Doğal Saç Bakım Kürleri Esra Erol saç bakım sırrı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
canım avon un saç spreyini bir de oriflamenin saç spreyini kullanıyorum =)) istersen benim bakım dünyam bu adlı topikden sana çok daha kolay yardımcı oluruz oraya resimler eklemiştim çünkü:KK12::KK12:

tamam canım teşekkür ederım, bakarım, ben laf arasında görünce buradan bir sorayım dedim de :))

Deniiizzz hala uyguluyor musun ?
Memnun musun,saçlarım iyidir hoşturda bide parlasalar fena olmayacak hani :KK34:

Ünlü sunucu, saçlarının nasıl parlak olduğunu şöyle anlattı: Su dolu kavanoza 1 paket karanfili, atın. 3 gün karanlık bir yerde bekletin. Sonra suyu, saçınıza sürün. 20 dakika bekletip yıkayın. Karanfil kokusu saçta kalıyor ama harika.

ben henüz denemedim denemeyi düşünüyorum ..daha önce bu yöntemi bilen deneyen arkadaşlar oldu mu

VALLA DENEMEDİM CANIM AMA BEN ARGAN YAĞI KULLANIYORUMM..NASHI ARGAN www.dnd.cosmcetıcs.com ege bölge sorumlusuda KOCAM OLUR :KK70: isteyenler varsa yazsın :=))

Deniiizzz hala uyguluyor musun ?
Memnun musun,saçlarım iyidir hoşturda bide parlasalar fena olmayacak hani :KK34:

şuan uygulamıyorum ama gene devam edicem bu aralar watsons un ballı saç maskesine takmış durumdayım sürekli onu kullanıyorum:KK52:

haftalık bakım mı yoksa aylık mı? Kaç kez yapmamız gerekiyor:KK66:

her saç yıkama esnasında yapabilirsin hiç bir zararı ya da yan etkisi yok :KK16:

bende denedim ama hiç bi fark göremedim

kaç kez denedin ben ilk denememde bile farkını görmüştüm

peki bunu duştayken en son durulama sırasında yapsak, bir daha yıkamadan öle çıkıp kurutsak olur mu???
tekrar tekrar yıkamak zor geliyor bana :KK37:

peki bunu duştayken en son durulama sırasında yapsak, bir daha yıkamadan öle çıkıp kurutsak olur mu???
tekrar tekrar yıkamak zor geliyor bana :KK37:

hiç o şekilde denemedim uygulamaya göre devam uygulamıştım canım :)) ama o zamanda saçlar bol bol karanfil kokar gibi geliyor :KK9:

dışarı çıkmayacağın birgün dene bakalım bende merak ettim nasıl olucak diye paylaşırsın bizimle :KK9:

:KK60: :KK60: :KK60: biran burnunu kapatarak etrafımdan geçen insanlar gözümün önüne geldi nedense
ben en iyisimi lavantalı tarifi yapayım, onun tarifinde vardı son durulama suyunda diye
riske atmayayaım ben en iyisi :KK51:
h.sonları duştan öncede karanfilli olanı yaparım
artık benim saçlar nasıl olur bilmem iki tarifle birden : ))))))

dışarı çıkmayacağın birgün dene bakalım bende merak ettim nasıl olucak diye paylaşırsın bizimle :KK9:

tatlım en son öyle yapıp çıknınca karanfil kokmuyor saç . başta biraz kokuyordu gerçi ben duştan sonra mavi su kullanıyorum o da engel olmuş olabilir=)

Evet bunu duydum ve denedim . parlaklasıyor. ama fark edersenizde esra erolun oyle muhteşem saçları yok hep yanmıs kızlar:)))

ben o kadının saçlarını beğenmiyorum ya sevmedığım içinde olabılır aama karanfılı duymuştum bende

X