Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu ve Cinsellik

bır boga olarak soyluyorum kesınlıkle dogru... :KK9:
zaten boganın gezegenı venüs aşk ve güzellik... boğa kadını yatakta en ıyı burcmus. ve genel anlamda bogalar kadın gıbı kadındır.
akrep burclarından nefret ederım asla anlasamam ben mesela. buda zaten bogann anlasamadıgı burcmus bılmıyodm ama cıdden dgru
iyikı boğayım:):KK16:

Boğa ile Yengeç : Bu ikilinin cinsel uyumu oldukça iyidir. Yengeç'in cinsel hareketliliği Boğa'ya dokunmaz. Her ikisi de sağlamcı olduklarından seksteki kasıtlı gecikmeler ve geciktirmeler her ikisinin de hoşuna gider. Tutkulu ve heyecanlı bir cinsel yaşantıyı severler.
test edilmiş onaylanmıştır :)

şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmaz.

Bu makele kimin Allah aşkına kadın cazibeliyse hoşlanmaz silik bakımsızsa hoşlanmaz neyden hoşlanır attanmı ? devedenmi? :S bazen müthiş sallıyor bu burç yazarları :KK70: Elif e değil sözlerim tabi elif alıntı yapmış :KK70:

Bu makele kimin Allah aşkına kadın cazibeliyse hoşlanmaz silik bakımsızsa hoşlanmaz neyden hoşlanır attanmı ? devedenmi? :S bazen müthiş sallıyor bu burç yazarları :KK70: Elif e değil sözlerim tabi elif alıntı yapmış :KK70:

Aynen ben de oraya takıldım şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmazmış ne alaka yaa :S

çok doğru valla bana uyuyor şık mekanları hoş şeyleri severim :KK66:)

boğa erkeği şehvetli cazibeli kızlardan hoşlanmaz mı!??! başka yerde de bakımlı ve cazibeli kadınlardan hoşlanır diyordu e hangisine göre davranayım sade mi olayım süslü mü olayım :O

X