10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Günaydın Canım:KK12:

İnşallah banka sınavın iyi geçer. Ben de çok zorlanmadım. Sadace akşam yemeğinden önce elmalara elim gitti geldi:KK56: yemedim şükür. AMa iyi hissediyorum şu anda bol yeşillik ve su tüketmenin vücuduma verdiği bir rahatlık var :KK36:

inşallah canım bi kazansam artık bıktım sınav sınav sınav. aynen ya bi hafiflik oluyo insan da .ama bende bazen ekmeği özlüyorum ben ekmek makarna ve pilav olmadan doymayan bi insanım çünkü ama tutuyorum kendimi bitki çayı yapıyorum içine dal tarçın koyuyorum yine acıkırsam salata maden suyu derken öyle geçiştiriyorummm :KK34:

benim araştırmalarıma göre var.sadece bu sitede değil internette de genel olarak araştırdım.ancak 10 gün dolduktan sonra oh bitti diyerek yemeğe saldırırsan tabiki verdiğinden fazlasını alıyorsun.:emir_bebek:

benim araştırmalarıma göre var.sadece bu sitede değil internette de genel olarak araştırdım.ancak 10 gün dolduktan sonra oh bitti diyerek yemeğe saldırırsan tabiki verdiğinden fazlasını alıyorsun.:emir_bebek:

merhaba kizlarrr
ben yeni geldim araniza bende yillardir diyettle ugrasiyorum her bilgiye sahibim hemen hemen saglikli sekilde kilo werdim ama yine kendimi salinca ayni geri aldim.bende baslamak istiyorum
bana yardimci olmak isteyen warmi.nasil sonuc alan warmi.biktim bu kilolardan artik:KK31::KK31::KK31:

Merhaba Kizlar; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayrami'miz Kutlu Olsun. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Dun ikinci gunum bitti, yediklerimi yaziyorum:

Kahvaltı:

1 büyük bardak ılık limonlu su

Yarım saat sonra 2 yumurta, 1 salatalık, 1 domates

Öğle:

marul salatalık domates maydanozdan oluşan yağsız bol limonlu salata

Akşam:

Firinda balik ve salata

Aralarda çubuk tarçın koyduğum yeşil çay ve şekersiz türk kahvesi, maden suyu içtim. Yaklaşık 2.5 lıtrede su tükettim.

Aksam yemeginden once yarim saat kadar pilates yaptim.

Ilk gunden daha fazla zorladi beni 2. gun. Dun gece ruyamda cikolatalar ekler gordum :KK1: Ama yilmak yok en azindan 10 gun bitecek azmettim :KK8:

merhaba kizlarrr
ben yeni geldim araniza bende yillardir diyettle ugrasiyorum her bilgiye sahibim hemen hemen saglikli sekilde kilo werdim ama yine kendimi salinca ayni geri aldim.bende baslamak istiyorum
bana yardimci olmak isteyen warmi.nasil sonuc alan warmi.biktim bu kilolardan artik:KK31::KK31::KK31:

Canim Hosgeldin,

Katil bize beraber devam edelim diyete. Benim ve daha onceki arkadaslarin gunluk diyet listelerinden faydalabilirsin. emin ol gayet saglikli hissediyorum, sadece daha oncesinde cok abur cubur cikolata yiyen biri olarak onlari kesebilmem bile benim icin cok buyuk ilerleme oldu. 1 hafta dolunca tartilip yazacagim. Umarim tartida da bi gelisme gorebilirim :KK3:

Selam herkese
Bugün diyette ikinci günüm. İlk gün bitti çok zor geçmedi ama çok kolayda değil. Şeker,meyve diğer diyetlerdede pek olmuyor ama süt ve süt ürünleri olmadan peynirsiz yoğurtsuz hayatımın tek 10 günü olucak :)) ilk gün yediklerim;

sabah;
1 haşlanmış yumurta
1 tane domates (salatalık sevmediğim için yemedim)
şekersiz çay

öğle;
marul,domates ve bol limonlu bir salata

ikindi;
acıktım ve hindi salam yedim füme hindi tavuk falanda yiyebilirsiniz(dukandan biliyorum)

akşam;
çevirme tavuk aldım eşimle ikimiz onu yedik

çilekli form çay aldım çok güzelmiş onu içtim,su,soda,çay,kahve bunları içtim.
bu sabahta domates biberli menemen yaptım onu yedim. Bakalım iyi gidiyor şimdilik :KK49:

Canim Hosgeldin,

Katil bize beraber devam edelim diyete. Benim ve daha onceki arkadaslarin gunluk diyet listelerinden faydalabilirsin. emin ol gayet saglikli hissediyorum, sadece daha oncesinde cok abur cubur cikolata yiyen biri olarak onlari kesebilmem bile benim icin cok buyuk ilerleme oldu. 1 hafta dolunca tartilip yazacagim. Umarim tartida da bi gelisme gorebilirim :KK3:

Hosbuldum canm ins bende basliyorum yarin ozman hergun giriomusinuz buraya benim icinde iyi olur deniymlerinizden faydalanirim ins kilo werebiliriz.oncekilerden kilo werenler warmi fazla gecmos okuyamadim waktim olmadi siz bilomusuz genel kac kilo werirlio

