Ben Bilmem Eşim Bilir Kanal D

ilker tvde göüldüğü gibi birimi

kesinlikleeeeeeee öyle...
inanılmaz tatlı ve sempatik bi adam.. asla gözünü yükseklere dikmeyen,egoları olmayan biri..
yarışmacılarla tek tek ilgilenmişti, sorular sormuştu, şakalar yapmıştı..
resimde çektirdik.. çok iyi biri gerçekten...

izleyen yok galiba uzun süredir yorum yazan yok geçen haftaki havva engin çiftine bayıldım ne kadındı öyle

haftasonları akşamları ızlediğim tek program ki ben lale devrini kaçırmazdım şimdi pazar tekrarını ızlıyorum anca:)
İlker bence başarılı sunumuyla çok şey katıyo prgrama ve yarışmacı casttıda başarılı
gülmekten ölüyorum çoğu zaman izlerken..gecen haftakı rizeli çift mesela çok güldürdüler beni ama çok şov yapmaya gelenler var,belli ve itici oluyorlar bence..
ve erkeklerin topuklu ayakkabıyla koşmalarını ızlerken heyecan ve korkudan benım nefesım kesiliyo,ay ay ay diye izliyorum yarışmayı(bana ne oluyosa):)
ilk başladığı 2 ay falan ızlememıştım,sonra başladım ve müptelası oldum...

Dün akşam kim kazandı arabayı uykum geldi yattım... sonunu bekleyemedim...
izmir mi kazandı antalya mı? isimleri aklıma gelmedi:))

Kızlar çok heyecanlıyım bugün beni aradılar ön mülakat için napıcam bilmiyorum ctesi günü 11 de ön görüşmemiz var:)

Kızlar çok heyecanlıyım bugün beni aradılar ön mülakat için napıcam bilmiyorum ctesi günü 11 de ön görüşmemiz var:)

canım gördün mü bilmiyorum ilk sayfalarda yazmıştım.. Ben 2012'de programın ilk çıktığı bölümlerde yarıştım :KK34: kazanamadık ama güzel bi deneyimdi :KK1: ön görüşmede tek önemli şey tahmin edersin ki rahat ve doğal olmak..kamera karşısında karşılıklı konuşma görüşme yapıyolar nasıl göründüğünüze bakıyolar..birazda eğlenceli neşeli güleryzlülük önemli tabi..

eski tadı kalmadı eğlenceli gelmiyo bide şimdi saatini değiştirdiler izlenmesin yayından kalksın istiyolar heralde

Bu programı geçen yıl bir kaç kez izledim.
Hiç sevmiyorum. Böylesine gereksiz, böylesine boş bir program yok. Tabii bu benim fikrim...
Saçma yani. Eşimi bir araba için topuklu ayakkabı giydirip koşturmam oralarda. Öyle bir şey yapsa da soğurum net. :KK53:

Bugun kazanan cift anlamadim topu atarken adam hep cizgiyi gecti sanki yinede sayildi yada ben anlamadim..ama keske oburleri kazansaydi:KK31:

bu yarışmayı izlerken diyordum bi kere de ünlü çiftleri yarıştırsalar... hepte aklima çağla emre altuğ çifti gelirdi..

31 Aralık 2014 aksamı,
Demet Okan Kurt, Ümit Emel Besen, İrem Derici eşiyle ve Keremcem Seda Güven çifti yarışacakmış..

Zaten evdeyim yılbaşı aksamı eğlenceli olur vallahi iyi olmuş..

Arkadaslar bizi 1 Hafta önce mülakata caqirdilar we eqer olumlu olduqu takdirde bizi 1 ay içinde arayacaklarini belirttiler. Aranızda mülakata qiripte yarismaya hak kazananlar warmi acaba ? Bu surec nasil ilerliyo ? Sizi kac qun içinde aradılar ? We kac qun sonra yarisma oldu.? Cewaplarinizi heyecanla bekliyorum arkadaslar

X