Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diş telinin çıkarılması

1. Konu Sahibi : Lialay #1

Diş telinin çıkarılması

Bir topic olduğundan haberim var fakat çok kişi oraya uğramıyor ve çok heyecan içindeyim bugün çıkacaktı diş tellerim yok yaşım küçükmüş velimin bir belge imzalaması lazımmış bana baştan söylemediler randevum yarına ertelendi. Yarın bana bir aparat vericeklerini söylediler fakat diş doktorumu hiç sevmiyorum hiç bir soruma doğru düzgün cevap vermiyorlar googleda araştırdım orda da nasıl çıktığını öğrenemedim topicte o kadar çok sayfa vardı ki hepsini okuyamadım. Affınıza sığınıyorum acil bir şekilde cevap verebilir misiniz ? Nasıl çıkacak bu teller 10-15 gün sürer diye bir şeyler geveledi randevu veren kadın bu ne demek oluyor ? Çok ilgisizler çook
    Düzenleyen: Lialay Düzenleme Tarihi : 25-04-2012 Düzenleme Saati :23:34

2. Konu Sahibi : Lialay #2
    canım benimde henüz çıkmadı ama burada okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla 15-20 dakikada çıkarılıyormuş acıda olmuyormuş. yaşın kaç peki?

3. Konu Sahibi : Lialay #3
    Alıntı 87umutsuz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım benimde henüz çıkmadı ama burada okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla 15-20 dakikada çıkarılıyormuş acıda olmuyormuş. yaşın kaç peki?
    17 yaşındayım cevabınız için teşekkür ederim. Bugün gittim gene ertelendi bıktım bu dişçiden. 5 mayısta üstündeki tel çıkacakmış, arkaya tel takılacakmış. Bir kaç gün öyle kalıp kontrol ediceklermiş eğer diş şeklinde değişme olmazsa bragetleride çıkaracaklarmış. Yani 10-15 gün sürecek yani. Ne mutluydum ben dün çıkacak diye . 1buçuk senedir kullanıyorum bıktım artık güzel olmak için çin işkencesi çekiyoruz resmen

4. Konu Sahibi : Lialay #4
    Alıntı Lialay kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bir topic olduğundan haberim var fakat çok kişi oraya uğramıyor ve çok heyecan içindeyim bugün çıkacaktı diş tellerim yok yaşım küçükmüş velimin bir belge imzalaması lazımmış bana baştan söylemediler randevum yarına ertelendi. Yarın bana bir aparat vericeklerini söylediler fakat diş doktorumu hiç sevmiyorum hiç bir soruma doğru düzgün cevap vermiyorlar googleda araştırdım orda da nasıl çıktığını öğrenemedim topicte o kadar çok sayfa vardı ki hepsini okuyamadım. Affınıza sığınıyorum acil bir şekilde cevap verebilir misiniz ? Nasıl çıkacak bu teller 10-15 gün sürer diye bir şeyler geveledi randevu veren kadın bu ne demek oluyor ? Çok ilgisizler çook
    benım tellerim bir hafta önce cıktı. kontrol için gitmiştim ve doktorum cıkarıyoruz tamaamdırr diyip gülümsedi . elindeki bi kesiciyle aradaki teli kesti braketleri de eliyle aldı. hiçbir acı duymadım farketmedim bile diyebilirim. dhaa sonra sabit kalması için şeffaf hiçbişekilde dışardan gözükmeyen kalıplar verildi. 1ay kalıcakmış sonrasında tamamdır . rahat olmalısın

5. Konu Sahibi : Lialay #5
    Alıntı hanimzade kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benım tellerim bir hafta önce cıktı. kontrol için gitmiştim ve doktorum cıkarıyoruz tamaamdırr diyip gülümsedi . elindeki bi kesiciyle aradaki teli kesti braketleri de eliyle aldı. hiçbir acı duymadım farketmedim bile diyebilirim. dhaa sonra sabit kalması için şeffaf hiçbişekilde dışardan gözükmeyen kalıplar verildi. 1ay kalıcakmış sonrasında tamamdır . rahat olmalısın

Teşekkür ederim cevabın için benimde bir kaç gün önce tel çıktı arkaya tel takıldı 13 gün sonrada braketlerim çıkacakmış inşallah çıksın artık bıktım vallahi

6. Konu Sahibi : Lialay #6
    bir şey sormak istiyorum tel çıkınca kalan lekeler ne kadar sürede geçiyor

7. Konu Sahibi : Lialay #7
    Alıntı cikolatakalp kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bir şey sormak istiyorum tel çıkınca kalan lekeler ne kadar sürede geçiyor

Canım benim tel çıkardıktan sonra dişlerimi temizlediler orada çok güzel oldu hiç bir leke kalmadı.

8. Konu Sahibi : Lialay #8
    Benimde tellerim var 1.5 yıldır 5 ay sonra falan cıkıcak insallah. Bu arada seffaf plak takımı toplam 12 ay 6 ay tüm gün daha sonra 6 ay sadece gece. Yani ben öyle biliyorum ablamin telleri cikali 3 ay oldu hala plak takiyor 9 ay daha takıcak. :/

9. Konu Sahibi : Lialay #9
    youtube dan izlemiştim nasıl çıkartıldığını. sen de bakarsan kesin bulursun.

10. Konu Sahibi : Lialay #10
    Alıntı melekgibikiz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Benimde tellerim var 1.5 yıldır 5 ay sonra falan cıkıcak insallah. Bu arada seffaf plak takımı toplam 12 ay 6 ay tüm gün daha sonra 6 ay sadece gece. Yani ben öyle biliyorum ablamin telleri cikali 3 ay oldu hala plak takiyor 9 ay daha takıcak. :/

Bana 1 hafta bütün gün tak sonra sadece geceleri dediler

Alıntı ehlimana kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    youtube dan izlemiştim nasıl çıkartıldığını. sen de bakarsan kesin bulursun.
    Teşekkür ederim fakat tellerim çıktı bile

Sayfa: 1/3 123 SonSon