Buzdolapları ve Derin Dondurucular Bosch-KDN56AW30N buzdolabı??

tektane

22.22 :)
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
342
0
Bosch-KDN56AW30N buzdolabı hakkında bilgisi olanlar görüşlerini paylaşabilirler mi? yeni yeni beyaz eşya alımlarına başlıcağız yardımcı olabilirseniz sevinirim :) :21: :KK3:

tatlım konun eski ama bizde bugün baktık bu ürüne çok beğendik.. sen aldın mı kullanıyo musun ...

Biz bosh buzdolabından 2 kere mağdur olduk. Karlanma yapıyor ve duruyor. Temizlenene dek çalışmıyor. Ben yıllarca uğraştım en sonunda çöpe artım. Bu yaz annem de gitmiş Bosch almış. Bayramda annemin evine geldik. Ne görelim, dolap Durmuş. Herşey çürümüş, hala ev kokuyor. İkame cihaz da vermediler. Bayram sıcağında dolapsız kaldık.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Biz bosh buzdolabından 2 kere mağdur olduk. Karlanma yapıyor ve duruyor. Temizlenene dek çalışmıyor. Ben yıllarca uğraştım en sonunda çöpe artım. Bu yaz annem de gitmiş Bosch almış. Bayramda annemin evine geldik. Ne görelim, dolap Durmuş. Herşey çürümüş, hala ev kokuyor. İkame cihaz da vermediler. Bayram sıcağında dolapsız kaldık.

Dikkatimi bisey cekti. Butun mesajlariniz sadece bocsh dan memnun kalmadiginiz adina. Eger reklam degilse , sikayetimvar a falan yazdiniz mi musteri hizmetleriyle gorustunuz mu sorunu cozluyorlar cunku genelde ?

Son düzenleme:
Evet görüştüm. Tam 6 kez konuştuk. Bayram için ikame cihaz istedim. Ama sonuç olmadı.

X