üstüne kalma olayı nasıl olur?

ben de test sonucunu aldigim gunun ertesi sabahina adet oldum da.. herseyi kafamizda biz mi kuruyoruz acaba?

ben de test sonucunu aldigim gunun ertesi sabahina adet oldum da.. herseyi kafamizda biz mi kuruyoruz acaba?

iyiki test yaptırmamışım.. simdi anlamadım tam 11 günlük bi gecikme var ve benım adetım 28 gunu sassmaz. normal adet tarıhım 31/07 idi ogün kahverengi leke geldi kesildi bugun yogun kahverengi adet ee ben bugundenmı hesaplıcam bı dahakı adet tarıhımı ve yumurtlama gunumu

iyiki test yaptırmamışım.. simdi anlamadım tam 11 günlük bi gecikme var ve benım adetım 28 gunu sassmaz. normal adet tarıhım 31/07 idi ogün kahverengi leke geldi kesildi bugun yogun kahverengi adet ee ben bugundenmı hesaplıcam bı dahakı adet tarıhımı ve yumurtlama gunumu

O benim de kafami karistiriyor. Ama tabii son adet tarihimizden hesaplamamiz lazim. Mesela son adet tarihinden 14-15 gün sonra. Bak bu sitede yukarida Araçlar diye bir yer var. Oradan hesaplatabilirsin yumurtalam gününü.. Hep kafamizdaki şüpheden adet olamamışız. Hamile falan değilmişiz. Benim de oyle koyu kahverengi geldi. Ve yine az oldum ya :KK43: neden boyle oluyor ki. Doktor bir problem yok dedi ama.. Ben biliyorum. 2 aydır gecikiyor. Ve çok da az koyu bir kan geliyor... :KK43: bir problem yoksa neden boyle?

Ben şimdi hiç hesap mesap yapmiycam. Önümüzdeki ay ayni şeyleri yaşamak istemiyorum :KK43:

X