Nişan nişan tepsisi örneği resimli

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Ya gerçekten çok beğendim.Sen mi yapacaksın yoksa yaptıracak mısın üstündeki şekilleri ve isimlerinizi nasıl olacak?:nazar:

Benimkide buydu kızlar
$375768_287905941316998_924996625_n.jpg

tepsine bayıldım... nerede buldun yada yapmayı başardıysan nasıl yaptın... bende istiyorum :)

faceden buldum canım ve zor da olsa yaptım .. resim yüklemedim en kısa sürede resmini çekip yükleyeceğim

Ya gerçekten çok beğendim.Sen mi yapacaksın yoksa yaptıracak mısın üstündeki şekilleri ve isimlerinizi nasıl olacak?:nazar:

ben yaptım canım ..bu resmi netten buldum ham tepsiyi boyadım üzerine de ince uçlu fırça ile yazı yazdım

nerden buldun acilll cvp yazarsan sevinirm çok beğendimmm

faceden didem ünlü (nikah doğum şekerleri) sayfasından

nısan tepsısını kız tarafımı alır erkek tarafımı erkek tarafı pek anlamaz boyle suslu seylerden :)

nısan tepsısını kız tarafımı alır erkek tarafımı erkek tarafı pek anlamaz boyle suslu seylerden :)

ben kendim yaptım bunun gibi profesyonel olmadı ama şirin oldu yinede...sözde kullanmışsın işte yastığını ,nişanda da bunu kullanırsın tatlım

bilmiyorum hangi tarafın aldığını ama biz tepsiyi nişanlımla aldık boyalarıyla beraber parasınıda o verdi.Toplamda tepsi+boyalar+fırçalar 10 tl tuttu.ama emek var ona paha biçilemez

X