9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

kızlar facete aktarına sahip çık sayfasından bulunduğunuz yerdeki TABDER e kayıtlı olan aktarları sorarak bitkilerinizi alın. yada gittigidiyorda botanik store var, Ayhan ERCAN'a ait , orda fazla alımlarda indirimde vardı. yanılmıyorsam 5 kutusu 85 tl idi. günde 5 bardak içerseniz 45 gün gidiyor. ve Ayhan ERCAN'ın açıklamasının bir kısmını size kopyalıyorum şimdi

Çok kıymetli izleyicilerim ve takipçilerim

Geçtiğimiz ay içerisinde SHOW TV de yayınlanan tv programında tarifini verdiğim zayıflama çayı ile ilgili aşırı talep nedeniyle barut ağacı kabuğu ve cimnema bitkisi kalmamıştır .Yeni mahsül barut ağacı kabuğu bitkisi bu hafta itibariyle aktarlar da ki rafında yerini almaya başlasa da , Hindistan'dan ital edilen cimnema bitkisi bulunamamaktadır . Bu durumu fırsat bilen bazı kişiler bu bitkilerin yerine olduk olmadık başka bitkileri satarak tüketicileri aldattığı yetmiyormuş gibi insan sağlığını hiçe saymaktadır .Bu durumun önüne geçebilmek adına buradaki sayfamdan ve sosyal medyada ki sayfaların tamamında defalarca siz tüketicileri uyarsam da kötü niyetleri kişiler çalışmalarını devam ettirmişlerdir. Özellikle son bir haftada bir çok internet satış sitesi kurulup Adım ve TABDER ismi kullanılarak bırakın benle alakası olmayı asla tasvip etmediğim şekilde sallama çay ve kapsül üreterek sözde siz halkımızı kandırmayı ve sağlığını hiçe saymaya devam etmektedir .Bu kişilerin bu kapsül yada sallama çayları yapmalarının amacı bitkilerin öğütülerek kullanılmasından dolayı piyasada bulunmayan cimnema ve barut ağacı olmadan hazırlanmış ürünlerin fark edilemeyeceğini sanmalarıdır. Oysaki Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yapacağı titiz çalışmalar neticesinde bu vurguna dur diyecek ve bu ahlak dışı davranışın önüne geçecek ve bu toplum düşmanlarını deşifre edilip en ağır şekilde cezalandırılacaktır .

bu şekilde devam ediyor yazı. ben Yeni Bir Hayat'taki Halil Bey'in listesi ile zayıflamaya başlicam şimdi. :KK9: kendisi beni her hafta takip edecek ve diyete uyamadığım aksattığım yerler olduğunda bir daha gözden geçireceğiz :KK61: vücudum savunmaya geçip kilo vermem duruncada bu çaydan alıcam . bi de Elif'ten öğrendiğim kadarıyla her gün 6 saat spor yapıyorlarmış yarışmadayken. 1,5 saatlik 4 er set :KK53:

selam millet bende bütün bitkileri aldım ....kabuğu yokmuş yarın gelicekmiş,şimdilik kabuksuz deniycem,,8lira tuttu paket paket ayrı ayrı aldım hepsini,evde yeşil çay ve biberiyem vardı almadım,hadi herkeze bol zayıflamalar:nazar:

birde arkadaşlar bişey sorucam bilye kekik yerine normal kekik verdiler bende top kekik olucaktı ama diyince bu öğütülmüş ezilmiş hali bu yani dedi,,bunu katsam aynı etki yapar dimii
:KK31:

selam millet bende bütün bitkileri aldım ....kabuğu yokmuş yarın gelicekmiş,şimdilik kabuksuz deniycem,,8lira tuttu paket paket ayrı ayrı aldım hepsini,evde yeşil çay ve biberiyem vardı almadım,hadi herkeze bol zayıflamalar:nazar:

birde arkadaşlar bişey sorucam bilye kekik yerine normal kekik verdiler bende top kekik olucaktı ama diyince bu öğütülmüş ezilmiş hali bu yani dedi,,bunu katsam aynı etki yapar dimii
:KK31:

hıhım aynısı :KK34:

Günaydın kızlarrr kimsecikler yok birkaç gündür herkes iyidir umarım nasıl gidiyor sonuçlar neler paylaşalımda azcık hareketlensin sayfa :21:

Ben 20/06 da 105,60 ile başladım dün akşam üstelikte tok olmama rağmen 101,50 çıktım :emir_bebek:

çok güzel bir sonuç canım maşallah başarının devamını diliyorum ben 15 günde senn kadar veremedim bu haftada yine az vercem gibi gelyo ama bırakmıycam yinede içiçem :))

