Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

merhaba kızlarr :KK3:
merhaba çileğim :KK54:

nasılsınız? ben güzel bir hafta sonu geçirdim :KK16:

adalet bakanlığı 40 tane psikolog alacakmış :44: yarın belgelerimi göndereceğim .. sözlü mülakatı varmış Ankarada.. şansımı deneyeyim diyorum pek ümüdim yok ama :26:

İlkayy :KK3: İnşallah olur ya ne güzel bir haber bu hemen olumsuz düşünme :KK16:

haftasonları senden sorulur bebeğimm..:KK16::KK16::KK16:
valla süper haber bakarsın kısmetin ordadır belli mi olur..şahsen ben bu fırsata çok sevindim..
bizim de bu ara pek hareketli eşim işten çıktı..diyodum yaa zorla ücretsiz izne çıkaracaklar diye..İşi bıraktı merkezde başka iş buldu
Anneleri de ordaki evlerinde oturmaya onay verdi..Şimdi kiracılarının çıkmasını bekliyoruz..ben işimi hala bırakmadım..ev boşalana kadar bırakmayayım diyorum neme lazım

sağol canımm..

İlkay biliyor çok zor günler geçirdim 3 hafta önce bebeğimi kaybettim kürtaj olmak zorunda kaldım üstüne ameliyat oldum artık işler biraz yolunda gitsin istiyorum..

Canım benim çok geçmiş olsun neler yaşamışsın :KK19: Allah yardımcın olsun....

Eşinin işi ve ev kararınızda hayırlı olsun canım inşallah herşey yoluna girecek :KK16:

:26::26: Başın sağolsun..Rabbim hakkınızda hayırlısını versin.:KK54: ve hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip eylesin tekrardan.:KK16:

İnşallah inşallah inşallah canım amin:109:
İlkayy :KK3: İnşallah olur ya ne güzel bir haber bu hemen olumsuz düşünme :KK16:

Canım benim çok geçmiş olsun neler yaşamışsın :KK19: Allah yardımcın olsun....

Eşinin işi ve ev kararınızda hayırlı olsun canım inşallah herşey yoluna girecek :KK16:

Çok sağol tatlım inşallah Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin.

geçen ay memnunum demiştim aslı ama bu aralar bi etkisi yok diye düşünmeye başladım :44: sanırım istediğim şampuan bu değil :26:
benimki de öyle sanırım ya.:26: bir de 1 ay zor dayanıyor. 300 ml 16 tl :KK25: yetmiyor saçıma.
kararsızım çok rengi parlaklığını yitirdi tel tel elektrikleniyorum:KK53:

benimki de öyle sanırım ya.:26: bir de 1 ay zor dayanıyor. 300 ml 16 tl :KK25: yetmiyor saçıma.
kararsızım çok rengi parlaklığını yitirdi tel tel elektrikleniyorum:KK53:

benimde saçım her gün yağlanır oldu :26: öyle yumuşacıkta olmadı :KK19: blendax'a geri döneceğim yaa :KK51:

:KK1::KK1::KK1:
bu gidişin geri dönüşü oldu :KK53:
doğallık bizim neyimize :63:

bitkisel bişeyler kullanalım dedik ama olmadı, olamadı :63:

Benim de aynı şekilde oldu yaa ekstradan da acayip dökülmeye başladı hormon değişikliğinden mi ki acep ?:26:

olabilir tatlım, benimde bu aralar çok dökülüyor, şampuandan mı, havalardan mı yoksa başka bi sebepten mi bilmiyorum ama üzülüyorum gördükçe :26:

Kızlar ben geçen hafta kuaföre gitmiştim saçlarımı kestirdim saç dökülmesine bi yağ önerdi kendi de satıyormuş bu haftasonu alacağım ismini sizin ile paylaşırım her hafta yap dedi yarım çay bardağına bir yumurta sarısı ilk 4 hafta böyle yap sonra sadece verdiğim yağ ile yaparsın dedi...
Kendisi sürekli kullanıyormuş..

bitkisel bişeyler kullanalım dedik ama olmadı, olamadı :63:

olabilir tatlım, benimde bu aralar çok dökülüyor, şampuandan mı, havalardan mı yoksa başka bi sebepten mi bilmiyorum ama üzülüyorum gördükçe :26:

aslında ben bi ara çam terebentin karıştırıyodum şampuanıma belirli oranda çok iyi gelmişti..Tekrar başlasam iyi olcak..Yeni saçlar çıkartıyodu kullandığım sıra..ama miktarını iyi ayarlamak gerekiyo

Kızlar ben geçen hafta kuaföre gitmiştim saçlarımı kestirdim saç dökülmesine bi yağ önerdi kendi de satıyormuş bu haftasonu alacağım ismini sizin ile paylaşırım her hafta yap dedi yarım çay bardağına bir yumurta sarısı ilk 4 hafta böyle yap sonra sadece verdiğim yağ ile yaparsın dedi...
Kendisi sürekli kullanıyormuş..

:26::26:
dökülmüyormuymuş artık saçları :44: yaa benimkilerde dökülmesin hatta çoğalsın :KK52:

aslında ben bi ara çam terebentin karıştırıyodum şampuanıma belirli oranda çok iyi gelmişti..Tekrar başlasam iyi olcak..Yeni saçlar çıkartıyodu kullandığım sıra..ama miktarını iyi ayarlamak gerekiyo

evet yaa , yapsak mı ki :44: bi ara bende koymuştum üniversiteyken ama hatırlamıyorum bi faydası oldu mu? ne kadar koymalı :44:

merhaba kızlar :KK3:
hastayım hasta, canım istemez pasta :KK9: hasta oldum da geldim :KK30:
saç dökülmesi benim de sorunum. çoğalmasına gerek yok, çok kabarık olduğundan; amma velakin dökülen saçları temizlemek çok zor :KK30:

:26::26:
dökülmüyormuymuş artık saçları :44: yaa benimkilerde dökülmesin hatta çoğalsın :KK52:

Zaten onun saçları dökülmüyormuş ama o yine kullanıyormuş elektriklenme olmasın fönden sonra falan diye ama eşine de uyguluyormuş çok memnun diyo dökülmesi azalmış ismini almadım ya haftasonu gidip ismini alayım araştırırız.
Hatta ben satın alabilirim kutusu 15 tl ama büyüklüğünü bilmiyorum tabi o gün üzerimde para olmadığından hiç detay sormamıştım...:26:

ilkay benim koca nar ağacını çok beğendi, sen de beğendin mi :KK16:
bir de ben artık işyerinde canım sıkıldıkça senin bloğa ışınlanıp instagramına bakıyorum :KK9:

ilkayım hakkında hayırlısı olsun cnm ümidini kaybetme git gir mülakata:KK16::KK16:
çilekim cnm başınız saolsun:KK31:rabbim büyük böylesi nasipmiş allahım tekrar nasip etsin evlat sahibi olmanı hayırlısıyla inş:KK16::KK16:

kızlar saçımı boyattım ya 2 hafta korumuştu yumuşacacıktı dokülmüyordu şimdi eski haline geri döndü eşim dökme şu altınlarını toplayamıyorum diyor:KK9::KK9:bakalım argan yağlı sampuan saç kremi saç maskesi saç spreyi falan aldım inş saçlarım yumuşacık olur:KK31::KK31:

X