limon karbonat su bunu duyan varmı

alzen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
1.013
33
arkadaşlar annem çok ilgilidir böyle konularla bana dediki doktorum programını izliyormuş bir kadın bağlanmış 2 bardak suyun içine karbonat ve limonu karıştırmış ve her sabah kahvaltıdan 20 dak önce içmiş diyet falan yapmadan kilo vermiş ama ben inanmakta zorlanıyorum genede nolacak dedim başladım istikrarlı olmamadığım için mi yoksa yalan mı vermedim ama çok yememe rağmen almadım bunu duyan deneyen var mı sizce faydası olur mu ne biliyim artık diyet yapmaktan bıktım bir kaç kilo fazlalığım var nasıl versem diye düşünüp duruyorum bir de greyfurt suyu denemiştim ama ilaç kullanmam gereken durumlar olunca devam edemiyorum ona fikirlerinizi almak istedim...

bende doktorumda ızlemıstım şişe suyumun içine bir tutam atıyordm karbonat sadece acayıp ödem atma hazmı kolaylastırma ve kabızlık sorununa iyi geliyor suyun tadıda daha bir tatlı oluyor içmeye doyum olmuyo valla:KK53:

ben düzenli olarak 3 haftaya yakındır kullanıyorum 57.5 kilo olmuştum hiç birşey yapmadan 56.2 ye düştüm ama çok yiyorum yaaa öyle böyle değil tek yapmaya çalıştığım akşam yemeğini geç yememeye çalışmak bir de bu başka bişi yapmıyorum tıka basa yiyorum sonuca bakacaz yavaşta olsa 53 leri görmek istiyorum sonunda:)limonla karbonat olunca tadı kötü gelmiyor bana:)

mutlaka haber ver ben bundan mı kilo vermeye başladım merak ediyorum bir iki kişi daha tescillese iyi olur:)

bende karbonatlı limon karışımını içiyorum 3 gündür göbeğimin şişkinliği gidiyor yarım kiloda verdim bişey yapmadan emziriyorumda tatlı şeyler çok yiyorum ama bebeğime zararı olurmu bilmiyoırum doğum yapalı 5 ay oldu 7 kilo fazlam var :KK43:

Evet bu alkali beslenme konusu
alkali beslenme diye araştırırsanız
suyu alkali yapmak için
1 lt ye 1 kaşık karbonat konuyor
ya fda alkali damlalar var

bende yazın kullanmıştım bu yöntemi.

çok iyi gelmişti mideme. ama her yöntem gibi bununda devamını getiremedim :)

ancak ara ara yapıyordum genede.

bu aralarda hamileyim diye yapmıyorum açıkcası.

çok kolaya benziyo normalde yanımızda taşıdığımız suların içerisine bile katıp günlük hayatımızda alışkanlık haline getirebiliriz özel bi çabaya gerek yok özellikle benim gibi bağırsak tembelliği olan insanlar için faydalı bişey galiba tabi işe yararsa

Limonlu su karatay diyetinde de onemli bir yere sahip kizlar gercekten ise yarayan bir yontemmis surekli yapinca

limon ile denemedim ama ingiliz karbonatası kullanarak vermeye başladım 4 gün oldu başlayalı 1.5 kg verdim:)

limon ile denemedim ama ingiliz karbonatası kullanarak vermeye başladım 4 gün oldu başlayalı 1.5 kg verdim:)

Şu ingiliz karbonatı ve 1 lt suya ne kadar koydun limon ne kadar sıktın yazarsan sevinirim .Bizim bakkarda satılan karbonattn farkı nedir anlamadım.Açık bir bilgi verirsen sevinirim.:KK3::KK3:

bu karbonata doğal olan sadece eczanelerde satılıyor ben sağlık için de çok faydalı olduğunu okudum
sabah kalkınca 1 tatlı kaşığı 2 bardağa yapıyorum üzerine az az sıcak su döküyorum çözmek için yarım saat sonra kahvaltı ve 1 saat sonra içmek için 1.5 litre suya 1 tatlı kaşığı koyuyorum gün içinde 3litre su içiyorum :)
tabi bunun yanında spor yapmaya başladım

birde yemeklerden yarım saat önce içme bırakılıp 1 saat sonra devam edilecek diyet yapmıyorum :) diyet ler yüzünden kilo alındığını düşünüyorum sağlıklı beslenme ve bunu hayata uygulama önemli

X