çok güzel bir sonuç canım maşallah başarının devamını diliyorum ben 15 günde senn kadar veremedim bu haftada yine az vercem gibi gelyo ama bırakmıycam yinede içiçem :))

sağol bitanem ama benim kilom fazla olduğu için kilo kaybımda fazla oluyor bendede durakladığı zamanlar oldu olmadı değil bence azimle en azından 1-2 ay kullanalımki daha net sonuç alalım :) birde ben aldığım aktara uğradım o bana 4 fincan içmemi önerdi bende dün itibariyle 4'e çıkardım umarım böyle daha etkili olur :44:

kızlar benim abimin eşi patates pehrizi ile zayıflamış. 5 kilo vermiş 1 ayda. 1haftadır bu çayı içiyor. ama 1 kilo aldım dedi :26: başlarda sizde kilo aldınız mı?

selam kızlar
bu çayı içmeye başladığımda 79,5 kg idim 2 günde 78,1 i gördüm yani 1 400 vermiştim ama ne yazıkki tatile gittim orda içmedim üstelik 80 olarak geri döndüm tatilden resmen şiştim yani neyse iki gün evvel başladım 80 kg ile ve bugün 78,6 geldim tartıda yani gene 1 400 vermiş oldum bu sefer inşallah düzenli olarak devam edeceğim yürüyüş yapacak ve yediklerime dikkat edeceğim enerji verdiğini de doğruladım gerçekten içtiğim dönemlerde inanılmaz enerjik aktiftim aslında bir mucize inşallah kötü bir yan etkisi yoktur herkese tavsiye ederim bu arada kullananar da yazsın ki motive olalım azcık öpüldünüz

yazıyı okudugum gunden berı yalvarıyorum eşime ama bulamıyorum burda yok mus dedi ama inanmıyorum yaa arastırmak ıstemıyorr

kızlar guvenebılecegım bır ınternet sıtesı varmı bu malzemelerısipariş versem olurmuu ...

ufak bır ılcede yasıyorum olmayabılır gercekten ama ben işimi garantıye alayım içmek ıstıyorum kesınlıkle

umarım zayıflarım yaa 65 kg boyum 1.60

boyum kısa oldugu ıcınn kilom aşırı gozukuyorr..

:KK43:
inşallah cvp veren olurr

yazıyı okudugum gunden berı yalvarıyorum eşime ama bulamıyorum burda yok mus dedi ama inanmıyorum yaa arastırmak ıstemıyorr

kızlar guvenebılecegım bır ınternet sıtesı varmı bu malzemelerısipariş versem olurmuu ...

ufak bır ılcede yasıyorum olmayabılır gercekten ama ben işimi garantıye alayım içmek ıstıyorum kesınlıkle

inşallah cvp veren olurr

Ayhan ERCAN gittigidiyorda satıyor. bio store idi sanırım satıcı adı
yada facete aktarına sahip çık grubuna girip ordan yardım isteyebilirsiniz. TABDERe kayıtlı aktar sorabilirsiniz yaşadığınız yerde :KK34:

slm arkadaslar,
yarin 4 hafta oluyor baslayali ve 6 kilo verdim.... diyet felanda yaptigim yok.... ama her ögünden önce mutlaka cayi icmeye calisiyorum.... gerci bi kac kere salladim cok düzenli icmemistim düzenli olarak icseydim tahminim dahada cok verebilirdim.... :)

inşallah cvp veren olurr

nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama ben izmir bucada bir aktardan hazır karıştırılmış olanını buldum. bir kutusu 15 TL. yeşil bir kutu içinde hazır bir karışım olarak satılıyor

Bende 2 haftadıriciyorum bu çayı ve 2 haftada 5 kilo verdimmmm :KK49: tabi yediklerime de dikkat ediyormmm.. Cook mutluyumm :h

slm kızlar ben bu topikte yeniyim yazdıklarınızı okudum ve dün gidip çayı aldım şuan içiyorum ama tadı berbat siz bunun içine şeker falan attınız mı:):)

bu çay bağırsakları çalıştırıyor mu arkadaşlar? ben de diyete başladım, pek harfiyen uymasam da :) bağırsaklarımın çalışması yavaşladı, psikolojik mi, yediklerimden mi pek anlayamadım. müshil gibi etki yapan birşey (sinameki gibi) kullanmak istemiyorum ama bu çayı merak ettim bağırsakları çalıştırmaya yarıyorsa alacağım

Son düzenleme:
Hanımlar bir şey sormak istiyorum. Ben de dünden beri kullanıyorum bu çayı. Her öğün ayrı mı demliyosunuz yoksa sabah 3 4 kerelik demleyip gün boyu onu mu içiyosunu? Sanki sıcakken daha bi faydası olcakmış gibi geliyo bana :KK70: o yüzden her seferinden ayrı demliyorum ben

X