Merhabalar canim,
Hemen hemen hergun girmeye calisiyorum. Bircok arkadasta ayni sekilde takip ediyor. Genel bir ozet olarak 3 kilo ile 8 kilo arasinda degisiyor 10 gun sonunda arkadaslarin verdigi kilolar. Kilosu ornegin 80 olan kisi, 50 olana gore daha fazla vermis dogal olarak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar canim,
Hemen hemen hergun girmeye calisiyorum. Bircok arkadasta ayni sekilde takip ediyor. Genel bir ozet olarak 3 kilo ile 8 kilo arasinda degisiyor 10 gun sonunda arkadaslarin verdigi kilolar. Kilosu ornegin 80 olan kisi, 50 olana gore daha fazla vermis dogal olarak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy desene ben cok weririm ozaman ben 96 kiloyum:18::KK37:

Günaydın kızlar,

Dun üçüncü gunum bitti, yediklerimi yaziyorum:

Kahvaltı:

1 büyük bardak ılık limonlu su

Yarım saat sonra 2 yumurta, 1 salatalık, 1 domates

Öğle:

salata ızgara tavuk

Akşam:

Fırın mantar ve sebze haşlama ( karnıbahar, biber, kabak, patates)

Aralarda maden suyu, filtre kahve içtim. Biraz midem kazınınca da domates yedim.

Mantar ve sebze haşlama yedikten sonra hafif bulantı yaptı bende ekmeksiz yedim diye heralde, belirteyim :KK34:

Bayağ yol yürümüştüm dün, yorgundum pilates yapamadım.

Not: Hareketlerimin daha serileştiğini hissediyorum. Şişkinliğim ve hamlığım bayağ azaldı.:emir_bebek:

Merhabalar
2.günüm bitti bugün 3. günüm ve 2 kilo vermişim! Uzun zamandır görmediğim rakamlar çok mutluyum!
yediklerimi yazıyorum.

sabah;
1 domates,1 biber,2 yumurta ile yapılmış menemen
şekersiz çay

öğle;
2 tane ızgara tavuk budu(derisi alınmış)

akşam;
soğanlı yumurtalı ıspanak kavurması

bu sabahta çemensiz pastırmadan pastırmalı yumurta yaptım. yumurtayı gördükçe fenalık geliyo artık bende çeşitlendiriyorum. peynirin hayaliyle yaşıyorumm :KK53:

Merhabalar
2.günüm bitti bugün 3. günüm ve 2 kilo vermişim! Uzun zamandır görmediğim rakamlar çok mutluyum!
yediklerimi yazıyorum.

sabah;
şekersiz çay

öğle;

akşam;

bu sabahta çemensiz pastırmadan pastırmalı yumurta yaptım. yumurtayı gördükçe fenalık geliyo artık bende çeşitlendiriyorum. peynirin hayaliyle yaşıyorumm :KK53:

Yaa negusel tebrik ederim bende baslicm ins bugun alisweris yapcam sonra baslicam saglik sorunum yok sukur siz kac kilosunuz

Ya bide ben ekmeksiz yumurta yiyemiorum sabahlari yarim dilim kepek ekmegiyle yesem olirmu yaa peksimet

Yaa negusel tebrik ederim bende baslicm ins bugun alisweris yapcam sonra baslicam saglik sorunum yok sukur siz kac kilosunuz

ben 71 kiloyum uzun zamandır 60ları göremiyodum bugün tartıda 69u görünce çok mutlu oldum =) tatlı ve peynir canım çok istiyo ama tutuyorum kendimi 10 gün dayan senem diyorum. kaçamak yapmadım daha bakalım =)

Merhabalar
yediklerimi yazıyorum.

sabah;
şekersiz çay

öğle;

akşam;

Canım tebrik ederim. Çok güzel maaşallah:KK9::KK9:

Ben de merak ettim, 1 hafta geçmeden tartılmayacağım demiştim ama tartılıp yazacağım, umarım bende de bir gerileme olmuştur:KK9:

Fezay,

Canım bu diyette her türlü ekmekten, undan, hamur işinden vb uzak kalmamız gerekiyor.:KK43:

Ya bide ben ekmeksiz yumurta yiyemiorum sabahlari yarim dilim kepek ekmegiyle yesem olirmu yaa peksimet

Diyette ekmeğin hiçbir çesidi yok. Katı yumurta zaten kuru oluyo ekmeğe bandıracak kıvamda yapmayın :) İnanın sabahları o yumurtaları kuru kuru nasıl yediğimi bir ben bir allah biliyo ama güzel şeyler düşünerek yiyorum. füme hindi,tavuk falan alın ya da salam ekmek niyetine onu yiyebilirsiniz.

Canım tebrik ederim. Çok güzel maaşallah:KK9::KK9:

Ben de merak ettim, 1 hafta geçmeden tartılmayacağım demiştim ama tartılıp yazacağım, umarım bende de bir gerileme olmuştur:KK9:

Fezay,

Canım bu diyette her türlü ekmekten, undan, hamur işinden vb uzak kalmamız gerekiyor.:KK43:

Bende tartılmıcaktım ama dayanamadım. sabah aç karnına tartılıyorum hep kendi gözüme zayıflamışım gibi geldi dayanamadım tartıldım. Sende tartılınca söyle merak ettim eminim sende vermişsindir menüne bakıyorum gayet iyi gidiyosun :)

X