Gençkızlar!!! Toplanın:)

egzozpirincci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2011
3
0
19 yaşındayım üniversite 1. sınıfta okuyorum. Şubat ayında protein diyetleriyle başlayıp devamlı bozup sonra tekrar başlaya başlaya 78.6 kilodan 72.2ye indim. Mehter takımı gibiyim ben:) 3 kilo veririm 1 kilo geri alırım ama devam!!:)

Okulların kapanmasına kalmış 2 Hafta.
Var mısınız sağlıklı bir şekilde 2 haftada 4 kilo verelim.

Benimle bu yolda yürümek isteyenleri bekliyorum!!
Artık o suratları asık ama vücutları fit olan kızlara yakışmayacak giysiler! bizlere yakışacak!

Hedef kilom 2 haftada 68i görmek. 172 boyundayım. Yazın 3 kilo daha verip sabitlemek istiyorum.
balık etli kız iyidir derler..:KK66:

19 yaşındayım üniversite 1. sınıfta okuyorum. Şubat ayında protein diyetleriyle başlayıp devamlı bozup sonra tekrar başlaya başlaya 78.6 kilodan 72.2ye indim. Mehter takımı gibiyim ben:) 3 kilo veririm 1 kilo geri alırım ama devam!!:)

Artık o suratları asık ama vücutları fit olan kızlara yakışmayacak giysiler! bizlere yakışacak!

Hedef kilom 2 haftada 68i görmek. 172 boyundayım. Yazın 3 kilo daha verip sabitlemek istiyorum.
meraba hoşgeldin ben de 19 yaşındayım takipteyim o zaman hedef 2 haftada 4 kilo:) spor yapıyor musun?

meraba hoşgeldin ben de 19 yaşındayım takipteyim o zaman hedef 2 haftada 4 kilo:) spor yapıyor musun?

yapıyorum haftada 4 gün yürüyüş:) bugun nasıl yedim kızlar bilseniz.. ekmekler sucuklar.. yarın 73 görürüm kesin ama olsun 2 haftada 4 kilo ya gidecek ya gidecek!

6 öğünle beslenicem.
yarın ki listem,

kahvaltı:
2 dilim kepekli ekmek yanında peynir

ara:
1 armut

öğle:
1 tabak salatalık domates 2 katı yumurta

ara:
3 form bisküvi
---
/yürüyüşe gidiliyor/

akşam:
4 köfte, salata, yoğurt

ben varım canım gerçi benim hedeflerim senin yanında daha küçük ama daha zor:KK5: genede burda senle beraber birbirimize destek olabilirz bende 19 yaşındayım bu sene ünide 1.yılım bitiyo çok şükürr. bugün yediklerim;
sabah 8.30- 2-3 yemek kaşığı nesfit , yağsız süt,1 hurma
öğlen 12.30 - 1 tahıllı simit ve 1 kk peynir
ara 15.00 - 2 kayısı , yarım yeşil elma , 1 hurma
akşam 19.00 - buğulama balık,salata ve yarım dilim tam buğday ekmeği
arkasından bir parça çikolata ve form çayı ne yazıkki dayanamadım:KK14:

bugün çok iyi geçti hiç bozmadım:)
sabah 72.7 çıktım bakalım yarın kaç çıkacağım..
69u gördüğüm an daha da sıkı sarılıcam hissediyorum!!:KK70:

merhaba bende 19 yaşında ve üni öğrencisiyim :) bugün spor salonuna yazıldım 1.75 boyundayım ve 76 kiloyum aşırı derecede göze batan bi kilom yok ama yinede daha fit olablrim diye düşünüyorum ilk hedefim 70 daha sonra 65. inş hedeflerimize ulaşırızz :)

ben 20 yaşındayım üni 2. sınıfım boyum benimde 172 kilom 75 benimde hayalim 63 e düşmek ama bölümümden dolayı sürekli ders çalışmam gerektiği için aç aç da ders çalışılmayacağı için sürekli yiyorum bide sürekli oturuyorum kalçam otur otur kocaman oldu ama yazın verecem inş bu kiloları pes etmek yok

Ben de 19 yaşında üni öğrencisiyim :)) 73,5 kiloyla başladım diyete 1,5 ayda 65 oldum :) sonra sınavlar falan derken saldım biraz :)) ama şimdi devam ediyorum hedefim 60 :) destek olalım birbirimize :))

