Doğmamış Bebekten Güldüren Mektup

MakaraKukara

Suda yürüsen, yüzmeyi bilmiyor derler..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
14.174
598
Müstakbel Anne ve Baba,
Bir Anlık Zevk Uğruna Beni Dünyaya Getirmekten Siz Her Ne Kadar Mutlu Gözükseniz de Benim Fikrimi Almamış Olmanız Bana Yaptığınız İlk Terbiyesizlik.
Gelmeme Az Bir Süre Kaldı.
Sürekli Benim İçin Bir Şeyler Alıyorsunuz.
Oysa ki Ben Kendi Kıyafetlerimi Kendim Seçmek İsterdim.
Etti İkinci Bir Terbiyesizlik.

... fotoğraf Makinesine Benzeyen Bir Şeylerle Beni İzlediniz Beni Kız Olarak Bekliyorsunuz.
Güç Bela Sakladığım Pipimi Çıktığımda Nereye Koyacaksınız Merak Ediyorum. :KK60:

Sevgili Babacım, Paraya Kıyamayıp Odamı Kendin İğrenç Bir Şekilde Boyadın.
Yoruldun Biliyorum Ama Şimdi O Pembe Boyayı Kapatıp Nasıl Mavi Yapacaksın ? Onu da Çok Merak Ediyorum.
Annemin İsmini Koyacağım Diye Annemle Boşuna Kavga Ettiniz.
Nasıl Olsa İkinizin Babasının da İsmi Golfettin Artık Onu Koyarsınız Bende Ömür Boyu Sizden Nefret Ederim.

Annecim Sana Gelince, Sanki Benim Sana Bir Zararım Varmış Gibi Yalandan Binbir Türlü Naz Yaptın..
Çıkınca Bunları Bir Bir Anlatacağım Pedere.
Ama Anlaşabiliriz Tabi Herşeyin Bir Karşılığı Var.

Daha Durun Bu Başlangıç.
Neler Yapacağım Size...

Not: Bebek Arabasının Kliması Olsun Bari.. :KK53:

Güç Bela Sakladığım Pipimi Çıktığımda Nereye Koyacaksınız Merak Ediyorum.

ay bu çok fena yıkım olacak :KK60: bir arkadaşımın olmuştu böyle,oğlan beklerken kız geldi,ultrasonda erkek demişlerdi,herşeyleri maviydi :KK60: kızcağız 3 yaşına kadar maviler giydi :KK60:neresini kestiler hiç sormadım bak :KK60:

ay bu çok fena yıkım olacak :KK60: bir arkadaşımın olmuştu böyle,oğlan beklerken kız geldi,ultrasonda erkek demişlerdi,herşeyleri maviydi :KK60: kızcağız 3 yaşına kadar maviler giydi :KK60:neresini kestiler hiç sormadım bak :KK60:
Madam Kızım Olursa Pembe Giymeyecek, Oğlum Olursa da Mavi Giymeyecek..
Hatta Mavi Bir İhtimal Ama Kızım Pembe Giymeyecek.. :KK1:

Nefret Ederim Pembeden..
Her Yer Sarı Olacak.. :KK1:
ay cok tatliiii :KK1::KK1::KK1:
e bari paraya kiyinda bebek arabasina klima taktirin :KK60:

Klima Çarpar, İstekleri Artarsa Üstüne de Ben..:KK53:
İstediğine Pişman Olur.. :KK1:

Nefret Ederim Pembeden..

nasil kiyacan kiz sen ona carparsan bende sana carparim :KK57:
kesin sari kirmizi giydirirsinsen maglum salatasaraylisin :KK52:

Şaka Değil mi ? :KK17:

şaka ama öyle bir şey duymuştum sanki,sarılık olmasın diye sarımı giydiriyorlar ya da olmasın diye sarımı giydirmiyorlardı aklıma geldi işte,ben pek inanmam böyle şeylere aklımda net kalmamış.

sarıyıda sevmem,turkuaz,somon,beyaz renkler yap bari :KK6:

şaka ama öyle bir şey duymuştum sanki,sarılık olmasın diye sarımı giydiriyorlar ya da olmasın diye sarımı giydirmiyorlardı aklıma geldi işte,ben pek inanmam böyle şeylere aklımda net kalmamış.

sarıyıda sevmem,turkuaz,somon,beyaz renkler yap bari :KK6:

Dişi Erkek Hiç Farketmez Sarı - Beyaz Düşünüyorum.. :KK1:
Ama Fikrim Değişebilir..
Turkuazda Güzel Fikir.. :KK54:

Nefret Ederim Pembeden..

Yaptığın ilk terbiyesizlik annecik, bebeğin adına karar veriyorsun, belki çocuk yeşil rengi daha çok sevecek, niye sarı diye diretiyorsun ki:KK14: her renkten al bari, yavrucağın seçim hakkı olsun:KK49:
Çarparmış, hıh, büyük konuşma, onlar ana babalarını çarpıyorlar, tecrübeyle sabittir, resim-1 şekil 2-a bendeniz:KK37: kızımın nüfus kağıdında anne adı olarak ismim geçer ama uygulamaya gelince benim cadı adamı fena çarpar:KK53:

Of anam of.Ozamanlar untrason olmadığı için torununun bürün kıyafetlerini karma renkler hazırlamışdı.Torun erkekdi ama yorganı pembeydi:KK1:.Mavili bi kıyafeti vardı ama hatırlıyorum.
Sonra bebek el öpmeye geldi.Gezmeye gideceklersi.Annemle annesi sen taşı ben taşı kavgası yaptılar.İlk torun olarak annem taşımak istesi,,di.İlk çocuğum diye annesi :KK1:

Yaptığın ilk terbiyesizlik annecik, bebeğin adına karar veriyorsun, belki çocuk yeşil rengi daha çok sevecek, niye sarı diye diretiyorsun ki:KK14: her renkten al bari, yavrucağın seçim hakkı olsun:KK49:
Çarparmış, hıh, büyük konuşma, onlar ana babalarını çarpıyorlar, tecrübeyle sabittir, resim-1 şekil 2-a bendeniz:KK37: kızımın nüfus kağıdında anne adı olarak ismim geçer ama uygulamaya gelince benim cadı adamı fena çarpar:KK53:

Pembe Hariç Tüm Renkleri Alırım.. :KK9:

Daha Durun Bu Başlangıç.
Neler Yapacağım Size...

Not: Bebek Arabasının Kliması Olsun Bari..

:):):)

X