Basenlerim eridi gitti

magdelena

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
924
12
31
hemi de 3 hafta gibi bi sürede 1 ayda olabilr gerçi neys:KK37:e eskiden çok kötü duruodu hayvan gibi geniştim afedersiniz kısa tişört giyemiodm belimin altına gelen kazak tişört arıodm ama şimdi o kadar güzel oldu ki gerçi hala var biraz ama çok düzgün duruo dar pantolonlarda falan yaptığım sadece şu

yan yatıosun bacaklarını kıvırıosun biraz yukardaki bacağını aşağı kaldırıp indiriosn 50 tane felan tam kaldır indir sonra 100e kadar böyle bacağın havadayken çok minik indir kaldır o zaman çok feci yanıoo :KK52: zaten basen kısmınız yanmaya başlayınca anlarsınız yağlar erio die ona göre daha çok yakmak içi kendinizi zorlarsınız. üşenip bırakmayın kızlar üzerine üzerine gidinn yoksa erimez o fazlalıklar :KK16:

Kız ne diyorsun sen öyle eridi gitti diye :):KK76:

Ölçtün mü canım ilk haliyle son halini. Bide ben hareketleri gözümde canlandıramadım ?:26:

aaaa süpermiş senin adına sevindim canım ve paylaştığın için teşekkür ederim.. peki bu egzersize başlamadan önce ısınma hareketleri yapıyo musun ?

Forum takipte gördüğüm gibi geldim topiğe :KK53: :KK53: Gerçek mi buu gerçekten epey bir 'erime' olduysa basenlerde hemen yapmaya başlacağım Ama şindi bu hareket yan yatıp bacağını havaya kaldırıp indiriyosun o mu ? Bu hareket canlandı benim gözümde.Biraz daha açıklayıcı yazar mısın canım?

evet gerçekten ölçmedim hiç ama arada fark var yani bayağı hala baseinim var biraz daha yapmam gerekio amasınava hazırlaıorm yaza a yaparım artık zaten rahatsız etmicek bi duruma geldi bacaklarım belime kadar çok düzgün duruyo diorm ya eskiden belimin geçicek kıyafetler giyerdim şimdi aldığım şeyler hep belimin üstünde :KK3:

Forum takipte gördüğüm gibi geldim topiğe :KK53: :KK53: Gerçek mi buu gerçekten epey bir 'erime' olduysa basenlerde hemen yapmaya başlacağım Ama şindi bu hareket yan yatıp bacağını havaya kaldırıp indiriyosun o mu ? Bu hareket canlandı benim gözümde.Biraz daha açıklayıcı yazar mısın canım?

evet yan yatıp bacaklarını kaldırıp indirion sadece ama bacaklarını dizlerinden kırıosun biraz zaten siz yapın o hareketi basen kısmınız böyle nası pozisyonda daha çok yanıosa tam o pozisyonda yapın iyice yakın üzeirne gidin bn günde çounlukla sabah akşam yapıodm 300 bi tarafa 300 bi tarafa bide akşam yapıodm
bazen üşeniodm sadece akşam yapıodm

ya bendede biraz fazlalıklar var ben bunu bi deneyim kız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21:

yap kız yap benimki fazlalıktan öteydi vallahi hatta oxxo da pembe üstü dar paçası geniş pantolon denemiştim çok hoşuma gitmşti ama basenlerden çok geniş durdum diye alamamştm :KK43: zaten o gün başlamştm heralde şimdi geçen gittim baktım kalmamştı :KK43:

Son düzenleme:
yap kız yap benimki fazlalıktan öteydi vallahi hatta oxxo da pembe üstü dar paçası geniş pantolon denemiştim çok hoşuma gitmşti ama basenlerden çok geniş durdum diye alamamştm :KK43: zaten o gün başlamştm heralde şimdi geçen gittim baktım kalmamştı :KK43:

aman tatlım ya bulunur söylediğin şeye bak :KK53: sen en önemlisini atlatmışsın maşallah kuzu valla aman nazarım flan değmesin :nazar::KK16::KK19:

evet yan yatıp bacaklarını kaldırıp indirion sadece ama bacaklarını dizlerinden kırıosun biraz zaten siz yapın o hareketi basen kısmınız böyle nası pozisyonda daha çok yanıosa tam o pozisyonda yapın iyice yakın üzeirne gidin bn günde çounlukla sabah akşam yapıodm 300 bi tarafa 300 bi tarafa bide akşam yapıodm
bazen üşeniodm sadece akşam yapıodm
Canım seni yerimmm ! Tam zamanında yazdın bunu ve tam zamanında gördüm.Uyuz oluyorum odun vücutlu kızların 'ayy senin basenlerin çok geniş' vs. demelerine:KK20: en azından şu tipte değilim I I :KK31: Bu akşamdan itibaren başlıyorum.Ama ilkten 300 tane yapamam.Yarına her yerim kasılmış olur yoksa.50 ile başlar 50x2 olarak devam ederim her gün.Sabah yapmam zor, öğlen ve akşam yapabilirim sadece.Çok heveslendim şindi.Sen ne kaa süre de erittin canım? Yemekten de kıstın mı biraz ?