Bende katılabilir miyim? :))) Geçen sene 3 ayda sağlıklı bir şekilde 10 kilomu verdim ama yazın ramazanda birde üni hazırlanıyorum hiç dikkat etmedim dershane ev ye otur ders çalış derken bir senede verdiğim kiloların hepsini geri aldım hatta 2 kilo fazla 70 kiloyum ilk defa tartıda bu rakamı gördüm ve çok üzüldüm. Başlıyorum ama en fazla bir gün sürüyor :KK43: Artık ciddi anlamda başlamak için iyi bir motivasyon oldu benim için bu başlık. Veririz inş :)

selam kızlar
tam bana uygun bir günlük bulabilim sonunda :) bende 20 yaşındayım 1 73 boyundayım 70 kiloyum. belli bir süredir dikkat etmeye çalışıyorum ağır ilerliyorum ama hiç yoktan iyidir.bu iki hafta sizlerle yoluma devam emekten zevk duyarım:)

bende yazdım buraya ama konu sahibi bizi arasına almaya pek istekli değil sanırım cevap vermedi:KK1:
ben bugün sabah güzelce kahvaltı ettim kepek ekmeği falan ama öğlen erkek arkadaşım saolsun mc donalds yedirdi bana bende onu ceza olarak 1 saat yürüttüm:KK1: hiç acıkmadım ama akşam yemek yemicem inşallah

bende yazdım buraya ama konu sahibi bizi arasına almaya pek istekli değil sanırım cevap vermedi:KK1:
ben bugün sabah güzelce kahvaltı ettim kepek ekmeği falan ama öğlen erkek arkadaşım saolsun mc donalds yedirdi bana bende onu ceza olarak 1 saat yürüttüm:KK1: hiç acıkmadım ama akşam yemek yemicem inşallah

off işte benim karşı koyamadığım en kötü huyum:)double köfte menü en sevdiğim kesinlikle direnemem ona 450 kalori hem de:)ufacık hamburger yahu:)ama şöylede bişey var hamburger insanı doyurmuyor yaptığımız tek şey midemizi şişirmek bence geç olmadan meyve tarzı bişey ye zorlanabilirsin yani ben öyle olurum:)

iyi yapmışsın ertmişsinizdir hem:) bencede bişeyler atıştır uzun saatler bişey yememek de doğru değil

Hepimizin ortalama aynı yaş boy ve kiloda olmamız çok iyi olmuş :)) aktif tutalım kızlar konuyu destek olalım birbirimize :))

ayyy ne güzel hepimiz az çok birbirimize benziyoruz :KK70: böylelikle daha kolay anlıyacağız birbirimizi :KK70: bu arada elinizde geldiği kadar dans edin oryantal tercihimdir :KK34: hem zayıflıyosunz hemde vücudunuz çok güzel şekil alıyor hatlarınız ortaya çıkıyor :) :KK9:

yoğurt kürü var sitede onu yapıyım dedim akşam sadece 2 kaşık yoğurda tarçın,zerdeçal ve içerisine çilek ve fındık koydum ama o zerdeçal çok fena bişeymiş bititremedim bile :KK14: birazda kiraz yemiştim yeşilçay falan içtim bakıyım yarın bi tartılıyımda kendime geliyim kaç gündür kebablar fast foodlar götürüyorum valla:KK14:

bende 19 yaşındayım.60 kiloyum.boyum1.58 fazlalıklarım var ama onların gitmesi içinn motivem hiç yookk.temmuzda belki sözümde olabilir.ay ne kadar kötü hssettimm yaaa elbiselerin içinde oramdan buramdan yağlar fışkırsın istemiyorum :KK50:

yoğurt kürü var sitede onu yapıyım dedim akşam sadece 2 kaşık yoğurda tarçın,zerdeçal ve içerisine çilek ve fındık koydum ama o zerdeçal çok fena bişeymiş bititremedim bile :KK14: birazda kiraz yemiştim yeşilçay falan içtim bakıyım yarın bi tartılıyımda kendime geliyim kaç gündür kebablar fast foodlar götürüyorum valla:KK14:

canım tatlı istediğinde yoğurt çilek tarçın keten tohumu karışıtırıp yiyorum ben hem tok tutuyor hemde tatlı :)) tavsiye ederim :)

canım tatlı istediğinde yoğurt çilek tarçın keten tohumu karışıtırıp yiyorum ben hem tok tutuyor hemde tatlı :)) tavsiye ederim :)

evet bende ynısını keten toğumsuz fındık falan atarak yapıyorum..
bu arada kızlar turkcellin diyet paketi varmış haftada 90 kuruşa menü yolluyomuş ben şimdi yaptım hele bikaç gün geçsin daha gene bilgi veririm size:KK34:

X