Bebeksi bir koku baby powder :)

bende vanilyalı kek kokusu var ama hiçççç ama hiççç kalıcı deil

puf diye ucuverio malesef iki dakkada

Kızlar bu parfümler 15 lira. Çok kalıcı olmasını beklemeyin Eau De Colagne çünkü. Ben 5 kokusunu aldım ama sanırım Türkiyeye zaten hepsini getirmemişler. Bebek pudrası, doğum günü pastası, pamuk şeker, hanımeli, sabun, bazı kokteyller gibi kokuları var. Açıkcası ben çok beğendim.

demeter parfümler istediğiniz kokulara sahip zaten ve bende gratisi sitesinde gördüm ve şaşırdım
demeter parfümün bende kavunlusunu alıcam
her çeşit var çünkü yağmurdan sonra toprak kokusu bile var diyorlar ama alırsam bebe pudralısını da alayım bari
fiyatıda sitesinde 12,90 gibi bişi sen ne kadara aldın ve kaç ml 50 ml mi?

demeter parfümler istediğiniz kokulara sahip zaten ve bende gratisi sitesinde gördüm ve şaşırdım
demeter parfümün bende kavunlusunu alıcam
her çeşit var çünkü yağmurdan sonra toprak kokusu bile var diyorlar ama alırsam bebe pudralısını da alayım bari
fiyatıda sitesinde 12,90 gibi bişi sen ne kadara aldın ve kaç ml 50 ml mi?

30 ml 15 tl'ye aldım canım

gitti gidiyordan almıştım ben de .İnanılmaz güzel bir koku ,herkes soruyor sıktığımda.

Baby powder çok kalıcı ,stok yapmak lazım ya :)

Son düzenleme:
gitti gidiyordan almıştım ben de .İnanılmaz güzel bir koku ,herkes soruyor sıktığımda.

Baby powder çok kalıcı ,stok yapmak lazım ya :)

kızlar ben bugün gratisteydim ama makyaj alışverişi yaptım bakamadım o reyona hala varmıdır?

baby powder çok aradım bende gratiste bulamadım ama türkiye distribütörünü buldum ataşehirde shibella mağazasında sınırsız demeter ve the library of fragrance kokularını denedim hepsi birbirinden güzel özellikle clean skin ve baby powder jasmine hepsi birbirinden güzel ama bayb powder sanki bebeğimi koklamış gibi...

X