Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Ben galiba yaktım ya bilmiyorum. Bazı yerler kurumaya başladı ama bazı yerler hâlâ köyü pembe canım. Tam kurumadı. Acısı anlatılmaz derecede gece uykuda uyandırıyor resmen kimildadikca parçalanıyor gibi acıyor krem arada sürüyorum ama fazla sürmek istemiyorum nemlendikce daha geç kurur soyulur diye

arkadaşlar merhaba,
ben de dövme yaptırdıktan sonra pişman olup sildirmeye kalkıştım.
aşama aşama fotoğrafları yükledim. şu an da kolumda hiç renk izi yok , sadece dövme bölgesinin izi kaldı, onu da geçirmek deri uyumu sağlayan lazerle devam etme kararı aldık. artık boya için lazer kullanmıyoruz. su an yaz ayı olduğu için yine ara verdik, ekim gibi tekrar başlıyoruz. ayda bir kere gidiyorum, ani bir kararla bir anda 500 tl ye yaptırdığım dövmelerimi, 3 senedir giderek sildirmeye çalışıyorum, her seansta 350 tl para verdim, (hem vucudum zarar görüyor, hem cebim zarar görüyor, ne düşüncesizmişim o zaman gidip yaptırdım ) 16. seans tayız. doktor demişti 10 seans ta bitiriyoruz diye, ama uzun sürdü deriden kaynaklı. 15. seanstan itibaren ücret de ödemiyorum, çünkü silme garantili başlamıştım.
lokal anestezi ile uyuşturup yapıyorlar, yoksa dayanmam mümkün değil. dövmelerimin ilk halleri ve silinme aşamalarının fotoğraflarını ekliyorum.

bir sorunuz olursa cevaplamaya hazırım.

şimdi de kaş kontürüm için sildirmeyi planlıyorum ancak, 3 senedir çektiğim sıkıntıları yüzümde çekersem diye korkup cesaret edemiyorum.
kaş kontürünü sildiren ve aşama aşama kaydeden kimse varsa paylaşabilir mi acaba ?
?? Kaş kontürünüze uygulattırdınızmı acaba nasıl bi işlemle siliyor yeri nerde doktorunuz mesajdan ulaşırsanız sevinirim

Ben galiba yaktım ya bilmiyorum. Bazı yerler kurumaya başladı ama bazı yerler hâlâ köyü pembe canım. Tam kurumadı. Acısı anlatılmaz derecede gece uykuda uyandırıyor resmen kimildadikca parçalanıyor gibi acıyor krem arada sürüyorum ama fazla sürmek istemiyorum nemlendikce daha geç kurur soyulur diye
Merhaba üstünden bayağı zaman geçmiş ama acaba silebildinizmi dövmeyi

Kızlarrrr merhabaaa :) kusura bakmayın uzun süre giremedim, ev taşıdık iş falan derken :) dövmemin son halini hemen yüklüorum size :)

ilk başladığımda dövmemin hali :)

bunlarda uygulamadan sonra az önceki çektiğim resimler :)

kızlar son uygulamamda çoğu yere sürememişim o yerler açıkca belirgin zaten daha koyu duruo :) kabuk düştükten sonra biraz daha silindi dövmem. hiç rahatsız etmio bu halide silik durduğu için :) aralık gibi falan o son kalan siyah yerlere ve silikleşen yerlerede uygulıcam. bu arada ne bi iz ne bi acım yok kızlar :)
Meehaba sadece sizin resimleri görebilmek için üye oldum ama hiçbiri açılmıyor benimde dövmelerim var size nasıl ulaşabilirim birkaç soru sorsam

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk resim dövmemin resmi. Yaptıralı 5 yıl oldu. İş için sildirmek zorunda kaldım. Lazer maliyetli olduğu için tca ile silmeye karar verdim. Tca %60 ile denedim. İlk denemem de 3 dakika beklettim sonra yıkadım. Ben çabuk silinsin diye 3 dakika beklettim aceleniz yoksa daha kısa bekletebilirsiniz.
2.resim tca ilk kullanımdan 10 gün sonraki

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-24-17-00-54-652_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-05-24-17-00-54-652_com.whatsapp.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 250
  • Screenshot_2022-05-24-17-01-06-058_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-05-24-17-01-06-058_com.whatsapp.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 283
İlk resim dövmemin resmi. Yaptıralı 5 yıl oldu. İş için sildirmek zorunda kaldım. Lazer maliyetli olduğu için tca ile silmeye karar verdim. Tca %60 ile denedim. İlk denemem de 3 dakika beklettim sonra yıkadım. Ben çabuk silinsin diye 3 dakika beklettim aceleniz yoksa daha kısa bekletebilirsiniz.
2.resim tca ilk kullanımdan 10 gün sonraki
merhabalar, işleme devam ediyor musunuz

X