Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

ben de braun ve philips var arkadaşlar.braun yaklaşık 8 yıldır philips 2 yıldır.philipsi buzlu olduğu için ve reklamlarından etkilendiğim için almıştım.şu sıralar elime hangisi geçerse onu kullanıyorum.buz işine eriniyorum ilk zamanlar heveslenip kullanıyordum acıyı düşürüyordu biraz.kollarım ve koltuk altımda da kullanıyorum.kıl dönmesi asla olmadı çünkü peeling ve kese yapıyorum haftada 1.
tüylerimde bayağı azaldı.

diyeceğim şu ki epilasyon aleti ağdadan daha pratik ve markanın çokta önemi yok.kullandıkça daha az acıyor

arkadaşım bu batıklar içinmi peeling yapıyorsun evdemi hazırlıyosun yada ne kullanıyorsun

benim çok batıklarım var ne tavsiye edersin

ben de braun kullanıyorum

lorealin yeşil kutuda peelingi var.birde avonun pembe.avon daha ucuz.kese olarakta bir tarafı sert bir tarafı daha yumuşak kare.marketlerde bile satılıyor.birde eldiven şeklinnde var onunla hareket daha kolay.

ben philips kullanıyorum buzlu ilk çıkan modeli en az 6-7 sene olmuştur. bacaklarda ve koltuk altında hiç acı olmuyor.sadece genital bölgenin altı acıyor alırken. ayrıca ek başlık yada buz kullanmaya hiç gerek duymuyorum. peeling başlığıda var ama banyoda kese yapmak yeterli geliyor bana, batık sorunuda yaşamıyorum.1,5 - 2 ayda bir kullanıyorum yetiyor.bu arada braunu hiç denemedim o yüzden kötü diyemem. eğer bozulursa falan direk lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. ama bozulacak gibi değil.sırnaşık şey

:smilewinkgrin: bence epilasyon yaptır 1-1,5 yıl içinde tüyler bitiyo neredeyse. aletle falan uğraşma hepsi kıl dönmesi yapıyo ya da jiletle alınmış gibi sert çıkıyo

canım sana katılmıyorum aletle alıyorum normal tüyümden daha ince çıkıyo bence inssandaki tüye göre değişiyodur :enbuyukkk:

cnm bende barun silk-epil x-elle gelın serısını kullanıyorum 550 mılyona aldım ama 5 baslıgı var bıkını bolgesınden yuz ıcın olanı bıle var bıde acı azaltıcı baslkıklarıda var cok harıka bısey kesınlıle kıl donmesı yapmıyo en kısa tuylerı bıle alıyo

bende de Braun Silk-epil 5180 epilasyon aleti var. bu model ilk çıktığında almıştım 2-3 yıl olmuştur.memnunum aslında ama artık tüylerimi kırmaya başladı sanki,batık falan da oluyor arada.cımbızları zamanla köreliyor mu ne oluyorsa artık.sizde de zamanla böyle bir sorun oldu mu?

AYNEN KATILIYORUM/ BENCE ALETLER'N K,T]L][] DE['L\ ZAMANLA ,MR]N] Y'T'RMES'/ CEP TLF/ G'B'/ S]RELER' 2=3 YIL/ BEN'M 2/MAK'NAM/ 'K'S'DE BRAUN AMA ZAMANLA KIRDI ALMADI/ BACAKLARIM BATIK DOLDU/ MAK'NADAN OLDU[UNU YEN' FARKETT'M/ SANIRIM DE[';ME ZAMANI GELD'/
AMA PH'LPS 'N acisinin az oldu[unu pek .ok k';' s,ylem';/ bende duymu;tum/ sanirim onun buzlusunu alaca[im//

valla ben gecen yaz philips le braun arasında kaldım ve acelecı davranarak philips satinelle ice lila olanından aldım .
buzlu aparatları hıc bı ısıme yaramadı :S ayrıca zamanla bacaklarımda alerjı yapmaya basladı .
bacaklarıma daha oncelerı jılet vurdugum ıcın tuylerım cok kalın ve agda ıcın uzatmayı da bekleyemıyorum .. o yuzden bacaklarıma ve kollarıma epılator kullanmaya devam edıyorum :s
bır de ust bacaklarıma hıc jılet surmememe ragmen bu aralar cok sert cıkmaya basladılar .
sanırım sımdı braun alıcam :KK43:

ya bence bu epılasyonların hepsı az da olsa kıl donmesı yapıo yada kısıden kısıye deısıo...epılasyon sorası puruzsuz bacaklar malesef yokkkkk

valla ben gecen yaz philips le braun arasında kaldım ve acelecı davranarak philips satinelle ice lila olanından aldım .
buzlu aparatları hıc bı ısıme yaramadı :S ayrıca zamanla bacaklarımda alerjı yapmaya basladı .
bacaklarıma daha oncelerı jılet vurdugum ıcın tuylerım cok kalın ve agda ıcın uzatmayı da bekleyemıyorum .. o yuzden bacaklarıma ve kollarıma epılator kullanmaya devam edıyorum :s
bır de ust bacaklarıma hıc jılet surmememe ragmen bu aralar cok sert cıkmaya basladılar .
sanırım sımdı braun alıcam :KK43:

