Hayatımı Geri İstiyorum !

daha çok yeni evlisin biraz sabretmeni tavsiye ederim...
ama yapamayacağından eminsen tabi sen bilirsin..
herşey senin elinde...

diğer konunda yazdığımın aynısını buraya aktarıyorum ...
"eğer köy yaşamında büyümediysen mutlu olman imkansızz
alışık olmadığın tarzda ve sana tamamen yabancı kişlerle yeni bi hayat kurmaya çabalıyosun ki bu cok zor...
yeni evlenip ayrı evlerine cıkan çiftler bile belli bi sure anlaşmazlık yaşarkan sen onca yabancı insanla bi evin içinde bide bilmediğin bi hayat
Allah kolaylık versin diorum bide nasıl bu kadar habersizdin eşinin yaşam sartlarından orasıda bi enteresan .."

bide şöyle bi durum var ...
ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan giidiceksin kaba tabiriyle cnm

Eski konuları da okudum ve bana da çok çelişkili gelen şeyler var.

Bi de cidden bazen çok merak ediyorum, insanlar evlilik kararı alırken neye bakıyor? Mecburmuş gibi evleniyor bazı insanlar. Hormonal durumlar da var galiba. Ayrıca etrafınızdaki kimse "kızım ayrı dünyaların insanısınız" demiyor mu?

Köylü adam, şimdi onun bambaşka bir kafası vardır. Şehirde yaşayalım diye ikna etmek zor olur. Yine de deneyin tabii.

Ailenle konuşmayı denedin mi? Bir de eşine böyle devam ederse dayanamayacağını mutlu olmadığını uygun bir dille anlattın mı?

ya kuzum sen buraya konu açıp durarak çözüm bulamazsın , anlıyorum yazdıkça rahatlıyorsun ama oturup bir karar vermen gerekiyor artık.

köy hayatı sana uygun değil bunu artık hepimiz anladık , eşini al karşına konuş ben bu hayatı istemiyorum ya şehre taşınırız ya da ben evime geri döncem de.

düzelirse ne ala ama düzelmezse hayatın sonunda köyde kalmaya ya razı olursun ya da basar gidersin.

kendini yıpratmaktan vazgeç.

X