Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Iste buda benim *SÖZÜÜMMM* 12.08.2012

Bitter_Lokum

kocasinin hatunu
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
583
7
Iste kizlar sonunda bende sözlendimmm :KK76:

Sözden 1hafta önce aileler tanisti ve söz günü sevdigimle ayri sehirlerde oldugumuz icin isteme söz ayni anda oldu. Saat 12 gibi sevdigim ve akrabalari geldi. Oturuldu konusuldu ve sonra sira geldi isteme anina, ramazanlik oldugu icin kahve ikram edemedik onuda aksama iftardan sonra yüzükler takilmadan önce verdik yinede icirdim yani bol tuzlu kahvemi :KK47:

Isteme sirasinda üzerimde etek bluz vardi aksam iftardan sonra ise elbisemi giydim. Severek evleniyoruz ve 6senedir bu günleri bekliyoruz ama babamin o "VERDIM" demesi icimi öyle bir acittiki ....yinede coooooooook güzelmis böyle ciddi bir adim atmak. Rabbim tüm genc kizlara bu günleri yasatsin insaallah. Sagolsun almanyadaki en yakin arkadaslarimda yalniz birakmadilar böylece yaklasik 45kisilik civil civil bir söz oldu.

Istemeden sonra yüzükleri almaya gittik. Aslinda sevgilim sözden 2hafta önce Tektas almisti. Alyansida nisanda almak istedigimden sözde tektas yeter dedim ama sevgilim kabul etmedi söz yüzügüde alinsin dedi gittik birde söz yüzügü aldik.

Aksam 6gibi tüm akrabalar geldi 8de iftar yaptik hepberaber. Iftardan sonrada kahveler icildi. Ilkini ben yaptim ve erkek tarafina dagittim ben dagitip gelene kadar yengemler tekrar pisirmis onlarida bizimkilere verdim. En son damadin kahvesini verdik o kahveyi icerken kardesim onu videoya aldirmis okadar tuza ragmen sevdigimin yüzü biran olsun eksimemis hepsini icmis (ama hemen sonra 5bardak su icti:KK9: tuzu biraz fazla kacirdim herhalde) sonra yüzükler takildi pasta kesildi. Benim yüzügümü dedesi onun yüzügünüde dedem takti kücüklügümden beri ben hep dedeler taksin isterdim rabbim cok sükür bu günleri görmeyi nasip etti. Sözün en güzel tarafindan biride fotograflar oldu aslinda. O günün her karesini arkadaslar sagolsun hic kacirmamislar ve 700den fazla resim cekilmis :KK76:

Cooooooooooooooook mutluyum darisi tüm sevenlerin basina artik

...

SÖZ ELBISEM

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

SÖZ TEPSIM

SÖZ PASTAM ve KAYINVALIDEMIN GETIRDIGI SÖZ SEPETIM

DAMAT BEYE VERDIGIM SÖZ BOGCASI

CIKOLATAM

TEKTASIM VE SÖZ YÜZÜGÜM :KK16:
url]

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Ayy ne güzell yaa maşallah canım Allah tamamını erdirsin umarım hep ilk günki kadar mutlu olursun resmen yazını okurken bile heycanını hissettim, acaba bende yaşabilcekmiyim bugünlerii :KK43: Allahım inşallah bizede böle güzel mutlu günler nasip eder.

Ayy ne güzell yaa maşallah canım Allah tamamını erdirsin umarım hep ilk günki kadar mutlu olursun resmen yazını okurken bile heycanını hissettim, acaba bende yaşabilcekmiyim bugünlerii :KK43: Allahım inşallah bizede böle güzel mutlu günler nasip eder.

Aminnnnn canim insaallah. Bende 1sene önce burda yazilanlari okurken sen gibi acaba banada nasip olcakmiki birgün böyle seyler derdim kendi kendime özenirdim ve cok sükür oldu rabbim banada nasip etti insaallah en kisa zamanda sen daha güzelini yasarsin canim :KK16:

hepsi birbirinden güzel canım valla heyecanlandım hepsine bakarken:)

maşallah canım sizee o zaman sen coktan haketmişsin mutluluğu darısı once bana sonra tüm isteyenlere:)

Rabbim insaallah sana ve isteyen herkese daha güzelini yasatsin. Biz cok bekledik cok sabrettik birde mesafe vardi ama ciktigimiz ilk günden beri evlenecegiz diyorduk sözlümle bu ilk adimi attik yüzükleri taktik ya birbirimize bakip ne yani biz simdi sözlendikmi diye mutluluktan ucuyorduk.

Son düzenleme:
Rabbim insaallah sana ve isteyen herkese daha güzelini yasatsin. Biz cok bekledik cok sabrettik birde mesafe vardi ama ciktigimiz ilk günden beri evlenecegiz diyorduk sözlümle bu ilk adimi attik yüzükleri taktik ya birbirimize bakip ne yani biz simdi sözlendikmi diye mutluluktan ucuyorduk.

şekerlerr siziii:)) ne güzel siz uzaktan olupta ilişkinizi bu noktaya getirmeyi becerebilmişsiniz canım.gercekten tabbım nazarlardan korusun sizi. ee düğün ne zaman?

şekerlerr siziii:)) ne güzel siz uzaktan olupta ilişkinizi bu noktaya getirmeyi becerebilmişsiniz canım.gercekten tabbım nazarlardan korusun sizi. ee düğün ne zaman?

cok sagol canim benim. Dügün tarihini aileler bize birakti bizde önümüzdeki yaza yetismez diye 2014 ilkbahar veya yaz olsun diye düsünüyoruz - yani en fazla 2sene sonra dügün fotograflarinida koyarim insaallah :21:

cok sagol canim benim. Dügün tarihini aileler bize birakti bizde önümüzdeki yaza yetismez diye 2014 ilkbahar veya yaz olsun diye düsünüyoruz - yani en fazla 2sene sonra dügün fotograflarinida koyarim insaallah :21:

ayy canım siz bilirsiniz ama çok var bee:)) ben bile heyecanlandım sen nasıl dayanıyorsun:))) ama tabı yavas yavas herseyını tamamlarsınız daha bir dolu ceyız alısvverısı var :)

ayy canım siz bilirsiniz ama çok var bee:)) ben bile heyecanlandım sen nasıl dayanıyorsun:))) ama tabı yavas yavas herseyını tamamlarsınız daha bir dolu ceyız alısvverısı var :)

Daha nişan var arada adim adim ilerliyoruz dügüne dogru. Ah o ceyiz alisverisini sorma zaten ben yaklasik 3senedir aliyorum az cok birseyler bugün bi eksik listesi yapayim dedim soklari yasadim bundan sonra bütcemin cogunu ceyize ayirmam gerekecek gibi görünüyor

Daha nişan var arada adim adim ilerliyoruz dügüne dogru. Ah o ceyiz alisverisini sorma zaten ben yaklasik 3senedir aliyorum az cok birseyler bugün bi eksik listesi yapayim dedim soklari yasadim bundan sonra bütcemin cogunu ceyize ayirmam gerekecek gibi görünüyor

Valla canım sen en azından son 3 yıldır alıyormussun ole dusun bırde benım gibi sıfır olanları dusun. burda duygu_onur diye bir arkadaş var(arkadaslarımın arasından bakabilisin) çeyizinn resımlerını koymus o an dedim calıstıgın paraları harcamak icin yer arama yerleri belli oldu diye:) ayrıca denizli güzeldir.

X