Erkek arkadaşım bana küfür etti:(

seden23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
134
0
Merhaba arkadaşlar üç aydır kendimle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorum,çok güzel başlayan birlikteliğim bu hallere kadar geldi.İlk başta süprizler yapan,hediyeler alan,güzel sözlersöyleyen adam zamanla kendisine bağımlı biri haline getirdi beni ve her istediğini yaptırmaya çalıştı.Her dediğine evet tamam diyordum ama zamanla ben değiştim istemedim herşeye evet demek.Zaten ailesi sorunluydu sürekli ailesinin ağzına bakıyordu,eğitim olarak farklıydık ben üni okuyorum o lise mezunu..Düşüncelerimiz uyuşmadı sonradan.Sürekli içen,arkadaşlarıyla eğlenmeyi seven biriydi.Kendi istediği yere gidiyor bana gelince sen gitme aşkım beraber gideriz diyordu.Çok seviyordum onu..Ama ayrılma noktasına geldiğimizde çok kavgalar ettik.O ayrılmayı göze alamadı ama 9 gün boyunca hiç aramadı beni.Nedenine gelince aklım başıma gelsin diye yapmış.Kendisi benim face mi kapatmıştı,Benden habersiz face açmış,beni gıcık etmek için açtığını söylüyor.Bende face mi geri açtım,bana kapatacaksın dedi bende kapatmıcam dedim.Sonra da bana küfür etti s... git dedi.Allah belanı versin dedi.Çık git hayatımdan dedi.Psikolojim çok bozuldu arkadaşlar..Nasıl böyle bir adamı sevmişim ve hala seviyorum.Buraya açtığı konular hep onla ilgili onun yaptıkları ailesi..İlk başta ailem birşey demiyordu görüşmemize,ama olanları duyduktan sonra istemiyorlar..Babam dediki sen bizi o aileye nasıl layık gördün kızm dedi.Annesi çok garip bir kadın,kesinlikle evlerine gidilmez,misafir sevmez..Zaten aile sürekli küfürlü konuşuyor..Sonra da bir abisi var hiç sevmiyorum onu.Kız arkadaşı fln var sürekli beni ezmeye çalışıyorlar..Canım çok sıkılıyor.Nasıl böyle bir hata yapıp onunla çıktım diyorum.Ne ailesine,ne maddiyatına hiç bakmadm,aileler uymadığı halde biz birbrimizi sevdikten sonra olsun dedim..Ama şuan küfürü yedim,ve bitti:KK43::KK43: Yaşadığım bu sorunları unutamıyorum,başka şeylere odaklanamıoyrum.Destek olun bana lütfen:KK43:(

Tatlım hep şöyle derim : Önce saygı,sonra yine saygı.Saygı bittiyse sevgi de devre dışı kalmıştır bence,söz edilemez çünkü sevdiğine saygı duyan bi insan afedersiniz ama bu hanzonun yaptıklarını yapmaz.Çok özür diliyorum tatlım ama bunu demesem içimde kalacaktı.:KK19::KK19::KK19:

Hayatını birleştireceğin insan öncelikle sana saygı duymalı.Ne demek küfür ? Anan baban seni küfür ye,hakaret duy diye mi büyüttü ? Terbiyesiz.:KK47:Ay valla çok sinirlendim.:KK4:

Böyle ayrılmak emin ol daha iyi.Ya evlenseydin bu adamla ? Şükret tatlım,verilmiş sadakan varmış.:KK34:

Sabret ve dua et.Güzel günler senin olsun.:KK3:

canım nasıl değişti deme bence o baştaki hali göz boyamaydı malesef erkeklerin böyle adice huyları var farklı biri gibi davranıp sonra asıl yüzlerini gösterebiliyolar onun üstüne de kızlar şaşırıp kalıyo nasıl böyle oldu niye değişti diye..değişme yok özüne dönmüş lütfen üzülme kendine biraz zaman tanı bu ayrılık sogusun sonra eminim hayatını aşkını bulursun..arkadaş çok dogru söylemiş saygı olmadan ben seni seviyorum falan demeler boş..bugün küfreden adam yarın döverseni ailesine ezdirir gider içer içer gelir sonra senin dışarı çıkmana laf eder sence olmazmı bunlar..böyle ilişkiler böyle devam eder bir an önce at kafandan ve özgürlüğün tadına var..sana saygı duymayan insan da seviyorum diyip duruyosa şov yapıyodur inanma..3 yıllık sevgilim var bi kere aptal salak gibi laflar bile demedi bana kaldıki küfür

İlişkiler maalesef bir tek sevgiyle yürümüyor temelleri sağlam olmayan bir ilişkin var gibi duruyor mantığın hayır kalbin evet diyorsa mantığını dinle derim. O seni yarı yolda bırakmadan sen bağlarını kopart.

