Colgate Optik Beyaz Beyazlatıcı Diş Macunu

ağzımın içinde ve dudak kenarlarımda az biraz tahriş söz konusu olsada beğendim hoş bişi genelde sensodyn kullanıyodm bunuda meraktan aldım ama olup olabilecek bu kadar ztn çok bişi beklememek lazım ama 10üzerinden 7-8 derim..

Colgate in hiç bir diş macunu kullanmayacağım artık çünkü sürekli reklamı yapılan white now diye bir ürününü kullandım beyaz dişlerim bile sarıya döndü.Arkadaşlarım uyarmıştı ama abartılı reklamlarına kandım sanıırm.

white now siganlin ürünü canım ve signalin ürünlerini hiç beğenmem ben
bu arada signal white now ürününü kardeşim almıştı beyazlatıcak diye o kadar pişman oldu ki verdiğimiz paraya acıdık yani
colgete den şaşmam yıllardır kullandığım diş macunudur özerllikle colgate total beyazlıktan o kadar memnunum ki beyaz ve parlak gülüş oluyor hakkatende benim diş yapım sarımtırak olmasına rağmen benimkileri bile beyaza yakın hale getiriyorlar tatmin ediyor beni yani
golgate optik beyaz da iyi bir üründür bence:KK34:

Böyle şeyleri piyasa malı yapmazlar o kadar iddialı olsa.
canım ben alınabilirliğini yükseltme amacındaki bir iddiadan bahsettim yoksa kaç liralık beyazlatma tedavisinin etkisini 9 10liralık bi diş macunu zaten sağlayamaz
white now siganlin ürünü canım ve signalin ürünlerini hiç beğenmem ben
bu arada signal white now ürününü kardeşim almıştı beyazlatıcak diye o kadar pişman oldu ki verdiğimiz paraya acıdık yani
colgete den şaşmam yıllardır kullandığım diş macunudur özerllikle colgate total beyazlıktan o kadar memnunum ki beyaz ve parlak gülüş oluyor hakkatende benim diş yapım sarımtırak olmasına rağmen benimkileri bile beyaza yakın hale getiriyorlar tatmin ediyor beni yani
golgate optik beyaz da iyi bir üründür bence:KK34:

evet signal white now geçici bi beyazlık sğlıyomuş kullananlardan duyduğum hep bu ilk 1 2dk beyaz parlak sonra gene aynı dişler :26: ama zaten arkadaki yazıda geçici bi beyazlık olacağı sööleniyomuş.her neyse ben colgatein optik beyazını beğendim sensodynden sonra kullandığım tek diş macunu oldu..

ben pek memnun kalmadım
pirinç unu nasıl kullanılıyor :26:

diş beyazlatmak için pirinç unu kullanın çok faydasını gördüm
ilk defa duyuyorum ama nişasta olduğundan mantıklı :44:deneyen olursa haberlerini bekliyoruz :)
ben pek memnun kalmadım
pirinç unu nasıl kullanılıyor :26:

orta ayar bi ürün çok bi mucize bekleyemezdik zaten yinede fena değildi dudağımdaki soyulmaları saymazsak

fırçanızı ıslatmadan bir çay kaşıgı pirinç ununu fırçanıza dökün ve öyle kuru bi şekilde fırçalayın ardından normal kullandığınız macunla tekrar fırçalayın. kesinlikle etkili 1-2 ton açar rengini. ben hergün bu şekilde fırçalıyorum. ben faydasını gördum umarım sizde görürsünüz.

dudakta soyulma yaptığı dogru fakat dudaklarınızı nemlendirici rujla nemlendirirseniz çabucak geçer

fırçanızı ıslatmadan bir çay kaşıgı pirinç ununu fırçanıza dökün ve öyle kuru bi şekilde fırçalayın ardından normal kullandığınız macunla tekrar fırçalayın. kesinlikle etkili 1-2 ton açar rengini. ben hergün bu şekilde fırçalıyorum. ben faydasını gördum umarım sizde görürsünüz.
aa iyiymiş denemek lazım valla..karbonattan sonra iyi bi deneme olucak bayanların gözleri fal taşı gibi açılacak valla burayı okuyunca :KK1: sağol canım..