AYNI SORUNU BENDE YASADIM:KK43: 2,3 AY ONCE PIHILIPS LILA RENGI OLANI ALDIM SERAMIK BASLIK DIE AMA HIC MENUN DEGILIM,NERDEYSE 2 GUNDE BIR EPILASYON YAPMK ZORUNDA KALDIM,TUYLER AZALDI AMA NE FAYDA,DUNYADA PARA VERDIM,BUZ APARATI BI ISE YARAMIO,BIDE BRAUN DENEMEK LAZIM,OF OF NEDIR BAYANLARIN BU CILESIsenağlama

ya bence bu epılasyonların hepsı az da olsa kıl donmesı yapıo yada kısıden kısıye deısıo...epılasyon sorası puruzsuz bacaklar malesef yokkkkk

Kesinlikle katılıyorum..Pürüzsüz bacaklar mümkün değil..Ayrıca alım başarısıda çok iyi değil..Bir kısmını almıyor,bir kısmını koparıyor..ancak temiz iş diye yıllardır bacaklarımda epilatör kullanıyorum..Batık doldu bacaklarım

benim epilatörüm bozuldu.. şimdi çok fazla para bayılmak istemiyorum epilatöre.. sizce philips hp 2844 veya 2843 nasıl?? kullanan var mı hanımlar?? :sm_confused:

19101255121.jpg
010174b.jpg

kızlkar ben gecen hafta braun 7681 aldım . gercekten cok memnun kaldım . masaj baslıgıyla acıyı hafiflettigi bi gercek .ben hayatım boyunca üst bacaklarımı hiç almamıstım. baktım iyi gidiyo vurdum makinayı üste dogru:)))cidden tertemiz oldular . tavsiye ediyorum ama baya tuzlu. o gün kocama kızmasam hayatta vermezdim o parayı ama iyiki kızmışım:)))

arkadaşlar bişey sorucağım size ama cavap verin lütfennn
ya şu philips in satinelle ıce varya buz hazneli olan üstünde şekilli olan o iyimi
ben ilk defa epilasyon kullanacagım cildim çok hassas değil yani canım çokda kıymetli değil (derler ya )
philipsin buz hazleni olanı alayım mı yada memnunmusunuz kullananlar..

Kizlar gecen hafta Braun silk-epil Xelle 5585 modelini aldim...4 baslikli olanini..! Harika birsey...ben daha öncede Braun kullaniyordum ve her daim memnundum..modelin yenisi cikinca, helede tek cimbizli olan baslik (hassas bölgeler icin)...dayanamadim aldim...jeyyar

Inanin süper birsey...HERYERI harika bir sekilde temizliyor..!! Kizlar rahatlikla tavsiye ederim...Az fiyati fazla ama yillarca isinizi görür...Braun bozulmak bilmeyen ürünler üretiyor bana göre..! :lepi:

Bunlar tabiki sadece benim kendi tecrübem...:smiley-cool:

:nazar:

bende cmt günü braun un 5570 serisini aldım koyu mavi olan ı daha önce rowentanın vardı fakat braun mükemmel koltuk altı ve bikini bölgesi için dar başlık , yüz seti,bacaklar için ayrı set,batıklar için ayrı bir aparatı var dün kullandım çok memnum kald:dance:m tavsiye ederim.

kızlar, makina batık yapıyor deniyor ama sir de batık yapıyor. özellikle alan iyi değilse kesinlikle yapıyo... ama herkezde en azından bir model makina var sanırım. tüm yazıları okudum ama sonuçta hangisi en iyisi anlayamadım. braun gerçekten pahalı ama iyi olduğu söyleniyor. koltuk altı ve bikini bölgesi için ne önerirsiniz? sizce makina işe yararmı? yada ne öneriyorsunuzzzz?

Kizlar anlamadigim birsey var..."Batik" tam olarak ne oluyor? Kil dönmesi gibimi??

Beni aydinlatirsaniz sevinirim..! a.s.

X