10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

pardon tatlım genel bir diyet gibi baktım ben olaya on günlükse sıkıntı olmaz tabi.ayrıca mankenler çırpı gibi bacaklarını ekmek yememeye borçlularsa ben hiç almiyim zaten.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar ben bu diyeti harfiyen uyguladım. günde en az 1 saat yürüdüm. 5 günde sadece 1 kg verdim. kötülemek istemem fakat sürekli tavuk, balık, et yiyerek(ızgara veya haşlama) geçen çok zor 5 gün geçirdim. sadece 1 kkilo verdim. çektiğim sıkıntı önemli değil fakat büyük bir hayal kırıklığı...

selam arkadaşlar ben bu diyeti harfiyen uyguladım. günde en az 1 saat yürüdüm. 5 günde sadece 1 kg verdim. kötülemek istemem fakat sürekli tavuk, balık, et yiyerek(ızgara veya haşlama) geçen çok zor 5 gün geçirdim. sadece 1 kkilo verdim. çektiğim sıkıntı önemli değil fakat büyük bir hayal kırıklığı...

kotulemek degil cnm or bir diyet biliyorum ama kesin adet ooncesi denemissindir ....

kizlar zorla degil ben ve arkadasim faydasini gorduk isteyen yapsin yapanlara bol sans ayrica bu diyet esnasinda qpor yuruyus yapmayin gerek yok kalorisi dusuk yiyecekler zaten
dukan diyet ugrasmaktansa ayda sadece 10 gun bu diyete ayirmak daha mantikli

adet dönemi ile ilgili yazdıklarınızı okumuştum. bu yüzden adetim bittikten 7 gün sonra başladım. bu diyet ben de işe yaramadı.

ben ilk dört gün sadece ızgara ve salata yedım ama sımdı aileme yaptıgım normal sebze yemeklerınden yıyorum dıyetın dısına mı cıkmıs olurum

bu diyeti bende merak ettim denemek istiyorum ama tam bir menü yok saat yok her acıktığında yiyormuyuz..birde kahvaltıda sadece yumurtamı yeniliyo peynir falan yokmu

İyi hoş da hiç tahıl olmaması sıkıntı omluyor mu? Yumurtayı tam buğday ekmeğiyle falan da mı yiyemiyoruz? Yani günde en azından kahvaltıdda yemek için 1 dilim ekmek hakkı olsa iyi olurdu. Ben de adet dönemim bitsin, bu şekilde deneyeceğim, başarırsam da buraya yazarım:)

diyete başlamadan yağ oranını ölçtürseydin keşke birde 8 kilo verdikten sonra ölçtürseydin orda yağ oranının arttığını görecektin çünkü vucudundan yağların değil su ve kasların gitti ve yağ oranın eskiye göre daha da artmış oldu. 3 gunde 4 gunde 10 gunde bu kadar kilo verilmez, verilmemesi gerekir.

10 günde ne yaparsanız yapın 8 kilo yağ atamazsınız vücuttan:KK50:

10 günde 8 kilo aklım almıyor almakta istemiyor cok zararlı arkadaslar kendinizi dusunuyorsanız boyle seylerle ugrasmayın derim:KK20:

bayanlar benim sadece göbek bölgesinde yağlanma var boyuma göre en az 5 kilo fazlam var ne yapmam gerekir sizce ?

axsamin xeyir dost, evvela men sizi tebrik edirem, pehriz cox yaxsidir, tesekkur edirem :) azerice oyrenirem, internet sehifelerinde danışmaq bene cox yaxsi olmaqta :) pehrizi çalışacağam

Yemeniz gerekenler

her sabah 2 yumurta haslanmis tuzlu
istediginiz kadar sebze (patlicak kabak patates ,beyaz lahana , havuc pancar disinda )
ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadece kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
yesil cay istediginiz kadar
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

asla yememeniz gerekenler

baklagiller tahil urunleri
alkollu icecekler
fistik cerez urunleri
Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
meyve asla bu diyetde asla yok
tursu asla yok
seker bal ve tatlandiricilar asla yok
tatli cikolata asla yok

yenmesi gerekenler listesinde SALAM (446 kalori), TUZLU yumurta, KAHVE istediğiniz kadar ( günde 1 fincandan fazlası selülit oluşumunu tetikler)
yenmemesi gerekenler listesinde MEYVE, BAKLAGİL ???

ve sen de harfiyen uyup bu listeye kilo verdin..ilginç

bu diyet ökkeş geçer in damdan düşen diyetine benziyor. ökkeş geçer in diyetiyle bir tanıdığım 14 günde 8 kilo verdi.

Ben bu diyetle bu yıl Haziran ayında 6 kilo verdim ve geri de almadım ama çok zor bir diyet gerçekten devam edebilsem biraz daha kilo vermek isterim doğrusu.

X