gaz sıkıntısı yaşamamıştım bu ay çok gaz oldu karnımda şişlik var. canım sürekli yemek yemek istiyor.
bi de bişey sorcam arkadaşlar gözlerin beyaz olan kısımları hamilelikte daha beyaz ve daha parlak olduğu doğrumu. eşimle yan yana gelip aynaya bakınca benim gözlerim bembeyaz hatta onunkiler krem rengi kalıyor :nazar: acaba bu da bir belirti olabilirmi. off beklemek canımı çok sıkıyor. tam olarak ne zaman adet olcam bilmiyorum bundan 3 ay önce düşük yaptım adetimin düzeni bozuldu. geçen ay 22 sinde oldum ondan önceki ay 28 inde. bu ay da daha öncemi yoksa 28 e yakınmı 22 demi olcam bilmiyom :KK25: pkı hamıle kaldn mı yorumun seneler onceden ama merk ettm bnde snn gbı merakla bebeısımın gelmesını beklyrm

Merhaba dogum yaptım 3 aylik bebisim var. Allah herkese nasip etsin insallah. Biz aslinda olsun isyemedkk henuz ama oldu. Iyi ki olmus. Sizler naptiniz

Ben bugun hastaneye gittim baska bir sebeple doktor beta hcg istemis kan testlerimde adetime 1 hafta vardi ve esimle son iliskimin uzerinden de 12-13 gun gecmisti beta hcg 41 cikti pazartesi kadin doguma git dedi sizce hamile miyim henuz bisey soleyemem dedi dahiliyeci Yardimci olun lutfen yeniyim burda

Eşimle çocuk sahibi olmaya henüz karar verdik. Kendimi o psikolojiye hemen sokmak istemiyorum ama adetime 1 hafta var, kasıklarımdan aşağı doğru inen bir ağrı var, başım dönüyor hafif hafif ve çok yorgunum (bahar alerjisinden de olabilir). "Kesin hamileyim" dediğiniz bir an oldu mu sizin? Şu an test yapılsa bile yanıltır dedi doktorum. Adetin gecikirse gel dedi ve ben o kadar sabırlı bir insan değilim :KK70:

Ben 5 haziranda düşük yaptım 1 haftalık bebek tutunamadan düşmüş normal adet kanaması gibi kanamam oldu 8 9 haziran gibi bitti ben 6 haziranda kanamanın ikinci günü microgynon hap kullanmaya başladım 10 haziranda sabah yine kullandım o gün aksan eşimle ilişki oldu bosalma oldu şuan beyaz kremsi akıntı meme ağrım sık idrar ve hafif kasık ağrım var ilaç kullanmama rağmen hamile kalmış olabilirmiyim
canım kadınlar adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirinin aynısı olunca farklı bir belirti yaşasalar bile farkına varmıyorlar. çünkü hamile olduklarını bilmiyorlar bilseler dikkat edecekler. ama kesin olmayınca adet belirtilerini hamilelik belirtisi zannediyorlar. ya da tam tersi oluyor. bence bir kadın hamile olup olmadığını ilk önce (kan testi yapmadıysa) adet gecikmesiyle farkediyor. sende İnşallah bebişine tez zamanda kavuşursun. bu arada adet olucak gibi sancın varsa sancı aşağıya vurur gibi olursa buna karşın gelen giden olmazsa büyük ihtimalle hamilesin.

X