Hiç saygı kalmamış ki neyin sevgililiği bu? İnsanlar mutlu olmak için beraberlik yaşarlar.

canım nasıl değişti deme bence o baştaki hali göz boyamaydı malesef erkeklerin böyle adice huyları var farklı biri gibi davranıp sonra asıl yüzlerini gösterebiliyolar onun üstüne de kızlar şaşırıp kalıyo nasıl böyle oldu niye değişti diye..değişme yok özüne dönmüş lütfen üzülme kendine biraz zaman tanı bu ayrılık sogusun sonra eminim hayatını aşkını bulursun..arkadaş çok dogru söylemiş saygı olmadan ben seni seviyorum falan demeler boş..bugün küfreden adam yarın döverseni ailesine ezdirir gider içer içer gelir sonra senin dışarı çıkmana laf eder sence olmazmı bunlar..böyle ilişkiler böyle devam eder bir an önce at kafandan ve özgürlüğün tadına var..sana saygı duymayan insan da seviyorum diyip duruyosa şov yapıyodur inanma..3 yıllık sevgilim var bi kere aptal salak gibi laflar bile demedi bana kaldıki küfür

çok moralim bozuk cnm ilk başta çok kibardı,üç yıllık ilşkim sadece kabalıkta değil herşey var..ayrıldık zaten,sadece kendimi bu duruma soktum diye üzülüyorm

çok moralim bozuk cnm ilk başta çok kibardı,üç yıllık ilşkim sadece kabalıkta değil herşey var..ayrıldık zaten,sadece kendimi bu duruma soktum diye üzülüyorm

olanlar bitmis siz hatanizdan gecde olsa dönmüssünüz .Sevinin üzülceginize...

kendınden cok fazla tavız vermıssın .her dedıgıne tamam demıssın .

sonucun buraya gelmesı zaten kacınılmaz.

arada ne saygı ne sevgı hıc bırsey kalmamıs .

ask tek basına yeterlı olmuyor .ask gecıcıdır baki kalan ıse sevgıdır .

sevgı ıse saygıyla olusur .ama sız de saygı dıye bırsey yok .

o yuzden sevgının de olması mumkun degıl

suan sadece alıskanlıkların verdıgı acıyı yasıyorsundur belkı de hırs

ama kesınlıkle bu sevgı degıl bundan emın ol!

bu arada konuyu yanlıs yere acmıssın tatlım .

sanki benim sevdiğim çocugu anlattın ( seviyorum ama karakterinden nefret ediyorum)
bana daha iğrenç küfürler ettiğide oldu o'nun
aynen ailesi de senin ki gibi .. değişik farklı insanlar
bide yanına bir kız arkadas alıp beni kıskandırmaya calısması..
ama zerre kadar kıskanmadım
çünkü bunu benim için yaptıgını biliyordum
hem sen kendini öyle bir insana layık görüyormusun ?
benim gibi yapıcaksın .. çok sevsende bırakmalısın uzak durmalısın o insandan
bugün sana o lafları diyen
yarın bir gün döver, daha iğrenç küfürleri eder
bırak inceldiği yerden kopsun
kurtar kendini.

iki yıldır sevgilim var. geçen gün sağıma soluma bakmadan pek kullanılmayan bi cadde diye direk geçtim zaten lenslerim de yoktu pek seçemiyordum etrafı neredeyse araba çarpıyordu. beyinsiz misin sen ya ölseydin dedi diye 1 hafta konuşmadım. aslında haklı ve sinirle söyledi biliyorum ama yine de konuşmadım defalarca özür diledi öyle barıştım. kaldı ki küfretmek... doğduğuna pişman ederdim herhalde.

annen baban haklı. ne işin olur öyle adamla? davul bile dengi dengine. kimleri göreceksindir kim bilir? hıyarın biri yüzünden en güzel yıllarını harcamana değmez :) 1üzülüp kafana takmana değmez. zaten üç yılını vermişsin, başından fazla onun. git kuaförüne bi güzel fön çek azıcık da makyaj yap özgüvenin tazelensin. yepyeni temiz bi başlangıç yap.

bir ilişkide sevgi saygı ve sadakat üçlüsünden bir tanesi olmadığında yürümüyor senin eski arkadaşında saygı denen bir şey yok

Bu tür ilişkiler insanın hayatında şahane tecrübeler oluyor canım. Biraz acı bir tecrübe ama ilişki sonrasında birden aydınlanıyorsun ve kendi değerinin farkına varıyorsun. Gelecekte de ona göre adımlarını atıyorsun. Hiç üzülme bence her şerde bir hayır vardır derler senin de bunları yaşaman belki de ilerde daha kötü şeyler yaşamana engel olacak artık daha mantıklısın, böyle düşün ve neden kendimi böyle bir duruma soktum diye üzülme...

[SUB][/SUB]canım ben bu yüzden nişan attım hiç de pişman değilim....küfür ,hakaret asla kaldıramıycağım şeyler.evlilik bir ömür boyu çok iyi düşünmek lazım,ilerde nasıl kaldırabiliceksin

X