Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Iste buda benim *SÖZÜÜMMM* 12.08.2012

Afiyet olsun damat =) ha çok süpermiş ya çok kıskandım kem gözlerden nazarlardan saklasın allah bir yastıkta kocatsın emi çoluk çocuk hep birlikte mutlu olun

afiyet olsun damat =) vay be çok güzelmiş çok süpermiş maşallah canım kıyafetinde şahane allah mutlu mesut etsin herşey gönlünce olsun

Afiyet olsun damat =) ha çok süpermiş ya çok kıskandım kem gözlerden nazarlardan saklasın allah bir yastıkta kocatsın emi çoluk çocuk hep birlikte mutlu olun

afiyet olsun damat =) vay be çok güzelmiş çok süpermiş maşallah canım kıyafetinde şahane allah mutlu mesut etsin herşey gönlünce olsun

Yorumun beni cok mutlu etti canim cok sagol rabbim isteyen herkese cok daha güzelini yasatsin insaallah herkes sevdigiyle mutlu olsun. O "afiyet olsun damat"da arkadaslarin fikriydi bi baktim ben kahve yaparken odamdan sürmemi alip birseyler yaziyorlar bi yandanda damat beye mutfak kapisindan öldün sen öldün diye isaret ediyorlardi...anliyacagin tuzlu kahve öncesi psikolojik baski vardi :KK9: sonrada afiyetle icti o kahveyi :KK47:

Allah ayırmasınn ne heyecanlı bi akşamdır kimbilir kendi söz gecem aklıma geldi.inş düğünde gönlünce olur ne zaman bellimi acaba...

Allah ayırmasınn ne heyecanlı bi akşamdır kimbilir kendi söz gecem aklıma geldi.inş düğünde gönlünce olur ne zaman bellimi acaba...

amin canim sagolasin...biz nasipse 2013te nisani 2014te de dügünü yapmayi düsünüyoruz...bu günlerin tadini cikarmak istiyorum dogrusu oyüzden aceleye getirmek istemedim

ayy nasilda hanim hanimcik kahveleri götürürmüs :KK9:

cok begendim canim ALLAH tamamina erdirsin mutluluklar :nazar::nazar:

ben arkasindan simdi gel bizim evde kahve yap bana dicen diye bekledim nedense :KK9::KK9::KK9:
aliskanlik oldu bende demekki sen birsey diyince canim :KK9:

aminnn cok sagol canim buralarda yorum yapman yeter :KK16:

ben arkasindan simdi gel bizim evde kahve yap bana dicen diye bekledim nedense :KK9::KK9::KK9:
aliskanlik oldu bende demekki sen birsey diyince canim :KK9:

aminnn cok sagol canim buralarda yorum yapman yeter :KK16:

ben bunu nasil akil edemedim :KK53: kiz sen cok güzel kahve yapmissin bi kosu mutfa gidiverde banada yap bol köpüklüsünden :KK52::KK52:

Allah mutlu etsin tamamına erdirsin inşallah bende beş yıldır bekliyorum darısı başıma bu gidişle daha da çok beklerim gibime geliyor ama eger ailemi ikna edersem yaza düğünümüz var:)) hayali bile güzel..

Allah mutlu etsin tamamına erdirsin inşallah bende beş yıldır bekliyorum darısı başıma bu gidişle daha da çok beklerim gibime geliyor ama eger ailemi ikna edersem yaza düğünümüz var:)) hayali bile güzel..

aminn canim insaallah...herseyin öncelikle hayirlisi ama sabir en önemli sey iliskilerde. Ben sözlenesiye kadar sanki hic evlenemicekmisiz gibi geliyordu simdiyse tatli bir telas sardi ilk adim atildiktan sonra gerisi geliyor

Canimmm :))) yuzugune bayillldiiiiimmmmm
Hersey harika gorunuyor valla. Sira bendee haftaya benimde sozum :)))

X