Aradiginiz sarkilar,istek parcalar,sorular buraya

NEFERTARi

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
702
158
Merhaba kızlar...Bir sorum olacak:Avrupa Yakası'nda Burhan'ın etekli dansında kullanılan fon müziği kimin bileniniz var mı?:uhm: Çok hoşuma gitti de:asigim:

kızlar bu ıhlamurlar altındanın finalinde yılmazla filiz bi yerde dansediyor.mumlar falan var.orda çalan bi müzik var.eskilerden bi fransız parçası.onu bileniniz varmı nolur yardım edin...deliriecem

kızlar bu ıhlamurlar altındanın finalinde yılmazla filiz bi yerde dansediyor.mumlar falan var.orda çalan bi müzik var.eskilerden bi fransız parçası.onu bileniniz varmı nolur yardım edin...deliriecem

Buraya bir bak istersen belki aradigin vardir yerimseniben

Link Silinmiştir.

ya kıslar annem bu hatırla sevgili dizisinin hastası olduda tutturdu bana şarkısını indir die ama hatırla sevgili diye girdiğimde benim istediğim şarkı çıkmıyo.şarkının adınıda bilmiyorum.sözlerini yazsam bana adını söleye bilirmisiniz? :uhm: yada biri eğer bu şarkıya sahip olan biri varsa bana msnden gönderebilirmi? :uhm:

şarkı sözleri şuuu :

Dudağımda yarım kalan
Söylenmemiş son sözümdün
Baki olsa da ayrılık
Aşk her daim ölümsüzdür....

Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi
Efkar kitabedir aşka demde okunur
Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur
Varsın eller gönül yarası kapanır sansın
Kabuğun altında sevgili sen kanayansın....

Ömrümüzün son demidir
Dönülmeyen o gitmeler...

Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi....
Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur...
Kabuğun altında sevgili sen kanayansın

şimdiden teşekkürler herkese... :1hug:

Müzik Kutusunda Hatirla Sevgili Dizi müzikleri var
Oraya bakarmisin belki eklenmistir.
Bu konuyu da Müzik Kutusuna tasiyorum
Hatirlatma Mp3 eklenmesi yasaktir, link vermeyin lütfen....

bende citroen in son reklamında çalan şarkıyı arıyorum klasik bi müzik bilen varsa yardımcı olun yaa bulamadım bi türlü =((

ya kıslar annem bu hatırla sevgili dizisinin hastası olduda tutturdu bana şarkısını indir die ama hatırla sevgili diye girdiğimde benim istediğim şarkı çıkmıyo.şarkının adınıda bilmiyorum.sözlerini yazsam bana adını söleye bilirmisiniz? :uhm: yada biri eğer bu şarkıya sahip olan biri varsa bana msnden gönderebilirmi? :uhm:

şarkı sözleri şuuu :

Dudağımda yarım kalan
Söylenmemiş son sözümdün
Baki olsa da ayrılık
Aşk her daim ölümsüzdür....

Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi
Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur
Kabuğun altında sevgili sen kanayansın....

Ömrümüzün son demidir
Dönülmeyen o gitmeler...

Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi....
Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur...
Kabuğun altında sevgili sen kanayansın

şimdiden teşekkürler herkese... :1hug:

cnm o şarkıyı eylem aktaş söylüyor ''zor yıllar'' çok kolay bulursun görüşmek üzere:1hug:

ARKADAŞLAR UMARIM DOĞRU YERE AÇMIŞIMDIR BU BAŞLIĞI
YAKINDA DÜĞÜNÜM VAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE VE BEN VALS EĞİTİM CDSİ ARIYORUM BİLENLER İLGİLENENLER BENİ BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

slm arkadaslar 01.08.2007 tarıhlı sarısıcak programında ferhat ve zara bı sarkı

okudu ama bılındık bı parcalardan degıldı duet gıbıydı.sozlerınıde aklımda tutamadım.

O progrmı komple ızlemek lazım bunu nerden bulucam yrdım lazımm

Int.cok kurcladım yok olanlarda eskıler.:1no2:

Bı el atsanız bu konuyaa:1hug:

slm arkadaslar 01.08.2007 tarıhlı sarısıcak programında ferhat ve zara bı sarkı

okudu ama bılındık bı parcalardan degıldı duet gıbıydı.sozlerınıde aklımda tutamadım.

O progrmı komple ızlemek lazım bunu nerden bulucam yrdım lazımm

Int.cok kurcladım yok olanlarda eskıler.:1no2:

Bı el atsanız bu konuyaa:1hug:

Ben izlemiştim programı baştan sona. 2-3 kelime kalmış olsaydı aklında belki yardımcı olabilirdim ama böyle malumunuz biraz zor oluyoyerimseniben

Ama mesela Sezen Aksu'dan 'Gidemem' i söylemişlerdi beraber. Gerçi bilindik parçalardan değildi demişsin, ondan bahsetmiyosun heralde, ya da bahsediyor olabilirmisin? :=)

meraba arkadaşlar 2 gündür aklıma takılan bir müziğin kime ait olduğunu araştırıyorum sözlerinide tam bilmiyorum ama şöyleki(kalbime gömerim o zaman seni bir kalemde silemem..........)tarzında slow bir parça lütfen yardım edermisiniz

kızlar az< önce dınledım şarkı çok hoşuma gıttı ındırcem ama söyleyenı bılmıyorum bılıyorsanız yazarmısınız.

:1hug: Arkadaşlar eşimin 21 agustosta dogum günü var ve ben ona çok özel sevgi şarkılarından oluşan bir kaset hazırlamak istiyorum süprizzzzz özellikle sanat müziği agırlıklı olsun istiyorum sizden isteginm bana bu konuda yardımcı olmanız evet en güzel ve romantik sarkı önerilerinizi bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler:1hug:

X