Canım seni yerimmm ! Tam zamanında yazdın bunu ve tam zamanında gördüm.Uyuz oluyorum odun vücutlu kızların 'ayy senin basenlerin çok geniş' vs. demelerine:KK20: en azından şu tipte değilim I I :KK31: Bu akşamdan itibaren başlıyorum.Ama ilkten 300 tane yapamam.Yarına her yerim kasılmış olur yoksa.50 ile başlar 50x2 olarak devam ederim her gün.Sabah yapmam zor, öğlen ve akşam yapabilirim sadece.Çok heveslendim şindi.Sen ne kaa süre de erittin canım? Yemekten de kıstın mı biraz ?

yok canım normal yediğimi yedim yaa hatta 1 ay sonra dedim basen eritmek ne kadaa kolaymş yeaaaa amma abartiiler

evet bende böyle dümdüz sevmiyorum gız dediğin biraz kıvrımlı olur

bak kuşum önemli olan o bölgenin yanması sen çok çok yakmaya bak yandıkça erio zaten 300 tane yapmak zor diil aslında zaten yattığın yerden yaptığın için ben 100 tane yapıodm 1 saat dinleniodm :KK53: böyle ilkin 50 tane yapıp ısıtıodm iyice sonra böyle bacağım havadayken minik minik kaldırıodm indirmeden o zaman çok pis yanıodu dayanabiliceim noktaya kadar dayanıodm sonra dinlenip yine tekrarlıodm

Son düzenleme:
yok canım normal yediğimi yedim yaa hatta 1 ay sonra dedim basen eritmek ne kadaa kolaymş yeaaaa amma abartiiler

evet bende böyle dümdüz sevmiyorum gız dediğin biraz kıvrımlı olur

bak kuşum önemli olan o bölgenin yanması sen çok çok yakmaya bak yandıkça erio zaten 300 tane yapmak zor diil aslında zaten yattığın yerden yaptığın için ben 100 tane yapıodm 1 saat dinleniodm :KK53: böyle ilkin 50 tane yapıp ısıtıodm iyice sonra böyle bacağım havadayken minik minik kaldırıodm indirmeden o zaman çok pis yanıodu dayanabiliceim noktaya kadar dayanıodm sonra dinlenip yine tekrarlıodm
Kız ben 50 ye doğru yakınladığım zaman bacağım kasım kasım kasılmış oluyor zar zor kaldırıyorum umarım buna dayanabilirim hatta dayanmak zorundayım yaza kadar basenleri küçültmek lazım sonra dilediğimizce giyinebilcez ne güzee dimi :KK16: Yemeği de yedim şindi yapayım bari 50 tane :KK1::KK1::KK1: Peki kilonda bir değişme oldu mu tatlım 1-2 kilo falan?

Kız ben 50 ye doğru yakınladığım zaman bacağım kasım kasım kasılmış oluyor zar zor kaldırıyorum umarım buna dayanabilirim hatta dayanmak zorundayım yaza kadar basenleri küçültmek lazım sonra dilediğimizce giyinebilcez ne güzee dimi :KK16: Yemeği de yedim şindi yapayım bari 50 tane :KK1::KK1::KK1: Peki kilonda bir değişme oldu mu tatlım 1-2 kilo falan?

vallahi şu 5 günde 5 kilo eziyetini yapmştm onla 3.5 kilo verdim

bu egzersizin videosu falan yok mu? tebrik ederim bu arada

canlarım yapın derım hepınıze benımde vardı basenlerım spora gıtmeye basladım ve gunduz orda aksam evde yapıyom benımkı bır vardı bın ustune gotursun oyleydı yanı ama bır bucuk ay aoldu esım dıyo bı avuc var yok nereye gııtı dıyo sadece guluyorum herkesınde bu duyguyu yasamasını ısterım cok guzel oluyo

vallahi şu 5 günde 5 kilo eziyetini yapmştm onla 3.5 kilo verdim

canlarım yapın derım hepınıze benımde vardı basenlerım spora gıtmeye basladım ve gunduz orda aksam evde yapıyom benımkı bır vardı bın ustune gotursun oyleydı yanı ama bır bucuk ay aoldu esım dıyo bı avuc var yok nereye gııtı dıyo sadece guluyorum herkesınde bu duyguyu yasamasını ısterım cok guzel oluyo
Yaptımm ve bir rahatlama oldu üzerimde sanki :KK24: 1 saat önce bakar idim o 5 günde 5 kilo şeysine aslında bir ara başlayayım dedim kendi kendime ama annem öyle kısa zamanda o kadar kilo vermek sağlıksız olur diyeceğini bildiğim için boşverdim.Yemeyi kısıcam her zaman ki gibi yeşil çayımı içmeye devam edicem böyle böyle gitsin kilolar benden. SLNDMT kızçemm peki sende hangi hareketleri yapıyordun ?

X