Sayfa: 1/820 1231151 ... SonSon
Toplam 8195 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

1. Konu Sahibi : seva_10 #1

Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

KIZLAR BEN BU LİSTEYİ KEÇEN CUMA GÜNÜ DOKTORUM PROGRAMINDAN BULDUM
    VE BENCE HARİKA Bİ DİYET AMMA TEK BAŞIMA YAPAMIYACAĞIMA GÖRE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM KIZLAR GELİN BİRLİKDE YAPALIM HEM DİYETSİYENİN VERDİYİ Bİ LİSTE O YÜZDEN ZARARI OLMAZ VİDEO LİNKİ KOYDUM KIZLAR BAKIN
    VE KARARLARINIZI BANA BİLDİRİN BENİMLE AYNI GÜNDE BAŞLAMAK İSTİYEN VARMI ?VARSA BİR-BİRİMİZE DESTEK OLALIM HAFTADA 2 KİLO VERDİRİYORMİŞ LİSTE DİYETSİYEN SÖZLERİNE GÖRE 1 AYDA TAM 8 KİLO SUPER DEYİLMİ YA LÜTFEN KIZLAR BİRLİKDE DENEYELİM CEVABLARINIZI BEKLİYORUM[/B]

Ayda 8 Kilo Verdiren Beslenme Listesi

1.BESLENME LİSTESİ

SABAH : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limon

ÖĞLEN : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurt

İKİNDİ : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakal

AKŞAM : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt

2.BESLENME LİSTESİ:

SABAH: 1bardak süt, 4 müsli, 1 portakal

ÖĞLE: 1 dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği, salata yoğurt

İKİNDİ: 1 bardak süt, 4 erik, 10 badem

AKŞAM: 1 kase çorba, yoğurt, salata

KIZLAR ZAYIFLAMAK İSTİYORSUNUZ EGER SUYU BAŞ TACINIZ YAPMANIZ GEREKİYOR YANİ MUTLAKA 3 LİTRE SU İÇMEMİZ LAZIM
    kızlar ÖĞLEN yemeyinde doktorun dediyine göre sadece tavuk ve köfte deyil balık ve yumurta bile yiye biliriz videoyu izleseniz daha iyi anlarsınız
    ----------------------------------------------------------------------------------

Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi)
    1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
    2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
    Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
    3-4 zeytin
    Şekersiz çay

Ara ( Saat 10.00 gibi)
    1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

Öğle
    Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
    1-2 dilim ekmek
    Bol salata
    1 bardak ayran

İkindi
    1 bardak yoğurt
    2 kaşık yulaf
    1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

Akşam
    1 kase çorba
    4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
    1 kase yoğurt
    1 meyve

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

videoyu izlemek istiyenler için link koyuyorum

Bir haftada 3.5 kilo verdiren diyet / Zayıflama ve Diyet / Sağlıklı Beslenme / Doktorum.kanald.com.tr
    Düzenleyen: seva_10 Düzenleme Tarihi : 03-11-2012 Düzenleme Saati :12:31

2. Konu Sahibi : seva_10 #2
    bu diyeti deneyen varmı hanımlar

3. Konu Sahibi : seva_10 #3
    Katılıyorum güzel bir diyet, et ot her türlü şey var. Bugün yapmaya başladım umarım diğer diyetlerde yaptığım gibi 2 günde sıkılıp bozmam :)

4. Konu Sahibi : seva_10 #4
    Alıntı berreesen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Katılıyorum güzel bir diyet, et ot her türlü şey var. Bugün yapmaya başladım umarım diğer diyetlerde yaptığım gibi 2 günde sıkılıp bozmam :)
    inş sıkılmazsın ben de yardımcı olurum 1 ay sonunda 8 deyil 5 kilo zayıflasam bile yinede çok sevinirim demek bu gün başladın bile ok bende sabahdan başlıyorum

5. Konu Sahibi : seva_10 #5
    bende izlemiştim bunu uygulayan kadın 27 kilo vermiş ve hala diyete devam ediyor. Acıktırmayacak bir diyet bence

6. Konu Sahibi : seva_10 #6
    Alıntı seva_10 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    inş sıkılmazsın ben de yardımcı olurum 1 ay sonunda 8 deyil 5 kilo zayıflasam bile yinede çok sevinirim demek bu gün başladın bile ok bende sabahdan başlıyorum
    Katılıyorum benim de 5-6 kilo fazlam var zaten boyuma göre. Aslında şimdiden sıkıldım desem ne düşünürsün :) ama sıkılmamın nedeni tamamen annem, kadına bu yemekleri zorla yaptırıyorum. Sanki 3 köfte kızart demiyorum da suşi yap diyorum, yok efendim yapamam yok efendim hergün sebze yemeği olmaz biz sıkılırız benim vaktim zaten az bir de sebze yemeği yaparak vakit kaybedemem. Deli ediyor beni. Tüm isteğim kaçtı anlayacağın

7. Konu Sahibi : seva_10 #7

İkaz ...

herkese merhaba :)

kadınlar kulübüne çok yeni üyeyim ve ilk paylaştığım bölüm burası oldu ;)

programı ben de izlemiştim ve gerçekten çok etkilenmiştim. diyet te gayet doyurucu görünüyor.ben de bu sabah yapmaya başladım. yalnız benim merak ettiğim her gün aynı şekilde mi besleneceğiz. alternatif listesi var mı?

birlikte diyete başlayan arkadaşlar kilolarını da yazsınlar.ben 81,5 kilo ile diyete başlıyorum :(

kızlarrr birlikten kuvvet doğar, mümkün olduğu kadar iletişim halinde olalım, böylelikle daha motive olmuş oluruz...

şimdiden hepimize başarılar :)

8. Konu Sahibi : seva_10 #8
    süper,paylaşım için ayrıca teşekkür ederim arkadaşım,
    ben de geniş bir zamanımda listeyi alıp,
    kilomu da yazıp burdan başlamak istiyorum,
    artık korkunç bir haldeyim,
    burda birbirimize destek olsak bari,ben de yalnız yapamıyorum pooofff

9. Konu Sahibi : seva_10 #9
    bende bu diyete başlamak istiyorum 2nci beslenme listesi ni ne zaman kullanacağız anlamadım 1gün 1ni 1 gün 1nimi yoksa istediğimiz birinimi seçecez sürekli tavuk köfte baymazmı bilen varsa cevaplarsa sevinirim

10. Konu Sahibi : seva_10 #10
    Kızlar yorumlarınızı okumak için girdim nete şimdi vaktim yok amma akşam girmeye çalışacam ve sorusu olana cevab yazarım her kese teş ederim bildiyim tek bi şey var mutlaka zayıflamamız lazım ve birlikde başaracağız heç kuşqunuz olmasın

Sayfa: 1/820 1231151 ... SonSon