Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

bircan cnm bende strestendir belki diyorum ama aşırı derecede etkiledi beni bayadır geç gelmiyordu bir üşüyorum bir terliyorum sıkıntı basıyor. haftaya da gelmezse test alıcam ama pek sanmıyorum bişi olacağını zaten 15 gün doktordan yasaklıydık:KK9:bizim muhasebecide 5 hafta öncesinde bişi olduysa anca meydana çıkar diyor bilemedim:26:

duygucum antibiyotik yapar mı bişi bilemedim:26:

canım antibiyotikler etkiliyor diye biliyorum bir de benim arkadaşım 3 haftalıkken öğrenmişti olabilir yani tabi ihtimal varsa:emir_bebek::emir_bebek:

canım antibiyotikler etkiliyor diye biliyorum bir de benim arkadaşım 3 haftalıkken öğrenmişti olabilir yani tabi ihtimal varsa:emir_bebek::emir_bebek:

valla cnm korunmuyoruz ama eşim içime de boşalmıyor valla kaza olduysa bilemicem :KK9: bebiş gelir fena mı:KK16::KK16: bakalım kısmet artık ama bişi olacağını sanmıyorum :26::26:

bizde bu haftasonu plan yaptık kaçıcaz izmir den büyük ihtimalle karaburun'a gidicez deniz havası dağ havası almak iyi gelecek:KK16::KK16:

insan cidden ihtiyaç duyuyo kaçmaya uzaklaşmaya
sizin de çok güzel geçsin haftasonunuz gamzecim :KK16:
gecikme konusunda da bebiş olmasın :KK30: geri çekilme ise kaza olmuş olabilir :KK23:
ama bence strestendir, düğünde çok üzüldün

insan cidden ihtiyaç duyuyo kaçmaya uzaklaşmaya
sizin de çok güzel geçsin haftasonunuz gamzecim :KK16:
gecikme konusunda da bebiş olmasın :KK30: geri çekilme ise kaza olmuş olabilir :KK23:
ama bence strestendir, düğünde çok üzüldün

evet cnm çok üzüldüm düğünde galiba stresten ama inş bir mucize olursa da çok sevinirim:KK9::KK9::KK16::KK16: inş haftasonumuz harika geçerde 2 günde olsa stresten uzaklaşırız cnm:KK16::KK16:

Erkekler aileleri konusunda pek hassas oluyor laf söyletmyolar adasim iki üç kalmış sabretmek zor biliyorum ama sabret canım sonrasında sakince konusursn eşinle , gamzecim bence de stresten geçikmıstir ama antibiyotik içiyorsan ve gebelik ihtimali varsa bence bir an önce test yap ilaç bebeği etkileyebilir Allah korusun ,
Bu arada gamze ve özgee haftasonu kaçamaginız çok çok güzel geçer inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkekler aileleri konusunda pek hassas oluyor laf söyletmyolar adasim iki üç kalmış sabretmek zor biliyorum ama sabret canım sonrasında sakince konusursn eşinle , gamzecim bence de stresten geçikmıstir ama antibiyotik içiyorsan ve gebelik ihtimali varsa bence bir an önce test yap ilaç bebeği etkileyebilir Allah korusun ,

cnm antibiyotiğim bitti ilk günlerde pek etkisi olmuyormuş ilaçların bebeğe (tabi varsa) ama haftasonu büyük ihtimalle olurum diyorum ama yine gelmezse test yapıcam bakalım kısmet bir şey çıkmazsa kd doktoruna görünücem başka bişi çıkmasın allah korusun:KK31:

sabrediyorum canım zaten benim canımı sıkan görümcem değil eşimin tavırları yoksa evime gelmiş insandan iş beklemem yapıyorsa da yapmıyorsa da kendi insanlığı napayım

ama yarın İstanbul'a gidiyoz sevdicekle gece de orda güzel bi otelde konaklıcaz beyoğlunda
o nedenle pek bi mutluyum :KK1:
çok sıkılıyorum bu aralar, hep bi yerlere gidesim var.. sağolsun sevdiceğim de kırmadı beni:KK16:
JC_cupidgirl.gif
JC_cupidgirl.gif
JC_cupidgirl.gif
:KK19::KK19::KK19::nazar: iyi aşk'lanmalar :KK16:

Günaydınnnn kızlar hayırlı haftalar :KK3: H.sonu rutin geçti misafirlerimiz vardı c.tesi günü gezdik aklımız ev aramakla meşgulken eğlenemiyoruz :KK14: Çok şükür sağlıklıyız :KK16::KK16:

günaydın kızlar:KK14:berbat bir haftasonu geçirdim cmtsi günü acayip hastalandım felaket grip oldum pazar günü öyle bir uyumuşum ki kardeşim öldüm sanıp uyandırdı beni bense sanki az önce yatmışım hissindeydim:KK31::2::2:bizim planlarda yattı tabi kısmet:KK14::KK14:

Günaydın Kızlar :KK3: İyi haftalar...

Bende çok yorucu bir haftasonu geçirdim :KK14:

Geçmiş olsun Gamze regl olabildin mi peki?

günaydın kızlar :KK3: yeni evlilerden ve bebeği olanlara sorum var :)
bebiş ne zaman olmalı ?? artısıyla eksisiyle yorum yapanları bekliyorum

günaydın kızlar hayırlı sabahlar:KK16::KK16::KK16:

özge, detayları merak ediyoruz :21::21:
gamze canım geçmiş olsun. dağ havası yaramadı kanımca:KK31:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar:KK16::KK16::KK16:

özge, detayları merak ediyoruz :21::21:
gamze canım geçmiş olsun. dağ havası yaramadı kanımca:KK31:

detap pek yok kuzu ya, sevdiceğim bi iş görüşmesine gitti ben onu bekledim önce kitap okuyarak :KK9:
sonra otele giriş yaptık
sonra gittik tıkındık, açlıktan ölüyodum
sonra yine başka bir yere tıkınmaya gittik ama tıkınmadık meze vs ile geçiştirdik
sonra otele döndük biraz dinlendik ben uyumuşum hatta
sonra gecelere aktık :KK9: beyoğlunda
o kısmı oldukça güzeldi işte
sonra otele dönüş
sabah uyanıp kahvaltı ediş
ve eve dönüş :KK9:

Son düzenleme:
günaydın kızlar iyi haftalar gamze geçmiş olsun benim de haftasonum yoğun ve yorucuydu eşim temizlik yaptı ben sınavlara girdim misafirimize baktık hala gitmedi ve eşim bu konuda beni deli etmeye devam ediyor:KK37::KK37:

detap pek yok kuzu ya, sevdiceğim bi iş görüşmesine gitti ben onu bekledim önce kitap okuyarak :KK9:
sonra otele giriş yaptık
sonra yine başka bir yere tıkınmaya gittik ama tıkınmadım meze vs ile geçiştirdik
sonra otele dönüş

rapor ister gibi oldu :KK53::KK53: kaçamaklar iyidir :KK16:

sonra otele giriş yaptık
sonra yine başka bir yere tıkınmaya gittik ama tıkınmadım meze vs ile geçiştirdik
sonra otele dönüş

Daim olsun mutluluğunuz :nazar:

X