Straplez sütyen konusunda acil yardım istiyorum

Esin95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
273
1
arkadaşlar göğüslerim büyük sayılır .. kom un 80 C bedenini kullanıyorum dolgusuz olanlarından .. yaz geldi ve straplez giymek istiyorum fakat straplez giydiğimde sütyen askısının görünmesini istemiyorum büyük göğüslü olupta straplez sütyen kullanan ve memnun kalan varmı aranızda ?? varsa bana markalarını ve mümkünse fyatlarını yazabilirlermii :2::2:

meraba canım bende 80B kullanıyorum ama destekli kullanırım her zaman NBBnin arkası şeffaf askısız sütyeni var o çok güzel ben her yaz onu kullanıyorum şimdi fiyatını bilmiyorum ama ben geçen yıl 25e almıştım öyle çok da pahalı değil

meraba canım bende 80B kullanıyorum ama destekli kullanırım her zaman NBBnin arkası şeffaf askısız sütyeni var o çok güzel ben her yaz onu kullanıyorum şimdi fiyatını bilmiyorum ama ben geçen yıl 25e almıştım öyle çok da pahalı değil

straplez sütyenler göğüsleri çok aşağıda göstermiyor değil mi canım :) ?? askılı sütyen gibiler değilmi ?? hiç denemedimde bilmiyorum çok soru sordum kusura bakmaa :KK43:(

önemli değil canım sor tabiki arkası şeffaf olanlar aşağı düşmüyo tenine yapışıyo birde arkasıda sütyenin kumaşından olanlar var onlar dediğin gibi düşüyo ve gögsün aşağıda gibi görünüyo ama sana dediğim bu sütyenin arkasını değiştirmen için 3 farklı sırtlık veriyolar ben memnununm walla

önemli değil canım sor tabiki arkası şeffaf olanlar aşağı düşmüyo tenine yapışıyo birde arkasıda sütyenin kumaşından olanlar var onlar dediğin gibi düşüyo ve gögsün aşağıda gibi görünüyo ama sana dediğim bu sütyenin arkasını değiştirmen için 3 farklı sırtlık veriyolar ben memnununm walla

canm en kısa zamanda uğrayıp bakıcam o sütyene .. çok sağoll :KK17: :) :) :KK54::KK54:

Merhaba hanımlar
Benim de durumum bu şekilde. Pentinin toparlayıcı bir beden küçültücü sütyenlerinden 80C beden kullanıyorum.
Göğüslerim kilo alıp vermeye bağlı biraz sarkık. Uygun sütyeni bulamadığım için ip askılı veya straptez giyemiyorum.
Şeffaf askılı sütyenler tutmuyor. Straptez bluz giyip sütyenimin kalın askıları görünmesi de çok çirkin olur.
Bana da hem toparlayıcı olup sarkık göstermeyecek hem de tutabilecek gibi bir model önerir misiniz?

X