Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

arkadaşlar bu şampuanın hem kremli hem kremsiz olanı var.
ben kremsiz olanı aldım 2 haftadır günaşırı kullanıyorum.
saçımda uzama olmadı.
zaten 2 haftada saç belirgin bir şekilde uzamaz diye tahmin ediyorum.
buarada şaçımı inanılmaz derecede sertleştirdi uçlarına krem sürmeme rağmen yinede sert.
bayaa da dökülme var saçımda ama şampuandanmı mevsimselmi bilemiyorum.
bu şampuanı kullanmıycam okadar çok sertleştiriyoki saç uçlarımda acayip kırıklar oluştu.
gözlemlediğim tek güzel tarafı ilk yıkandığı gün saçları çok dolgun gösteriyo...

zaten bitkisel şampuanlar saçı sertleştirdiği için, şampuanladıktan sonra saç uçlarına krem sürmek gerekiyor.

bu şampuanın içeriği nedir acaba? saçı uzatması için hangi madde/maddeleri koymuşlar?

bende reklamı gördügümden beri istiyorum almak.bugün çıktım bşkaç yere baktım bulamadım.hayret gretis pahalı biryerdir ama 10 tl çok iyimiş...yarın bende oraya bakayım bu gün o tarafa çıkamadım kozmetiklerin hepsinde vardır.

saçımda uzama olmadı.
buarada şaçımı inanılmaz derecede sertleştirdi uçlarına krem sürmeme rağmen yinede sert.
bu şampuanı kullanmıycam okadar çok sertleştiriyoki saç uçlarımda acayip kırıklar oluştu.
gözlemlediğim tek güzel tarafı ilk yıkandığı gün saçları çok dolgun gösteriyo...

sadece kremlisi var diye biliyorum sarmaşık özlü olanın, seninki başka şampuan olmasın :KK53: kremsizi yok çünkü

sadece kremlisi var diye biliyorum sarmaşık özlü olanın, seninki başka şampuan olmasın :KK53: kremsizi yok çünkü

Bioblas'ın sarmaşık özlü serisinin 3 çeşidi var. Bakım kremi, şampuanı (ki kendileri şuan yanıbaşımda duruyor :)) bir de ikisi bir arada olandan var. Ben şampuan ve saç kremini ayrı ayrı almayı tercih ettim.

İnşallah güzel sonuçlar verir de uzun soluklu kullanabiliriz.

Son düzenleme:
Kızlar bir aydan fazla süredir kullanan var mı ? extra uzama gördünüz mü ??

ben kullandım canım ben uzamayı farkettim annemde öyle diyor. demekki var bi uzama diye düşünüyorum.tek sorun saçım çok sert oluyo
ve dolaş dolaş ilk yıkayınca .. gerçi benim saçım her zaman yıkanınca karmaşık olur yapısı heralde... :KK47:

ben de istiyorum bundan almak ama bioblas ın hep dökülme karşıtı için olanları var bunu bulamıyorum :KK52: ilk gördüğüm yerde alıcam

saçımda uzama olmadı.

şampuanın saçı kırdığını da ilk defa duydm :44: sen çok düzleştirici vs.. yapıyor olabilirmisn ya da kırılcağı vardır zannetmiyorum şampuandan olduğunu...

Son düzenleme:
2si1 arada yazıyır üstünde. serum ve şampuan bir arada yazıyor..
benim kafam karışıtı kimisi şampuan zaten kremli demiş kimisi ayrı demiş :44: bir karara varsak :KK1: içinde krem varsa benim saçım zaten kremlerden iki tel kaldı, ama kremsizse hemen alıyorummm , kullananlar bize geri dönüt verirse süper olur :53 : umarım uzatır yıllardır aynı yerde saçım çünkü :KK1:

pardon kızlar evet üstünü tekrar okudum şampuan ve bakım kremi yazıyor. ama bioblasın kremi saç dökmez zaten bence.

cnm evet sade şampuan olanı var, saç kremi ayrı var birde şampuan ve kremli bir arada. ben kremli şampuanı birarada olanı almışım. ama sadece şampuan olanıda var.
hım tamam ben 3 çeşit olduğunu bilmiyordummmm yoksa çoktan almıştım :KK43: birkaç arkadaşta zaten kremli var sadece yazmıştı :S hemen alıyorum bugün denemek lazım :KK70:

bende reklamlarda duyduğum gibi aramaya başladım ama işe yarar mı yaramaz mı diye çok tedirgine düştüm. bir yerde 8.75' e buldum, kullandığım şampuanın bitmesini bekliyorum, bittiği gibi hemen alıp kullanıcam.

ben kullandım canım ben uzamayı farkettim annemde öyle diyor. demekki var bi uzama diye düşünüyorum.tek sorun saçım çok sert oluyo
ve dolaş dolaş ilk yıkayınca .. gerçi benim saçım her zaman yıkanınca karmaşık olur yapısı heralde... :KK47:

Çok teşekkürler cnm ..Hangisini kullandın sen , sade şampuan olanı mı? Belki ikisi bir arada olanlar saçları sert yapmaz..

X