ben neredeyse tüm diş macunlarını denedim ama beyazlatmadılar..

signal White now kullandım
sensodyne kullandım
parodontax kullandım
oriflame annem almıştı onu kullandım
ipana kullandım
hepside beyazlatma etkili :)
şimdide colgate optik beyazlatıcıyı kullanıyorum
sigara çay kahve falan kullanmadığımiçin sanırım dişlerim hep beyazdı ama ben daha beyazz olsun istiyorummm
mükemmel sonuç beklemiyorum ama kullandığım herşeyden düzenli kullanım sonucu memnun kaldım

signal White now kullandım
sensodyne kullandım
parodontax kullandım
oriflame annem almıştı onu kullandım
ipana kullandım
hepside beyazlatma etkili :)
şimdide colgate optik beyazlatıcıyı kullanıyorum
sigara çay kahve falan kullanmadığımiçin sanırım dişlerim hep beyazdı ama ben daha beyazz olsun istiyorummm
mükemmel sonuç beklemiyorum ama kullandığım herşeyden düzenli kullanım sonucu memnun kaldım
evet canım malesef herşey istikrar istiyor saç için yaptığımız kürler gibi :KK1: ben ilk aldığımda talimatına uyup günde 3defa fırçaladım o zamanlar iyiydi ama şimdi aza indirince etkisini az görür oldum valla bilmiyorum bi yolunu bulucam ama en büyük adımım sigarayı bırakmak oldu sanırım gerisi daha kolay olacak benim için :) büyüklerin biz küçükken dişlerinize iyi bakın fırçalayın süt için demelerinin sebebini iyi anladım ve küçüklerime hep sööler hatta zorlar oldum :90:

küçükken arkadaşımın babası ( babası dişçiydi)diş macunla,diş fırçasını al temizlemek istediğin yeri 10 dk ovala demişti.ozmana dişlerin doğal beyazlığına kavuşur dedi.baş türlü diş beyazlatmak dişlere zararverir demişti.şimdi büyüdüm ,kocaman oldum kendimde doktor oldum hala aynı şekilde haftada bir iki kez böyle yaparım dişlerim sağlıklı ve bembeyaz. 10 dk uzun bir süre gelmesin 10 dk önce bırakmayın ,aşırı hassasiyetiniz olmadığı sürece

Son düzenleme:
dişlere pirinç unu veya karbonat gibi cisimleri uygulamayın dişlerinizi çizip aşındırmaktan başka bişey yapmaz. böyle bilinçsizce koca karı icadı seyleri halen günümüzde uygulayan varmı..dişlerinizde bu yüzden hassasiyet bile olusur. hiç bir diş macununu da beyazlatmaz sadece yemek artıklarını temizlemektir onda amaç.. ancak diş hekimine gidip beyazlatma yapılabilir arkadaşlar. oda kalıcı bir çözüm değil elbet. ama kahve sigara çay kullandığınız sürece daha çok sarartırsınız dişleri.

küçükken arkadaşımın babası ( babası dişçiydi)diş macunla,diş fırçasını al temizlemek istediğin yeri 10 dk ovala demişti.ozmana dişlerin doğal beyazlığına kavuşur dedi.baş türlü diş beyazlatmak dişlere zararverir demişti.şimdi büyüdüm ,kocaman oldum kendimde doktor oldum hala aynı şekilde haftada bir iki kez böyle yaparım dişlerim sağlıklı ve bembeyaz. 10 dk uzun bir süre gelmesin 10 dk önce bırakmayın ,aşırı hassasiyetiniz olmadığı sürece

yani 2 dk değilde 10 fırçalıcaz dişlerimizi diş macunuyla öyle mi
benim dişlerim hiç bir şekild beyazlamıyor anlamıyorum

malesef olması gereken baştan beri doğalı korumaktır ama o da çok zor......
ben artık dişçide beyazlatma değilde laminayı bile düşünüyorum
o da sararmaz heralde :KK31:
gerçi düzgün dişe de lamina olur mu hiç sanmıyorm

X